Konu: Ey defineci

 1. #1
  Keskingöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Operatör
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  2.103
  Tecrübe Puanı
  39
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: **

  Ey defineci

  Sana bir kaç sırrı anlatayım.
  Öncelikle şunu bil isterim; bu yazıyı okuyana kadar nasip dairesinde adın yazılmamış ise; cihaz imiş Bilgi imiş papaz imiş harita imiş hikayedir! Bulamaz, bulsan da alamazsın. Şimdiye değin nasip yazılmamış ise; Peki ne yapmalısın?
  önce seni yaratandan istemeyi bilmelisin, istemekte ısrarcı olmalısın. Duanda ısrarcı olmalısın. Vazgeçmeden yılmadan!
  ama öyle kuru kuruya istemek değil, hele bir emir ve yasakları yerine getir, hele bir kalbin ile onu an ki kıymetin olsun, değerli olasın.
  Ey defineci; Rab kullarına rızık konusunda kefildir. Rızkın İçin ağlama. Bir de şöyle düşün; Zengin ve güçlü iken mevcut durumunda, iman ve insanlık adına zalim olursan nasip edilir mi dersin? Sakın ola muvaffak olmadığın noktalarında Rabbe darılma. Sen kimsin ki? Bağırsaklarında bok taşıyan bir canlısın, farkındasın değil mi?
  Defineci; unutma aynı yönlü işaretlerin dahi çözümü farklıdır. İnternette yazılıp çizilen çözümlerin çoğu ezber ve afakidir. Definecilik zeka işidir ilim ister. Astronomi fizik coğrafya tarih ister.
  Bunlar mevcut ise başlayabilirsin.
  Fakat piyasada dolanan sihir büyü yoktur, girip kazın hiç bir şey olmaz, siz korktuğunuzdan bilmem kaç metre derinlikte havasızlıktan psikolojiktir yaşadıklarınız, gibisinden söylenenlere tebessüm edip geçesin. Sövmeyesin, çünkü onlar hayatlarında 2-3 minarel içeren toprak ve nokta dışında herhangi bir işlem yapmamış bildiği 5 para etmeyen klavye üstadlarıdır. Susup geç!
  Defineci; 2 arşın (144-160 cm) sonrası sihir katmanı tabakasıdır. Bu katmanda işlem yaparken dikkatli olmalısın. Tılsımın varlığını gördün mü? Uzaklaşasın, hiç bir mal mülk senin akıl sağlığından kıymetli değil! Israrcı olursan ya Ağzın kapalı bir tarafını hissetmez, hoca hoca dolaştırılırsın, ya da akıl oyunları filmini bizzat yaşarsın.
  Yüzeydeki kaya içine sihir tutmaz, Elmas’a Yakut’a sihir tutmaz, 1.60 cm’e kadar gömülü sarıya sihir tutmaz!
  Bu 2 arşın katmanı içinde cinlerin sahiplendiğini sezer isen, çevirmeyi ve kenzul Havasta geçen bildileri kullanıp alabilirsin.
  Ey defineci; işlem yaptığın noktalar içinde en tehlikeli olanlar roma ve yahudi noktalarıdır. Özellikle buralarda dikkatli olasın. Biri putperest, diğeri lanetlenmiş kavimlerdir. Şiddetlidir sihirleri. Ermeni noktalarında, tavuk civciv ve yılanların ana malından ve papaz evlerinden uzak durasın, bunlar bizzat kilise papazları tarafından işaretlenip kuvvetle mühürlenmiş mallardır.
  Defineci; işaretleri çözer iken, resmedilen canlı veya cansız figürlerin işlevlerini ve özelliklerini düşünesin. mesela ibrik balık gördün mü su Çeşme arayasın, kaplumbağa kendini içeri çekmiş, yılan dilini dışarı çıkarmış, bunlarda tuzak ve sihir mesajıdır. Velhasıl resmedilen canlı ya da cansızın belirgin özellikleri huyları ya da işlevlerini düşünerek çözüme gitmelisin.
  Unutmayasın, istemekte ısrarcı olmaz isen, muvaffak olamazsın...


 2. #2
  The Thing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Super Moderator
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  3.551
  Tecrübe Puanı
  45
  Rep Derecesi: **
  Yeterki gönülden ara kalbin temiz olsun, bulursan da ihtiyacı olan birilerini mutlaka sevindiresin.
  Ülkene sahip çık başka TÜRKİYE yok

  Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi.
  Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi.
  Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed Nâmın,
  Galib et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın.
  Efendi51 Bunu beğendi

 3. #3
  Turko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Super Moderator
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  4.463
  Tecrübe Puanı
  67
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Sihir katmanı , bağırsaklarda bok taşıyan canlılar , kenzul havas , orjinali bulunabilmiş değil ,Kitabımızın neresinde kötülere mal mülk vermiyoruz iyi olursanız emirleri yerine getirirseniz mal mülk veririz yazıyor. Yazdıkların saçmalık başka bir şey değil .
  BOZUK OLUNCA MAYA , NE AR TANIR NEDE HAYA.
  dadas_25, Efendi51, Feda, Pscyhe Bunu beğendi

 4. #4
  dadas_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Super Moderator
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  3.428
  Tecrübe Puanı
  68
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Alıntı Turko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sihir katmanı , bağırsaklarda bok taşıyan canlılar , kenzul havas , orjinali bulunabilmiş değil ,Kitabımızın neresinde kötülere mal mülk vermiyoruz iyi olursanız emirleri yerine getirirseniz mal mülk veririz yazıyor. Yazdıkların saçmalık başka bir şey değil .
  Sihir katmanı var ve tutmaz dediği şeyi yapanda yaptıranda insan oğlunun kendisi ve toprağın üstünde yaşamaktadırlar Öyleyse insana büyü işlememesi gerekir. Korkacağımız bir durum yoktur
  Feda, Pscyhe, Turko Bunu beğendi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş