1. #1
  Koray Kor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Administrator
  Durumu
  Çevrimiçi

  Mesajlar
  551
  Tecrübe Puanı
  10
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: **

  Domuz Define İşaretleri Anlamları

  Domuz resmi hışır bir kayada dolma ise 60 okka domuz resimlerinde mevcuttur. bu bölgedeki en zengin sofra budur.


  Diğer Tecrübe: Dik kaya olmalı, altı sığınağa benzer, bir kulübeyi andırır gibi, kulübenin tavanında bir domuz işareti göreceksin, Bu domuz işareti horasan tapadır. Tapayı aç çokça altın müjdesi vardır, altın paraların düştüğü yeri kazmayı unutma asıl hakikatli define ayaklarının altındadır.


  Diğer Tecrübe: 6 yavrulu domuz varsa dere içinde siyah bir taş olacaktır. 6 adet yavru domuz bu taşa yürür vaziyettedir. 5 kişi tarafından yuvarlanarak dereye düşürülen siyah taşı göreceksiniz. Yavrulardan biri sola bakar vaziyettedir müjde bu yavrunun baktığı yerde olup ana para dere taşının altındadır.


  Diğer Tecrübe: Yine dere yakınında bu işaretin bemzeinden bulunur. dereye girdiğinizde domuz resimleri gözükür. Oturmuş vaziyette olan tek domuz mala bakar. Domuzun başının baktığı yeri kazarsan altında büyükçe taş çıkar. Onu kaldırırsan hakikatı bulursun.


  Diğer görüş: Domuz resmi varsa derenin şelale yapan yerine ineceksin domuzluktan dökülen suyun hemen altında bir miktar müjdesi vardır ana para ana derenin orta kısımlarında bir su yarıntı karşısında altın ocağı suyu önünde sarp derenin birleştiği yerde burun vardır. bu burnun en sarp yerinde yüksekçe oturak bir tabure kayası, 2 köşesinde 2 adet put vardır 7 katır yük buradadır.


  Diğer tecrübeler: Domuz İşaretleri tıpkı tilki gibi şans getirildiğine inanılan önemli define işaretleri arasındadır. şefkatli anne görevi üstlenir, yanında kaç tane yavru varsa yavru sayısı kadar definesi vardır, yavruların duruş şekilleri definenin arazideki gömülüş şekilleriyle benzerliği vardır, en büyük definenin yerini diğer yavrulardan ayrı duran yavru belirler, domuz işaretinin definesine ulaşmak için ilk dikkat etmemiz gereken noktalar bölgede mutlaka var olan harman yeridir. harman yeri definenin sistemli bir şekilde gömüldüğü yerdir. Eğer domuzun kalçasında işaret varsa gömü yerini buldunuz demektir ayrı duran yavrular ve yavru sayısı dikkate alınacak diğer noktalardır. sabah güneşinin ilk vurduğu yerler ile akşam güneşinin ilk battığı yerler kontrol edilmelidir.


  -20160714jpg


  Domuz işareti başka bir görüş:


  Definecilikte en çok önem verilen işaretlerden biri domuz ve yavrularıdır. Ayrıca dinsel tema olarakta kullanılmıştır. Domuz doğurganlığı ile bilinmektedir. Bereketi de simgeler. Beyaz domuzun gümüşü simgelediği söylenegelen rivayetlerdendir.


  1- Domuzun yavrular resmedilmişse ve yavrular ana domuzun etrafında dağınık olarak duruyor iseler büyük domuzun baktığı yönde 30 adım sayılmalıdır. Define genellikle mirastır. Ya aile reisinin yada bir yöneticinin altınlarıdır.


  2- Domuz önde yavrular peş peşe sıralı ise tümünün baktığı yöne doğru araştırma yoğunlaşmalı.


  3- Yavrulardan bir tanesi diğerlerinden farklı olarak arkaya bakıyorsa gömü sürünün gittiği istikametin tersi istikametinde her yavru için bir veya on adım mesafede olup, genelde kayanın altına denk düşmektedir. Mesela dört yavru varsa gömü ya dört adım ileride yada kırk adım ileride olup, derin mesafededir. Bazen bu figür geriye doğru 30 metre mesafede kayanın altında şeklinde de ifade edilir.


  4- Roma iktidarı döneminde ölümsüzlük ile bütünleştirilmiş olup, kanatlı olarak görülebilmektedir.


  5- Domuz gömüsü zor ve derindedir. Bir bakıma tavuk ve civcivler konusu ile benzerlik gösterir.


  6- Baktığı yön çok önemlidir. İkinci bir işaret aranır. Yavrusu veya ona ait bir uvzu aranır. İşaret küçük olup gözden kaçabilir. 1 metre altına bakılmalıdır. Buradan çok ciddi bir hazine çıkar. Altın paralar çok değerli olup onların da üzerinde domuz resmi vardır.


  7- Burada iri bir mağara içerisinde 3 adet gemi resmi görürsünüz. İyi bakınız gemilerden biri yüzer şekilde diğeri yatar vaziyette bir diğeri ise ters dönmüş şekilde çizilmiştir. Emanet malın ağırlığından yatmış olan gemidedir. Dere içinde siyah bir taşımız olacaktır 8 kişi tarafından yuvarlanarak taşınmıştır. Siyah taşı bulursam bakarım üzerinde 6 yavrulu domuz resmi anası önce onun arkasında sıra sıra 6 yavru vaziyettedir. Yavruların birinde tek bir domuzlu altını alıp esas malı taşın altında ararız keçi deresinde başka 3 yerde domuz resmi görülür. Oturmuş tek domuz mala bakar domuzun başının baktığı yeri kazarsam altından büyükçe bir taş çıkar onu kaldırırsam asıl kaynağa ulaşırım.


  Domuz Define İşareti Anlamı Devamı.


  Domuz işareti genelde mağara mahzen aramanızı söyler. işaret yar aşağı ise yardan aşağı inilip giriş aranmalıdır. domuz üzerinde haç varsa bu mahzenin habercisidir.


  Domuz eşkiya işareti ise işaret dik olmalı. bu kaya horasan sıvalı olup 60 okka domuz resimlerinde mevcuttur. paranın tümü antika-dır. Eğer yoksa mutlaka dere vardır, dere suyunun ağzında bir domuz resmi daha vardır. Bu derede birde değirmen vardır, Bu değirmende 4 metre genişlikte yatay bir kaya vardır, bu kayadan derenin domuzluğu görünür, domuzluk’tan dökülen sular altında çok değerli bir Hristiyan çanı vardır.


  Diğer Tecrübe: Tek domuz varsa şelaleyi bul şelalede domuzluktan dökülen suyun hemen altında bir miktar müjdesi vardır ana para ana derenin orta kısmındadır. bu dere çatal yapıyorsa çatalın birleştiği yerde burun vardır. bu burnun en sarp yerinde yüksekçe oturak bir tabure kayası, 2 köşesinde 2 adet put vardır 7 katır yük buradadır.


  -domuzjpeg


  1- Yavrulu domuz varsa ana domuzun baktığı yönde 30 adım sayılmalıdır. Define genellikle mirastır. Ya aile reisinin yada bir yöneticinin altınlarıdır.


  2- Domuz önde yavrular peş peşe sıralı ise tümünün baktığı yöne doğru araştırma yoğunlaşmalı. sürüden ayrı duran domuz nasıl bir yapıya sahip dikkatle incelenmeli, bu ayrılık definenin habercisi olabilir.


  3- Yavrulardan bir tanesi diğerlerinden farklı olarak arkaya bakıyorsa gömü sürünün gittiği istikametin tersi istikametinde olabilir. her yavru için bir veya on adım mesafede olup, genelde kayanın altına denk düşmektedir. Mesela dört yavru varsa gömü ya dört adım ileride yada kırk adım ileride olup, derin mesafededir. Bazen bu figür geriye doğru 30 metre mesafede kayanın altında şeklinde de ifade edilir.


  4- Otlaktan ot yiyen 3 domuz varsa soldaki domuzun bir bacağı kırık olmalı, sol bacağın sol tarafında kesme kayada eksik bacağı bulursunuz. Burada birde put bulursun burası hediye yeridir bir miktar para buradan alınır. domuzların istikametine baktığınızda zirve tepe görürsün bu tepe ana paranın bulunduğu tepedir.


  5- Domuzun baktığı yer çok önemlidir. İkinci bir işaret olmalıdır. kalan yavrusu veya ona ait bir uvzu aranır. İşaret yatay kayadadır bu kayanın 1 metre altına bakılmalıdır. Buradan çok ciddi bir define çıkar.


 2. #2
  codex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kıdemli Üye
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  174
  Tecrübe Puanı
  8
  Rep Derecesi: **
  @Koray Kor ustam , domuz heykel seklinde akan derenin ortasinda , sirt ustu agnanan ve gokyuzune bakan bir sekildeyse nasil bir islem yapmaliyiz?
  Koray Kor Bunu beğendi

 3. #3
  Koray Kor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Administrator
  Durumu
  Çevrimiçi

  Mesajlar
  551
  Tecrübe Puanı
  10
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Alıntı codex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  @Koray Kor ustam , domuz heykel seklinde akan derenin ortasinda , sirt ustu agnanan ve gokyuzune bakan bir sekildeyse nasil bir islem yapmaliyiz?
  Merhaba,

  Diğer arkadaşlara sor, bunlar arşiv; kolaylık olsun diye toplayıp yayınlıyorum. aslında anladığım iş değildir.
  codex, KYSR Bunu beğendi

 4. #4
  Cengizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kıdemli Üye
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  122
  Tecrübe Puanı
  4
  Rep Derecesi: **
  Senin domuzda sağlammış be kardeşim. 😂
  Mal bulanındır Bunu beğendi

 5. #5
  Mal bulanındır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Operatör
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  7.282
  Tecrübe Puanı
  117
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Alıntı Cengizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Senin domuzda sağlammış be kardeşim. 😂
  Hee domuzun pozisyonu sakat isterik olmus gibi @codex nerde bu mahlukat bu vaziyettemi gordun.
  Cengizz, codex, Turko Bunu beğendi

 6. #6
  Cengizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kıdemli Üye
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  122
  Tecrübe Puanı
  4
  Rep Derecesi: **
  Yani domuz gökyüzüne bakıyor alan geniş😂 çok sağlam cihaz lazım. Cihaz deyince de bir arkadaşta 50 metre derinlik 1000metre menzilli cihaz üretmiş 1100km yol gittik beyefendinin ofisine 50.000 lira verip cihaz alacaz test yapalım dedik 27 cm de bir kazanı test etti sağolsun site bahçesinde😅 seni o bile paklamaz be kardeşim.
  Alıntı Mal bulanındır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Hee domuzun pozisyonu sakat isterik olmus gibi @codex nerde bu mahlukat bu vaziyettemi gordun.

 7. #7
  Keskingöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Operatör
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  2.153
  Tecrübe Puanı
  40
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Alıntı Cengizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Yani domuz gökyüzüne bakıyor alan genişğŸ˜‚ çok sağlam cihaz lazım. Cihaz deyince de bir arkadaşta 50 metre derinlik 1000metre menzilli cihaz üretmiş 1100km yol gittik beyefendinin ofisine 50.000 lira verip cihaz alacaz test yapalım dedik 27 cm de bir kazanı test etti sağolsun site bahçesinde😅 seni o bile paklamaz be kardeşim.
  😃😃
  Allah size sabır vermiş.
  1100 km gittiniz ve karşılaştığınız test alanı 27 cm.
  gerçekten büyük sabır..

 8. #8
  Cengizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kıdemli Üye
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  122
  Tecrübe Puanı
  4
  Rep Derecesi: **
  Sorma üstadım yanımdaki arkadaşım 2 defa Türkiye Mua TAİ şampiyonluğu var gözüme bakıyor dalim mi diye yok dedim. Allahtan bulsunlar bişey demiyorum insanların ümitlerini kendilerine ticaret malı yapmış zavallılar.
  Alıntı Keskingöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  😃😃
  Allah size sabır vermiş.
  1100 km gittiniz ve karşılaştığınız test alanı 27 cm.
  gerçekten büyük sabır..

 9. #9
  Mal bulanındır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Operatör
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  7.282
  Tecrübe Puanı
  117
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Alıntı Cengizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Yani domuz gökyüzüne bakıyor alan geniş😂 çok sağlam cihaz lazım. Cihaz deyince de bir arkadaşta 50 metre derinlik 1000metre menzilli cihaz üretmiş 1100km yol gittik beyefendinin ofisine 50.000 lira verip cihaz alacaz test yapalım dedik 27 cm de bir kazanı test etti sağolsun site bahçesinde😅 seni o bile paklamaz be kardeşim.
  Tecrube olmus...her hiyarim var diyenin arkasindan tuzlukla kosmayiniz.beyan edilen olculer M.T.A da bile yok cihazi
  Cengizz, codex, Keskingöz Bunu beğendi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş