1. #1

  the beast BLISSTOOL LTC64X v6

  nasıl cihazdır 66 cm tek para derinlik diyorlar ne dir ne değildir


 2. #2
  neden olmasın, 2017 de çıkanların bir çoğu 40 cm zaten alıyor xp deus, makro racer, garret at max, nokta impact bunların ortalaması 30, 40 cm bu derinliği etkileyen çok faktör var mesela eğitim videolarında şimdiki yazacaklarım uygulanır 40 cm den alır ama sen araziye çıkınca alamazsın neden ?

  1. kural başlık dd başlıklar ayrımda iyidir diğer mono tipi başlıklar mineralden etkilenir ama en az 20 cm daha aşağı gider. başlık ne kadar büyükse o kadar derin gider temiz zemin varsa tak büyük başlığı 60 cm yi hepsi görür. tabi aşağıdaki kurallarda içinde olması lazım.

  2. kural toprak ayarı çekerken cihazı çok kasmayacaksın
  bırak her şeye ötsün kasmadığın zaman 40 cm yi görürsün yok ben sadece altın arıyorum deyip demir benzer değersizi kapatırsan 15 cm kaybın olur haberin bile olmaz.

  3. paranın duruşu ve toprağın hafif ıslak olması bile 15 cm fark yaratır. dik duran para 20 cm den yakalanırken yatay duran para 30 cm den alınır ayna gibi düşün dedektör sinyali gönderdimi çarpıp yanısıma olması lazım dik para bu yansımayı iyi yapamaz yatay yapar.

  test videolarında adam temiz arazi değdiğim gibi kasma yok bide parayı istediği gibi koyyo başlık desen ölçü büyük ondan sonra 60 cm den aldı. aynı ayarla sen araziye çıksan cihaz gıygıdı guygudu başlar horon tepmeye. noluyo yaa desin başlarsın ayar çekmeye, önce bu başlık mineralden etkileniyo der dd başlığa geçersin, yetmedi çörü çöpü elesin diye cihazı kasarsın hah dersin cihaz şimdi kendine geldi. evet cihaz kendine geldi ama sen 15 cm bi ayardan kayıp verdin 15 birinden 30 cm gitti.

  bunları senin cihaza nispet yazmadım kullanıcılar bilsin diye yazdım her cihaz için geçerlidir.

  her şeye rağmen 66 cm iyi ölçü alırsan sonuçları burada paylaş bizde bilelim bakarsın seni takip ederiz.
  the beast BLISSTOOL LTC64X v6
  APOLLONUS, Bilgorg, PARDUS-66 Bunu beğendi

 

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş