Sayfa 1/4 123 ... Son
 1. #1
  Sedegor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Engellendi
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  5.416
  Tecrübe Puanı
  0
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: **

  Tılısım, Cinler, Melekler

  Sevgili Defineci arkadaşlar, bu güne kadar define peşinde, işaret peşinde koşup muaffak olan çok az kişi vardır! Gelişmiş olan bilgi paylaşımı ve Teknoloji aslında definecilik adına bu gün deryada bir damla kadardır.

  Evet bu damla çok az şey olmayıp zeka ve mantık yardımıyla az çok sonuç alınabilsede, insanlar adını bildiği gibi bir yerde define olduğunu bildiği halde bu definelere çeşitli sebeblerle ulaşamamaktadır!

  Bu bir çok sebebin başlıcası ve en önemlisi, aslında Mülkün şüphesiz Allah' a ait oluşu ve istediğine istediği kadar vereceğindendir!

  Diğer bir konu inanan olur yada olmaz çeşitli tılısımlamaların geçmişte uglanması ve zaman içerisinde bir şekilde insanlar harici varlıkların sahiplenme konusudur!

  Korumayı bazen Cinler yaparken çoğu yerde ise Melekler yapar! Cinlerin define koruduğunu bir çok defineci bilsede, Meleklerin koruması altında olanıda defineciler Cinlere atfetmektedir çoğu kez.

  Cinler defineyi neden korur:
  Bu çoğu kez defineyi gömenlerin Cinleri çağırıp onları define yerine hapsetmeleri ve defineyi korumalarını sağlamaları şeklinde olduğu gibi, çoğu yerdede ıssız tenha magra gibi yerlerde ise Cinlerin mekanları olduğu için bu sahiplenme meydana gelmiştir.

  Her definede tılısım yada koruma olmaz, özellikle şahıs gömülerinde görünmez bu olay! Lakin büyük gömüler kesinlikle mühürlüdür, 4 metreyi geçen gömüler bu hususta en tehlikeli olanlarıdır!

  Hacı Hoca hatta iki Cine yön veren Papaz ve Hahamlar,* onlardan bilgi alan hiç kimse bu tılısımları çözemez, en iyi bilen insan kanı istiyorlar deyip noktayı koysada insan kanı yada bir insanı kurban etmekte bu işi cözmeyecegi gibi, böylesi akıl almaz vicdan kabul etmez bir olay hem bu dünyanızı hemde ahiretinizi mahfeder!* Hep söylenir bu işi çözen parmak sayısı kadar az insan var denilsede kaç yıldır bu işin içindeyim ben rastlamadım bu parmak sayısı kadar olan insanların tek birine!

  Cinleri geçip Meleklerin Defineyi neden koruduguna gelecek olursak! Bu Allah ın bir Lütfu bir Emridir! Sebeblerden sadece biri insanın rızkı ve nasibi olsada, asıl Sebeb günü geldiğinde insanlığın yer altındaki tüm bu hazinelere en çok ihtiyacı olduğu bir dönemde yine Allah ın izni ve Inayeti ile yer yüzüne çıkartacak olmasıdır!

  Bu güne kadar Cenab-ı Allah yer altı zenginliklerinin anahtarını sadece tek bir kişiye vermiş, bu kişi ise Hz. Süleymandır! Hz. Süleyman Allah ın verdiği bu yetki ile dünyaya tüm varlıklara Padişah olmuş, Dünyayı yeniden İnşâ ve dyazn etmiştir, insallık o güne kadar hiç yaşamadıgı bolluk ve bereketi yaşamıştır.

  Hz. Süleyman ın vakıf olduğu bu sır ölümüyle sırra kadem basmış, dünyadaki tüm güçler hala bu sırrın peşindedirler! Lakin bilmezlerki bu sırra ulaşacak tek kişi Hz. Süleyman dan sonra sadece Hz. Mehdi A.S dır. Bu yüzden bir çok definede Allah ın izni ile Melekler tarafından korunmaktadır!

  İçinde bulunduğumuz Ahir Zamanda bir çok islam Âlimi Hz. Mehdi nin hayatta ve cok yakında görevi başına gecegini dillendirir, diğer taraftan ise Kıyamet Alemetleri tamamlanmaktadır! Siyonistin Emeli ise Fırat ve Dıcle nehri arasında kalan Mezopotamya yı ele gecirmektir, çünkü bu bölge Dünya yeraltı kaynak ve ganimetletinin %60 şına tekabül ederken, Ayet ve Hadislerde Fırat'ın altından Altından bir dağ ortaya çıkacağı bildirilmiştir. Akabinde Allah bu Altından pay almaya gidecek her 4/3 insanın öleceğini bildirirken, almamaları hakkında telkinde Emirde bulunmuştur. Orta Doğu karışıklıgının asıl görünmeyen yüzü budur! Hedef Türkiyedir!

  Vakti geldiğinde tüm yeraltı zenginlikleri Hz. Mehdi nin elinde olacak, İslam Alemi bu kaynak ile Son kez Dünyaya Hükmedecektir. Bizlerden saklananlar dünyadaki tüm bu şavaş ve kaosların asıl sebebi beklenen günün yaklaştığını bizden iyi bilmelerin den kaynaklanmaktadır!

  Ahit sandıgını Kudüs'te Mescid-i Aksada arayanlar asla ulaşamayacaktır, ulaşacağını varsaysak, mesele kaybolan yüzükte değil Allah ın İnayetindedir!

  Meseleyi dilimin döndüğü kadar anlatsamda iş aslında daha cetindir! Bu gün defineciler en iyi cihazlara para saçarken, cihaz yapan firmalar en iyi Tecnolojiyi kullanmaya çalışırken,* Nasa Uzayı keşfederken aslında Bilim Tecnoloji konusunda en kısır kalan konu defineciliktir. Çünkü Allah izin vermez, bu konuda en iyi yapılan cihazı ise ya insan kullanamaz yada aldığı veriyi okuyup işlem yapamaz yada yukarda* bahsettigim şekilde Cinler ve Melekler yaklaştırmaz.

  Elbette bulan ve bulacak olan vardır, Allah ın dilediği verdiği kadardır ancak! Lakin defineci definenin üzerinde gezsede her gün bir yer keşfetsede her yeri alacak anlamına gelmez. Bu Tecnoloji ve İlme Vakıf olacak tek kişi Hz Mehdi A.S dır.

  Bir yabancı gelir ben Kilisenin adamıyım felanın expertiyim deyip işi biliyorum birlikte kazı yapalım derse uzak durun. Bu bilerek yada bilmeyerek İslama ve Vatana ihanettir! Efendim zaten bu bizim atamızın malı bu işin ehli biziz diyen adam yalancıdır, benim vatanımda kan ile aldığım benimdir! Miras ve mirasçı yukarda bahsettigim gibi sadece Müslümandır bu vatanın evladıdır, İslama hizmet edecek birinden bir dinsiz daha tecrübeli bilgili ve şanslı değildir! Sacede Şeytan ile yol alan düzenbazlardır. Her Şehirde böyleleri mevcut iş başında olup, bir Türk evladı kadar gömü bulamayanlardır! Mevzu sahip olduğunuz Kan ve Gendir sizden yararlanmalarına izin vermeyiniz!

  Not: Define arayan derine inmesin, asıl defineler 10 metreden 90 metrelere kadar iner bunlar Hazinedir. Siz siz olun 4- 5 metreden aşağı inerken dikkat edin!

  Ben bu konulara degindikce bazı Şeref yoksunu insanlar kelimelerden cümlelerden bir şeyler çıkarıp beni Fötücülükle suçluyor, Nerde Fetöcü Vatan Haini varsa Allah Belasını versin. Hz. Mehdi A.S Zuhuru her ne kadar yalan yanlış Adnan Oktar gibi disko sahiplerinin dilinde olsada bu gerçektir. Bu mevzuları disko sahiplerinden sakınmayanlarda elbet Ahirette hesap verecektir!

  2023 yılı bir hedef değil, Lozan ın gizli maddeleri değil büyük bir beklentidir. Önümüzdeki 4 yıl içinde Türkiye ve Dünya değişecektir!

  İmza Sedegor:


 2. #2
  Sedegor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Engellendi
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  5.416
  Tecrübe Puanı
  0
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  CİNLERİN KABİLELERİ VE CİN IRKLARI  Tıpkı insanların olduğu gibi cinlerin de çeşitleri, kabileleri, ırkları, türleri vardır. Peki ama nedir onlar? İşte cinlerin bugüne kadar saklanan ırkları ve çeşitleri...

  Afarid

  Şeytanın diğer cinlerden olan soyudur. "Afarid", çoğul halidir. Türkçesi "ifritler" olarak bilinir, fiziki olarak ve metafizik olarak güçlüdürler. Davet edilmeleri genelde ölümle bitmese de siz onu köle edeceğim derken o sizi köle edinebilir.

  Amir

  Amir, tenha ve doğal yerlerde yani dağ, ormanlık ve göllerde değil de tamamen insanların yaşadığı yerlerde bulunan cinlere denir. Bu cinler, genellikle süflî cinlerdir. Yani İslam akaidi dışında yaşayan varlıklardır ve aşırı dini taassup yüzünden de özellikle Müslüman insanlara musallat olmaktadırlar.

  Ammar

  Bu tür cinler genelde evlerde yaşarlar. Bu tür cinnler, bir ev de hemen hemen evde yaşayan ailenin evde ki içki ile birlikte yenen yemekler de ve Allâh’ın adının anılmadığı yemeklerde ailenin yemeklerine katılır, nadiren evin niteliğine bağlı olarak hareket ederler.
  Genelde insanlara yakın yaşarlar ne etliye ne sütlüye karışırlar fakat yine doğaları gereği insanı pek sevmezler, onları rahatsız etmedikçe veya zarar vermedikçe pek varlıklarını belli etmezler. Davetlere icabet etseler de çok yalan söylediklerinden davet edenin başına ilerde illaki bir iş gelir.
  Bunların çoğu İnsanların meşruiyetine girmeyerek kendi hallerinde Allâh’ın adının anılmadığı yemek ve işlemlerde insanlara katılırlar, bazıları çocuklarla oynarlar, bazıları da ev halkından rahatsız olmaları sebebiyle geceleri gürültüler, takırtılar, hışırtılar yaparak ev halkını rahatsız edip kendilerine konak etmeye çalışırlar. Bunlara bazı insanlar gürültücü ruhlar diyerek zamanında ve günümüzde poltergeist adı altında ölmüşlerin ruhlarının orada hala yaşadığını düşünmüşlerdir.

  Betr

  İnsanları bağırmaya çağırmaya ve asabileştirmeye uğraşan bu şeytanın emeli de çok büyüktür. Asabileşen insan bir nebze şirazeden çıkmıştır, gözü hiç bir şey görmez ağzından çıkana kontrol sahibi olamaz. Konuşulan şeyler kalp kırma ile sonuçlanacak ki insanların arası kötü olsun bundan iblis zevk duysun isteğine kavuşsun.

  Dasim

  Dasim; yemek şeytanı insanın yediğinde, içtiğinde bulunur. Besmelesiz yenenlerden çalar ve yenenlere istifra ederek kirletir.bu şeytanın amacı faydalandığımız yiyeceklerden çalarak ziyana uğratmak ziyanda olan insanı psikolojik açıdan yıkmak. Maddiyatı olmayanın maneviyatı olmaz düşüncesine düşürüp itaat ve taattan alıkoyarak Rabbime ters düşürücü hallere sokmak.

  Demon

  Aslen İngilizce şeytanlar anlamına gelse de bu ırka ait belirli bir isim yoktur. Bunun en büyük sebebi demonlar insanlara kendilerini tanrı olarak göstermeleridir, spritualist satanizm vb. dinler de hala daha bu inanış hakimdir. Demon, davetlere kolay gelir ve kibardır ama isteklerine karşı çıkarsanız size cephe alabilir. En büyük kozu ikna gücüdür, isterse size görüntüler ve seslerle kandırabilir. Asla hadim olmazlar.

  El Ebyaz

  Peygamberlere ve velilere musallat olanlardır. Peygamberlere hiç bir şey yapamazlar Allah indinde korunmuşlardır. Resulullah efendimizin kıbali bile yasaklanmıştır, onun suretinde gözükemezler. Fakat alimlerin meclisinde bulunarak nifak yapmaya ve akıllarını karıştırmaya çok çalışmışlardır. Çoğu zamanda muzaffer olup alim meclislerini dağıtmışlardır. Her konuda muvaffak olmaya güçleri yeter.

  Ervah

  Ana rahminden itibaren cenine ve doğduğundan itibaren çocukluk sürecini geçirenlere musallat olan, onları ruhsal ve bedensel yönden menfi yönde etkilemeye çalışan cinlerdendir.
  Sebepsiz yere çocuğu olmayan (doktorlar tarafından çocuklarının olmaması için hiçbir tıbbi sebebin bulunamadığı açıklanan) hanımlara musallat olan cinler, bu türdendir. Ana rahmine girip cenini boğarlar ya da daha ileriki yıllarda çocuğun düşmesine sebep olurlar. Eğer fizyolojik bir sebep yoksa, bu olaydan kurtulmak Allah’ın izni ile çok kolaydır.

  Gûl

  Ortadoğuda ortak bir motiftir. Vahşi, acımasız ruhları ve onların kötülüklerini anlatır. Genelde bir bölge içinde göçebe yaşarlar, geçtikleri her bölgede tuhaf işler zuhur eder (filan bölgeye taş yağdı, şu bölgede uluma sesleri var vs.) Genelde korkunç görünürler ama bir bölgede ikamet ederlerse o bölgeye tuhaf bir bereket gelir ama gittiklerinde adeta her şeyi kuruturlar. Genellikle "gulyabani" diyerek efsanelerde anlatılan cadılar şeklinde görünen cinlerdendir. Korkunç görüntülere girerek insanları korkutur ve istediklerini almaya çalışırlar, bazen devasa görünürler.

  Hanzep/Hanzap

  Hanzep; namazda ve bütün yapılan ibadetlerde vesveseyi veren, yapılmasına bir türlü engel olmaya çalışan şeytandır.[7] Görevi çok büyüktür aldığı işlerde genelde muvaffak olur.yapılacak bütün hayır işlerde insanın içine vesvese vererek engeller insanın günaha girmesinden çok zevk duyar. Dikkat etmemiz lazımdır içimizden gelen her kötü his ve vesveseler bundandır, tek amacı insanı ibadetinden uzaklaştırıp Allahın yanında kulu lekeli ve kötü göstermektir. Yapılan ibadetlerde oldu mu olmadı mı diye vesveseyi dahi verip insanı kuşkuya düşürür.

  İfrit

  Cinlerin en güçlülerinden olan soyut varlıklardır.[6]
  İfrit; insanın bedenine girenlerdir ve savaş başlatıp istila edenlerdendir, genelde girdiği bedenin sahibini delirtir ve cürüm hale düşürür. En büyük ameli cinselliktir ele geçirdiği beden ile ilişkiye girer veledi zina türemesini sağlar. Besmelesiz yatan insanın eşi ile paylaşımda bulunur ve yuvasını bozar elde eder.
  İfritler, tehlike sınıfında en üst düzeyde olan cinlerdir. Zarar verme yönünden ölümcül sonuçlar doğurur. Kişiye hastalık verebilir, gerekirse öldürebilirler. Ancak bu durum onlar için yasaklanmıştır.(Bu yasağa uymayan kabilelerde mevcuttur)
  İfritlerin, alim kişilere olan haseti bilindiğinden, eski dönem alimlerin ifritlerden korunmak için çeşitli dua ve sembolleri üzerlerinde taşıdığı bilinir. İfritler, ormanın çok sık iç kesimlerinde ve derinliklerinde yaşarlar. Yaşadıkları bölgede vahşi hayvanların ve kuşların barınamadığı söylenir. Asla kendi bölgelerinden insanların yaşadıkları kalabalık yerlere gelmezler. İnsanların kılığına girmezler ve yakın tarihte bir musallat olayları da olmamıştır.

  Lietli

  Lietli cinleri adını dişi cinden almışlardır. Bu dişi lietli cin son derece akıllı ve olağan üstü vesvese verir. Lietli türleri genelde vadilerde ve yüksek yerlerde yaşar. İnsanlara olan musallatları güzel bir insan gibi görünüp kandırmaktan ibarettir. Aşırı derecede uyuşukluk ve kendini bilmezlik bir hantallık yaratır. Kişi o geldiğinde dış dünyadan kopar gibi davranır. Onlar şeytandan olmasalar da onun kadar yeteneklidir bu konuda.

  Marid

  Maridler cinlerin genelde soylu kısımlarındandır, en tehlikeli cin kısımlarındandır, ne şeytanla ne Allah’la işleri vardır, ateistik bir halde yaşarlar. İnsanlarla iletişime geçmeyi sevmedikleri gibi davet edilirlerse ölümle sonuçlanma ihtimali çok fazladır.
  Tehlike sınıfında üst düzeyde olan bu cinler, asla ritüellere gelmezler. Ancak çok ilmi konuda üst düzeyde olan, ilim ve irfan sahibi kişilere görünür, konuşurlar. Ormanda genelde bataklık kenarlarında yaşarlar.. Vahşi hayvanların ve insanların kılığına girebilirler. asla kendi bölgelerinden insanların yaşadıkları kalabalık yerlere gelmezler. Zarar verme yetkileri yasaklanmıştır.
  Marid, kontrol edicidir bütün şeytanları yönlendirir çok haşmetli ve tehlikelidir. hücuma geçtiği insanlarda nefsi ele geçirmeye çalışır. Çoğu zaman hep galip gelerek insanları Allah’ın huzurunda büyük günahlara sevk ve müptela eder. Bütün şeytanlar Allah’ın huzurundan kovalandıkları için insanoğlunun düşmanıdır.

  Metun/Mesit

  İnsanların duydukları ile uğraşır. Hak yolunda duyulan faydalı işleri ters yöne veya unutturmaya çalışır.unutulan veya yanlış anlaşılan bilgiler insanı uçuruma sokunca çok memnun olur. Yapılan işlerde duyum çok önemlidir yanlışa düşen insan Allahın huzurunda kötü hallere bürünür. Şeytanda amacına ulaşır. Ziyanda olan insandır

  Musabbar

  Bu cin türü genelde mağaralarda yaşarlar. Sarp ve kayalık bölgeleri tercih ederler. Boyları ortalama 90 santimdir. Şeytanilerden olmasa da insanları sevmeyen bir cin türü olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden de insanların çok nadir gittiği uzak dağlık alanlarda yaşarlar. Toprakta ki mineraller ve yosunlarla beslenirler. Kapıp kaçmak üzerine uzmandırlar. Hızlı ve toplu şekilde hareket ederler. Bir başka türle dalaşa girecekse asla bunu yanlız yapmazlar. Teke tek kavramı yoktur onlarda. Topluca saldırırlar. Aile bağları çok güçlüdür ve asla dağılmazlar.

  Müsfer

  Çogul adı müsferiş olan bu cin türü genel olarak tarlalar gibi kırsal ve incir ağaçlarında yaşarlar. Boyları 140 cm olan müsferler genelde iyi karakterlidir. Çok hızlı şekil değiştirebilir ve uzun süre o büründüğü şekilde kalabilirler. İnsanların en fazla seslerini duyabildiği bu cinler hayvan ve insan sesini kullanarak bu boyutta seslerini duyurabilirler. Öyleki bir gece kapınızın önünde yada çevrenizde konuşan insanlar duyabilir yada hayvan seslerini sezebilirsiniz. Baktığınızda göremediğiniz o noktada halen seslerini duymanız mümkün. İnsanlardan rahatsızlık duymazlar ve olağan üstü bir durum yoksa zararda vermezler. İncir ağaçlarına yaklaştığınızda destur çekmeniz daha hayırlı olur. Müsferler hünanist cin türlerindendir.

  Şeytan

  Şeytan aslen tek bir cindir, bazıları onu kabile sansa da o asla bir kabile değildir, bir önceki konuyu hatırlarsanız, Haris ismiyle başlayan yolculuğu hangi isimle bitmişti. Şu nokta’da önemlidir ki cinler nasıl bizlere isterse görünür istemezse görünmez, şeytanda aynı şekilde hem insan hemde cinlere isterse görünür isterse görünmez.

  Velhan

  Velhan; suyu , ateşi , yağı, bezi, ipliği vs gibi çok kullanılan günlük yaşantımızın parçası olmuş madde ve nesneleri çok kullandırır. Müsriflikle hem insanın maddiyatını hem de manevi yönden ziyanını sağlayarak zarar verdirir.tasarruf bilmeyen insana bol malzeme kullandıracak ki her yönden zarar gördürebilsin dikkatli olmamız lazımdır. Allah bize bolca yiyip içmemizi fakat asla müsriflik etmememizi öğütler.

  Vesnan

  Vesnan; uyku şeytanıdır. İnsanlar uykuya dalınca hemen esareti altına alarak bütün kötülüklere vakıf kılar. Rüyasını karıştırır kötü hallerle intiza ettirerek kulun aklını karıştırmaya çabalarlar. Çoğu insan görmüş olduğu kötü rüyalar sonucunda çok kez hataya düşmüşlerdir. Okuyup kendimizi koruma altına almadan uyku haline geçersek şeytanın oyuncağı oluruz.

  Zellenbur

  Zellenbur; esnafa ve ticaretle uğraşanlarla hep haşır neşir olur, bozuk mal ve kötü ticaret yaptırmaya çalışır. Nedeni ticaretle uğraşana hile yaptıracak ki her şeyle insanı ziyana sokabilsin . Kul hakkı ile rabbimizin huzurunda kurtuluşa kavuşamayalım düşüncesindedir.

 3. #3
  Sedegor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Engellendi
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  5.416
  Tecrübe Puanı
  0
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Tılısım büyünün içinde bir konudur!

  Peki Büyü insanlara kim tarafından nasıl öğrendi? Allah insanlara Harud ve Marud adında iki MELEK gönderdi. Görevleri Büyü öğrenmek isteyen her insana bu işi ögretmekti!

  Bu iki melek büyü öğrenmek isteyen insanlara Allah ın Naletini kabul ediyormusun, Ahirette Cehennemde yanmayı, Cennete asla girememeyi kabul ediyormusun diye soruyor, onlarda evet derse bu iki Melek İstenilen büyüyü insanlara ögretiyordu!

  Bir zaman geçtikten sonra bu iki Melek Allah huzuruna gider ve derlerki İnsan Oğlu Cehenneme girmek pahasına büyü öğreniyor. Biz onlardan üstünüz derler.

  Allah onlara derki, İnsanlarda Nefis vardır sizde ise Nefis yok. İstermisiniz sizede Nefis vereyim deyince bu iki Melek kabul eder ve sonrasında bir çok günah işlerler ve Allah onlara ceza verir!

  Bu ceza Bir Magrada baş aşağı kıyamete kadar ayaklarından asılı kalmaktır!

  Bu gün yapılan yapılmış tüm büyüler işte bu iki Melegin Cehennemde yanma pahasına insanlara ögrettikleridir!

  Büyü ilminde belli bir noktayı kat etmiş insanlar hala Harud ve Marud adlı iki Melegin bulunduğu Magraya gidip bilmedikleri büyüyü öğrendikleri bilinmektedir. Magra Şamda bir yerde iki dağın arasında olduğu söylenir!

  Unutmayınız Allah Ayetle buyurmuştur yapanda yaptıranda Cehennemliktir!

  Efendim ben iyiye kullanıyorum iyilik için kullanacağım diyen düşünen olursa geçin bunları, konuya bakın İnsan Nefsi diyoruz, bilmedigin halde Nefsine sahip çıkamayan insan bildiginde neler yapar. Uzak durun!

  Birde biliyorum diyen varki, adam bilse Şeytana papucu ters giydirecek!

  Define hususunda bunlara biliyorum diyene gitmeyiniz bilen adam tek kazma vurmadan kendisi alır! Çünkü bu gün İsmi çeşitli İlimler atındada olsa sonu Kabala kitaplarına çıkan Tılısımlar vardır!

  Zengin olma uğruna Allah a Şirk koşulmaz!

  Bu kadar yazıdan sonra her şeyi anladık peki yol yokmu derseniz, elbette var. Temiz bir kalb ile Allah ' tan el açıp dileyiniz! Yaradan insanı derde düşürür borca harca düşürür daraltır dener, ama siz el açınız süre O eller geri cevrilmez!

  Efendim, ben dua bilmem Kuran ın hangi Âyeti nerde kaç kez okunur bilmem diyen varsa, elini aç bildiğin Türkçe dille ne istiyorsan içtenlikle yalvar.
  Ve emin ol Allah her derdine çare olacaktır.

  Bir HAFTA BAN YEDİK ENGELLENDİK, haksız yere olduğunu düşünüyor, Allah' a havale ediyorum.
  Sorgusuz infazına karşı devam etmem bir kaç arkadaş nedeniyledirki, yakında bir grup ayrılıp kendimeze bir site açar isek şasırmayınız.

  Eskilerden tek ben kaldım heralde kimi sattı gitti, kimi belki bu yönetimin düzenini beğenmedi.

  Ben her ne kadar diğer sitelerde dolaşsamda bu sitenin yeri bende başkadır diye çok söylemişimdir. Ancak bu gidişle yolcuyuz, kendi tavır ve yazdıklarımın farkındayım ve hak edene sitenin vermediği tepkiyi verdiğimi düşünüyorum.

  Açtığım konulara sadece kendini bilen yazsın diye başlıkta bile yazmama rağmen, yönetim bunu görmeyip, konuya çomak sokanı durdurmak yerine bana ceza veriyor. Arkadaş Banlarken sebeb yaz bari!

  Bir sonraki Engellemeyi yapacak kişi Süresiz Banlasın Lütfen! Hak nedir Adalet nedir uzaklaştıgınız sürece 12 kişiyle bu güne gelen bu sitedede ya bir gün yine 12 kişi kalır. Yada İÇİ boşalmış bir hal alır!

  Bir zamanların şımarıklıgı, dostluk, arkadaşlık, yandaşlık bu siteyi devre zorladı!

  Bizde eskiden Slogan " bilgi saklanılmaz" dı .Bu gün bilen bildiğini ya saklıyor yada bilenler hep gitmiş! Neden ne aceba?
  Konu Sedegor tarafından (20.05.18 Saat 07:01 ) değiştirilmiştir.

 4. #4
  Efendi51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Bilgili Üye
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  457
  Tecrübe Puanı
  11
  Rep Derecesi: **
  teşekkürler @Sedegor benimde en çok çekindiğim konu budur, bayağı bilgi edinmiş olduk

 5. #5
  saftilki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderator
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  1.273
  Tecrübe Puanı
  30
  Rep Derecesi: **
  @Sedegor sizde hocalık varmı bunlar derleme bilgimi?
  ÖZELDEN YARDIM İSTEMEYİN CEVAP ALAMAZSINIZ...!!!
  Nasip34, Smokin, vakko Bunu beğendi

 6. #6
  Keskingöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Operatör
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  2.143
  Tecrübe Puanı
  40
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Özetle; gittiğiniz yerin tespitinden sonra sihirini kontrol edin. Eğer üzerine ifrit bırakılmışsa geçmiş olsun. Eğer sonradan sahiplenilmiş diğer cinler ise, sağlam bir havvasçı ile işleme başlayınız. Yoksa uğraşıp durursunuz.
  Apollon01 Bunu beğendi

 7. #7
  Nil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Nil
  Engellendi
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  1.349
  Tecrübe Puanı
  0
  Rep Derecesi: **
  enterasan ,,,
  Apollon01, zephyrus Bunu beğendi

 8. #8
  Azrad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Engellendi
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  183
  Tecrübe Puanı
  0
  Rep Derecesi: **
  @Sedegor Ustam bu konu benimde vakıf olduğum hak yolda araştırıp bilgi edindiğim bir konu anlattıklarınız doğru bilgiler.Tebrik ederim.
  Apollon01, Mhmt82 Bunu beğendi

 9. #9
  Azrad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Engellendi
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  183
  Tecrübe Puanı
  0
  Rep Derecesi: **
  Alıntı Keskingöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Özetle; gittiğiniz yerin tespitinden sonra sihirini kontrol edin. Eğer üzerine ifrit bırakılmışsa geçmiş olsun. Eğer sonradan sahiplenilmiş diğer cinler ise, sağlam bir havvasçı ile işleme başlayınız. Yoksa uğraşıp durursunuz.
  Güzel kardeşim yazdığına saygım var.Fakat ufak bir bilgi vermek istiyorum.Havvas bir ilim değildir.Maddi kazanılan bilgi ve birikimler ilim adı altında müslüman alemine sızdırılmaya çalışılan şirke sokucu hadiselerdir.Aslında yapılması gereken şu işlem yaptığınız yerdeki arkadaşlarınız sağlam ve temiz kalpli insanlar zikir ile meşgul olan ve hak ile yaşamayı felsefe edinmiş olan insanlar olmalı.Ayetleri de usule göre okuyan kişiler olmalı.Tüm korunma hz allahın izni ile kuranı kerim okuyarak mümkün.Dahası çok pis haller ile tılsımlanmış yerler i dahi böyle bir ekiple açmak mümkün.Fakat burda durum çok farklı .Mevla nasip etmez ise Kıralı gelsin ordaki mali alamaz.Bu işler sadece hz Allaha içten bağlanarak sağlam bir dua ile bile orada hallolur.Fakat dediğimiz gibi Hz Allahın nasip etmesi ile olur.
  Apollon01 Bunu beğendi

 10. #10
  Smokin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderator
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  1.715
  Tecrübe Puanı
  29
  Rep Derecesi: **
  @Sedegor emeğine sağlık usta

 11. #11
  Keskingöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Operatör
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  2.143
  Tecrübe Puanı
  40
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Alıntı Azrad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Güzel kardeşim yazdığına saygım var.Fakat ufak bir bilgi vermek istiyorum.Havvas bir ilim değildir.Maddi kazanılan bilgi ve birikimler ilim adı altında müslüman alemine sızdırılmaya çalışılan şirke sokucu hadiselerdir.Aslında yapılması gereken şu işlem yaptığınız yerdeki arkadaşlarınız sağlam ve temiz kalpli insanlar zikir ile meşgul olan ve hak ile yaşamayı felsefe edinmiş olan insanlar olmalı.Ayetleri de usule göre okuyan kişiler olmalı.Tüm korunma hz allahın izni ile kuranı kerim okuyarak mümkün.Dahası çok pis haller ile tılsımlanmış yerler i dahi böyle bir ekiple açmak mümkün.Fakat burda durum çok farklı .Mevla nasip etmez ise Kıralı gelsin ordaki mali alamaz.Bu işler sadece hz Allaha içten bağlanarak sağlam bir dua ile bile orada hallolur.Fakat dediğimiz gibi Hz Allahın nasip etmesi ile olur.
  burda anlatamadığım çok şey var güzel kardeşim. ama cümle definecilerin anlamadığı bir durum var. İfrit ve ifrit gücündeki cinlere okuduğumuz ayetler ya da dualar işlemez. Çünkü onları da Allah yarattı ve Allah’ın kıyamete kadar onlara da sözü var vaadi var. Ha dersen ki ben Allah dostu ile giderim meleklerin yardımı olur, Allah dostlarının da dünyevi korkuları yoktur. Gelmezler defineye.
  E peki tılsım çözen gayrimüslimler var onlara çözdürelim?
  onlarda müslümanlardan nefret eder ve çok nadirdir müslümana sihir ya da nokta çözdürdükleri. Düşman olarak görürler ve yardım etmezler. Kime yardım ederler? Kodamanlara ederler, kendi localarına ederler. Ki zaten şimdiye kadar yardım ettikleri çözdükleri için de maddi korkuları yoktur. Onlarda torunlarının bir gün bu ülkeye hakim olacakları günü bekler, bilgilerini sadece kendi kanından olan torunlarına aktarırlar.
  İster İnan’ın ister inanmayın elimde kaç şehir kuracak kadar (tondan bahsettiğim miktarlar) tespitli ve belgeli noktalar var fakat dokunamıyoruz.
  E peki ne olacak?
  Bir kaç püf nokta yazayım.
  Ermeni ve Rum: 1915’te Doğuda kaçmadan önce son anda bıraktıkları mallarına sihir yapacak zaman bulamadılar onları alabilirsiniz. Kaya mezarlarında yakın Bizans döneminde sihirin reddedildiği bir dönemde yapılan lahit ve oda mezarlar var, onları alabilirsiniz. Ve buna benzer bir kaç durum gibi.
  Diğer noktaları malesef alamazsınız.
  Şimdi yine bir kaç kendini bilmez şımarık çıkar der ki, sanki kendi koymuş kendi sihir yapmış der sataşır. Umurumda değil. Benim üzüldüğüm nokta, bunları bilmeden, emek harcayan hatta çoluk çocuğun rızkını bu işe döken insanlardır.
  Bilinsin isterim.
  selametle..

 12. #12
  AmiralGold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Member
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  54
  Tecrübe Puanı
  7
  Rep Derecesi: **
  Hiçbir cin veya şeytan kabilesi insan tarafından çağrılıp görüşülemez şimdiye kadar cin çarpmasından ölen birini duydunuz mu duyamazsınız çünkü yok Allah bizlerin gözünde perde olduğunu söylüyor aynı yerde aynı mekanda yaşarsınız ama asla göremezsiniz diyor saçmasapan konuar açıp milleti kandırma bize ayetten cümleler ve kanıtlarla gel.

 13. #13
  Sedegor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Engellendi
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  5.416
  Tecrübe Puanı
  0
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Alıntı AmiralGold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Hiçbir cin veya şeytan kabilesi insan tarafından çağrılıp görüşülemez şimdiye kadar cin çarpmasından ölen birini duydunuz mu duyamazsınız çünkü yok Allah bizlerin gözünde perde olduğunu söylüyor aynı yerde aynı mekanda yaşarsınız ama asla göremezsiniz diyor saçmasapan konuar açıp milleti kandırma bize ayetten cümleler ve kanıtlarla gel.
  Kardeşim Kabul edersin yada etmezsin, Kuran diyorsun gerçek bilgi diyorsun, işimiz şarlatanlık değil. Şarlatanlıga gideni elimizden geldiği kadar doğruya götürmek! Konuyu okumadıgın belli biraz uzun olunca özet gectiniz heralde.

  Konudaki Cinler , İsimleri yaptıkları hepsi O süs diye duvara astıgın Kuran da mevcut!

  Demiyoruzki Şirke gidin, Cinlerle anlaşma yapın vesaire vesaire. İnanmadıgın şey Cinler ise onlarda İnsanlar gibi Allah kuludur, ve sayamadıgım bir çok Ayette vardır. Yine bazı Ayet ve Sürelerin indirilme sebebi böylesi şeylerdir.

  Peygamber Efendimize dahi Büyü yapılmıştır.

  Ancak biz konuyu incelersen Sarlatanların ne yaptıklarını söylüyor ve onları savunmuyor onaylamıyoruz. Her Şeyin Allah ın İzni ve İnayetinde olduğunu vurguluyoruz.

  Yine bir örnekle, Peygamber Efendimiz Eşine iftira atılmış, akabinde Hz. Muhammed bunun iftira olup olmadığını bilmemiş, bir süre Eşinden uzak kalmıştır. Ve Nitekim Cenab-ı Allah bir Vahiy göndermiş , Peygamber bunun neticesinde olayı anlamaya vakıf olmuştur.

  Yani böylesi bir durumu Hz. Peygamber bir Vahiy ile anlayabiliyorsa, burdan çıkaracak çok şey var!

  Gaybı bildiğini idda edenler, Cinlerle işbirliği yapıp define yeri ögrenenleri durup düşünmek gerek.

  Peygamber bu gibi durumlarda Şeytandan yardım almak bir tarafa Meleklerden dahi yardım görmemiş sadece bekleyip Allah a dua etmiştir.

  Bu demek degilki Cinler yok yada büyü yok, Sadece Hz. Peygamber tenezzül etmemiş Şirke yönelmemiştir. Bizede düşen elimizden geldiği kadar Sünnete Uymaktır!

  Diğer şey Evet Cinler Alemi ile insanlar arasında bir perde vardır çok doğru bu, birbirlerini değil, insanlar O Alemi göremezler. Lakin bu normal sıradan haldedir. Bilinçli yada bilinçsiz zarar verdiğinde bak neler oluyor, yada bir çoğunun farklı ilimler altında bildigini bil bak yine neler oluyor. Yani O perdenin sınırın Allah var oldugunu söylüyor ama O perde kalkmaz diyormu?

  Tamam konuya Bilim acışından bak birde, ortada gezen kaç deli var? Akıl hastaneleri neden dolu, senin bilimin ilacın tedavin sonucunda iyileşen varmı? O insanların neden kafayı yediğini bilen tek bir doktor varmı? Yada ölüm nedenine teşhis konulamayan kaç vaka var? Demekki O dediğin perdeden girip çıkanlar var demi?

  Kısacası İmanın Şartlarını Kabul etmiş Müslümanım diyen birinin, Kabul ettiği Şartların ne olduğunu bilmeyen biriyle bu konular uzun sürer. Ayet göster kanıt delil göster diyorsun, İmanın Şartını bilmiyorsun ne söylesem inanırsın?

  Diyebilirmisin Ben Meleklerin varlığını Kabul ederim Cinlerin olduğuna inanmam? O zaman sorarım Melek kimdir Cin kimdir?

  Diyebilirmisin Dua ederim bir Sure okurum Melekler yanıma gelir beni korur, bunu dersin, diğer adamda senin okuduğun Sureyi tersinden okur, yada Kuran Öncesi İlahi bir kitap veya Harud ile Marud kitaplarından bir şey okur Şeytanı Çağırır konuşur!

  Zaten bak güzel kardeşim Sır aramaya gerek yok elindeki Face, Google gibi şeyler 666 ya aittir. Yani Şeytan elinde bir yönde. Cinlerin görevini yazdım nedir bak günlük hayatta neler yapıyorsun bak ve düşün. O dediğin perdeyi nerde nasıl aşıp Şeytan yanına geliyor. O dedin Perdeyi aslında onlar değil Insalar aralıyor en çok.

  Daha açık yazayım sen hiç Şeytan cagırdınmı? cevap Hayırmı!

  Sen hiç Sex filmi izledinmi cevap evetmi ?

  kadının şurası şöyle burası böyle milleti ugrugu şu olsun diye tıkladınmı arama motoruna ? cevap evetmi?

  Demekki sen bile Şeytanı cagırabiliyorsun hiç bir şey bilmediğini düşündüğün halde! Şeytanın yanına geleceğine İnanmadıgın halde!

  Şeytana istediğini yaptırıyorsun, Lâkin bilinç ve İdrak sorunun var. Kendi yaptığını anlamayan görmeyen kişiye ben tutup cini bire bir göstersem aceba bu adam buna ilizyonmu der bu kez?

  Demekki İnsan görüyor biliyor Lakin tek sorun İdrak ! Beyin ve Kapasite!

  Allah kimseye taşıyamacagı yükü vermez! Bu yük çoğu zaman dert değil bilgidir! Fazlası çoğunda arıza yapar! Bu arıza yerine anlamama akıl kıtlıgı daha iyidir!

  Bu konuları Definede belli bir yol kat etmiş arkadaşlar varsa onun için yazıyorum. Tam işi öğrendim dediğin noktada bildiklerini unutur, Baştan başlarsın sıfırdan , tek şey işaretlerin dili kalsada ısaretlerde Tılısım şifrelerini yeniden gözden gecirirsin!

  Yazılan şeyi sorgularsan cevap alırsın, ikna olmak sana kalmış meseledir. Ama konuya çomak sokarsan işine yarayacak kişilere engel olursun. Benim burda yada Sanal ortamda alacağım hiç bir şey yok, sadece dostluk ve fikir alışverişi için yazarım. Bunada Şükür son zamanlarda engel çok, adam isteyerek yapmıyor, bunuda biliyorum bilinçsiz etkileniyor doğrular insanlara yad gelir bu devirde! Çünkü ehli olmayan her işte konuşur! Durum böyle olunca doğrular, cok olan yanlışlar içinden secilemez!
  Konu Sedegor tarafından (21.05.18 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.

 14. #14
  Sedegor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Engellendi
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  5.416
  Tecrübe Puanı
  0
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Definede Korumayla İnsan bedeninin diğer sebebler vasıtasıyla etkilendiğini ayırt etme!

  Defineye 4 kışı gittiniz, ilk yeri tesbit ettiğiniz anda rüzgar başlar hava durumu bir anda değişir ise yada ani psikolojik sıkıntıya girerseniz 4 kişi aynı anda yada sezgizi güçlü tek kişi, bilinizki bölgesel tılısım vardır. Bölgesel tılısım genelde Kilise, Manastır gibi yerlerde gözlemlenir. Gömü tek değildir her gömüde bölgesel tılısım kendini korur.

  Yine 4 kişiyle gittiniz kazdınız ses seda yok ama belli bir noktaya geldiniz yine akıl dışı bir veya bir çok kişiyi etkileyen durum söz konusu ise bölgede değil sadece o yerde tılısım vardır! Önce küçük uyarılar başlar ses çığlık ağlama gibi devam edildiği takdirde hayvan kılığında cinler görülebilir.

  Yine vazgecmez devam ederseniz fiziksel savaş başlar ve toplu halde hücum ederler. Bu kez psikolojik etki yada bogma ya kadar vakalara magruz kalırsınız!

  Meleklerin koruması altında olanda ise umutlu kazar çalışırsanız her hangi bir ses çığlık ağlama duymazsınız, her şey olumlu gitsede nu toprak işlenmiş bir şey var desenizde sonunda yorgunluk bezdirir bırakırsınız. Ama kazı başlangıcı ve bırakıldığı ana kadar bir etki tepki meselesi olmaz. Sadece aceba yanlısmı der bir metre daha sonra iki metre ileriyi kazar en sonunda malın olduğu yeri daha çok kapatır cıkarsınız! Sonuç elde var yine sıfır.

  Bunlar haricinde tılısım harici Koruma harici durum ise şöyledir.

  Yerde tuzak vardır, zehirli mantar duvarları yada toprağı kaplamıstır, yada gömü esnasında extra içeri atılan hayvan cesetleri yada bakır, gümüş gibi eşyalar oksitlenmiş gaz haline gelmiştir. Kazı esnasında bu etkiler doku vasıtası yada solunum yoluyla insanın tabiatını bozup tıpkı tılısımda olduğu gibi insanın bir garip şeyler görmesine sebeb olur. Ve hatta gaz sızması başlayınca içerde kadameli düşük frekansta bir şeylerin sanki boşaldıgı sesler gelir insan karnının guruldama sesine benzer bunuda Cinler yapmaz, içerdeki basıncın düşmesi sebebiyle içerdeki yapıdan ve malzemeden gelen sestir!

  Aslında bu varlıklarla irtibatta olmayan biri dahi bu yazılan şeylere çok dikkat ederse hangi sesin , hangi görüntünün nerden neden geldiğini idrak edebilir. Yine bir örnekle zemindeki küpe vurulan bir darbe ile sessiz meydana gelen patlama ve toz bulutu Cın lerin işi değil Sıkışan altın tozunun ucmasıdır. Evet Altın gaz üretmez tezine katılan için değil, nabit ve altın tozunun kimyasını bilen için değişir olay.

  Bunun yanında dil ve damakta tatsızlık kuruluk hissi, midede eksime, solumada anormallik baş ağrısı gibi şeyler görülür, yine 4 kişi bünyesine göre az yada çok etkilenen olur.

  Gaz yavaş ise bu seyir yavaş olur yine. Sızma yok drek açılan bir oda kapısı var ise kiii açan kişinin orda o an yaşıyor olması mucizedir bir anda Şeytan carpmışa döner ve ölür. Gazın şiddetine göre 3 dakikada artık defineci yaşamıyordur. Olmediyse Bile çıkardığı her neyse onu Güle oynaya yiyeceği anlamına gelmez. Gaz kana karışmış olup Cigerler elbette bitecek bunun yanında diğer kalp rahatsızlığı gibi şeyleri görecek bir yıl içindede sonuç ölüme gidecektir. Buda Çin işi değil bilgisizliktir..

  Hırsa kapılıp dikkati analizi elden bırakmayınız en çok düşüneceginiz yer kazı çalışması yaptığınız yer ve andır.

  Altın az olunca oksitlenmez sadece kararma olur, ama bu gaz olan yerde altın olmadığı anlamınada gelmez. Çok tonlarca altında ancak insanı etkileyecek gaz olur çünkü altın icindede bakır ve gümüş karışımı vardır, yada bakır içindeki altının kabı gaz üretebilir. Bu durum ya çok zengin kaya mezar odalarında yada mahsenler de görülür.

  Elbette toprakta olan malzemede oksitlensede toprağın emme şekli olduğu için çok etki etmez.

  Bilinçsiz defineci her durumu Cinlerin üzerine bırakabilir!

  Önemli olan neyin neden olduğunu ayırabilmektir!

  Duyulan yalan hikayeler yerine hurafeler yerine yazdıklarım sadece tecrubedir. Işİn her yönünü yazmaya çalışıyorum. Şunuda söylemekte fayda var okumayla isaret sormakla defineci olunmaz bizzat calışıp cözüp göreceksin.Çünkü sana verilen bin dogru kavramda bir eksik olursa ögrendigin cöpe gider işe yaramaz !Konu devam edecek. Hayırlı Sahurlar!
  Konu Sedegor tarafından (21.05.18 Saat 02:46 ) değiştirilmiştir.
  İstnblaybrs Bunu beğendi

 15. #15
  AmiralGold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Member
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  54
  Tecrübe Puanı
  7
  Rep Derecesi: **
  Alıntı Sedegor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Kardeşim Kabul edersin yada etmezsin, Kuran diyorsun gerçek bilgi diyorsun, işimiz şarlatanlık değil. Şarlatanlıga gideni elimizden geldiği kadar doğruya götürmek! Konuyu okumadıgın belli biraz uzun olunca özet gectiniz heralde.

  Konudaki Cinler , İsimleri yaptıkları hepsi O süs diye duvara astıgın Kuran da mevcut!

  Demiyoruzki Şirke gidin, Cinlerle anlaşma yapın vesaire vesaire. İnanmadıgın şey Cinler ise onlarda İnsanlar gibi Allah kuludur, ve sayamadıgım bir çok Ayette vardır. Yine bazı Ayet ve Sürelerin indirilme sebebi böylesi şeylerdir.

  Peygamber Efendimize dahi Büyü yapılmıştır.

  Ancak biz konuyu incelersen Sarlatanların ne yaptıklarını söylüyor ve onları savunmuyor onaylamıyoruz. Her Şeyin Allah ın İzni ve İnayetinde olduğunu vurguluyoruz.

  Yine bir örnekle, Peygamber Efendimiz Eşine iftira atılmış, akabinde Hz. Muhammed bunun iftira olup olmadığını bilmemiş, bir süre Eşinden uzak kalmıştır. Ve Nitekim Cenab-ı Allah bir Vahiy göndermiş , Peygamber bunun neticesinde olayı anlamaya vakıf olmuştur.

  Yani böylesi bir durumu Hz. Peygamber bir Vahiy ile anlayabiliyorsa, burdan çıkaracak çok şey var!

  Gaybı bildiğini idda edenler, Cinlerle işbirliği yapıp define yeri ögrenenleri durup düşünmek gerek.

  Peygamber bu gibi durumlarda Şeytandan yardım almak bir tarafa Meleklerden dahi yardım görmemiş sadece bekleyip Allah a dua etmiştir.

  Bu demek degilki Cinler yok yada büyü yok, Sadece Hz. Peygamber tenezzül etmemiş Şirke yönelmemiştir. Bizede düşen elimizden geldiği kadar Sünnete Uymaktır!

  Diğer şey Evet Cinler Alemi ile insanlar arasında bir perde vardır çok doğru bu, birbirlerini değil, insanlar O Alemi göremezler. Lakin bu normal sıradan haldedir. Bilinçli yada bilinçsiz zarar verdiğinde bak neler oluyor, yada bir çoğunun farklı ilimler altında bildigini bil bak yine neler oluyor. Yani O perdenin sınırın Allah var oldugunu söylüyor ama O perde kalkmaz diyormu?

  Tamam konuya Bilim acışından bak birde, ortada gezen kaç deli var? Akıl hastaneleri neden dolu, senin bilimin ilacın tedavin sonucunda iyileşen varmı? O insanların neden kafayı yediğini bilen tek bir doktor varmı? Yada ölüm nedenine teşhis konulamayan kaç vaka var? Demekki O dediğin perdeden girip çıkanlar var demi?

  Kısacası İmanın Şartlarını Kabul etmiş Müslümanım diyen birinin, Kabul ettiği Şartların ne olduğunu bilmeyen biriyle bu konular uzun sürer. Ayet göster kanıt delil göster diyorsun, İmanın Şartını bilmiyorsun ne söylesem inanırsın?

  Diyebilirmisin Ben Meleklerin varlığını Kabul ederim Cinlerin olduğuna inanmam? O zaman sorarım Melek kimdir Cin kimdir?

  Diyebilirmisin Dua ederim bir Sure okurum Melekler yanıma gelir beni korur, bunu dersin, diğer adamda senin okuduğun Sureyi tersinden okur, yada Kuran Öncesi İlahi bir kitap veya Harud ile Marud kitaplarından bir şey okur Şeytanı Çağırır konuşur!

  Zaten bak güzel kardeşim Sır aramaya gerek yok elindeki Face, Google gibi şeyler 666 ya aittir. Yani Şeytan elinde bir yönde. Cinlerin görevini yazdım nedir bak günlük hayatta neler yapıyorsun bak ve düşün. O dediğin perdeyi nerde nasıl aşıp Şeytan yanına geliyor. O dedin Perdeyi aslında onlar değil Insalar aralıyor en çok.

  Daha açık yazayım sen hiç Şeytan cagırdınmı? cevap Hayırmı!

  Sen hiç Sex filmi izledinmi cevap evetmi ?

  kadının şurası şöyle burası böyle milleti ugrugu şu olsun diye tıkladınmı arama motoruna ? cevap evetmi?

  Demekki sen bile Şeytanı cagırabiliyorsun hiç bir şey bilmediğini düşündüğün halde! Şeytanın yanına geleceğine İnanmadıgın halde!

  Şeytana istediğini yaptırıyorsun, Lâkin bilinç ve İdrak sorunun var. Kendi yaptığını anlamayan görmeyen kişiye ben tutup cini bire bir göstersem aceba bu adam buna ilizyonmu der bu kez?

  Demekki İnsan görüyor biliyor Lakin tek sorun İdrak ! Beyin ve Kapasite!

  Allah kimseye taşıyamacagı yükü vermez! Bu yük çoğu zaman dert değil bilgidir! Fazlası çoğunda arıza yapar! Bu arıza yerine anlamama akıl kıtlıgı daha iyidir!

  Bu konuları Definede belli bir yol kat etmiş arkadaşlar varsa onun için yazıyorum. Tam işi öğrendim dediğin noktada bildiklerini unutur, Baştan başlarsın sıfırdan , tek şey işaretlerin dili kalsada ısaretlerde Tılısım şifrelerini yeniden gözden gecirirsin!

  Yazılan şeyi sorgularsan cevap alırsın, ikna olmak sana kalmış meseledir. Ama konuya çomak sokarsan işine yarayacak kişilere engel olursun. Benim burda yada Sanal ortamda alacağım hiç bir şey yok, sadece dostluk ve fikir alışverişi için yazarım. Bunada Şükür son zamanlarda engel çok, adam isteyerek yapmıyor, bunuda biliyorum bilinçsiz etkileniyor doğrular insanlara yad gelir bu devirde! Çünkü ehli olmayan her işte konuşur! Durum böyle olunca doğrular, cok olan yanlışlar içinden secilemez!
  Kardeşim ben müslümanım kuranı kerim gereği bunlara inanıyorum zaten büyü geçiyor kuranı kerimde anlattığın herşey geçiyor ama kuranı kerim de gözümüzde perde olduğu söyleniyor bizler göremeyiz veya iletişime geçemeyiz büyü yapanları bilemem tabi

Sayfa 1/4 123 ... Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş