2 senedir bakıyorum hayla karar veremedim

Haylazzzz

Yeni Üye
Bu yazdığım dedektörler hem pulse hem vlf.
2 senedir araştırıyorum hayla karar veremedim bunun sebebi ne aradığımı yada ne ile karşılaşabileceğimi bilmemek ve özelikle bütçeme göre limit belirlememek oldu ve araştır araştır artık rüyalarıma girer oldu ..

Delta 3 pulse 6 plus
Golden rain
Golden mask 1
Vrp 1000
Nokta makro simplex
Nokta makro Implac pro
Jeo finder a z plus
Via gold
Gold finder
Macro racer
Xp deus
Garret ace apex
Minelab Vanquish 540
Minelab Equinox 800

Şuan 2 dedektörde takıldım

1 garret at pro
2 makro impact

Sizce hangisi ustalarım bana yardımcı olursanız sevinirim limit veriyim 6 bin ..

akıltopağı

Operatör
Bu yazdığım dedektörler hem pulse hem vlf.
2 senedir araştırıyorum hayla karar veremedim bunun sebebi ne aradığımı yada ne ile karşılaşabileceğimi bilmemek ve özelikle bütçeme göre limit belirlememek oldu ve araştır araştır artık rüyalarıma girer oldu ..

Delta 3 pulse 6 plus
Golden rain
Golden mask 1
Vrp 1000
Nokta makro simplex
Nokta makro Implac pro
Jeo finder a z plus
Via gold
Gold finder
Macro racer
Xp deus
Garret ace apex
Minelab Vanquish 540
Minelab Equinox 800

Şuan 2 dedektörde takıldım

1 garret at pro
2 makro impact

Sizce hangisi ustalarım bana yardımcı olursanız sevinirim limit veriyim 6 bin ..
Usta çok seçenek var, yalanı garret metal dedektörün de dünya öncüsüdür. At pro az ağırdır, kalem pille çalışır, sağlamdır, tek tek te iyi ve nettir..bizzat kullandım, nel, başlık alırsan, mesafe hafif artar.

Haylazzzz

Yeni Üye
Usta çok seçenek var, yalanı garret metal dedektörün de dünya öncüsüdür. At pro az ağırdır, kalem pille çalışır, sağlamdır, tek tek te iyi ve nettir..bizzat kullandım, nel, başlık alırsan, mesafe hafif artar.
Işte at pro mu alayım yoksa impact mi karar veremedim alıpta pişman olmakta istemiyorum

akıltopağı

Operatör
Işte at pro mu alayım yoksa impact mi karar veremedim alıpta pişman olmakta istemiyorum
İmpakt kullanmadım bilmiyorum, bir zamanlar nokta 106 aldım, bir ay kullandım, hiç memnun kalmadım, garrett in tüm cihazları iyi bir çoğunu kullandım, at pro kararlı bir cihaz, sağlam, biraz ağır, pişman olmazsın.

Aronia

Member
Usta, 2 yıl boşuna beklediğiniz. 2 sene içerisinde detektörlere zam geldi, döviz uçmuş. 2 sene önce 6.000 TL bütçeyle nerdeyse 2 detektör alırdınız. Şimdi ise seçenekler kısıtlıdır.
Benim tavsiyem, hemen hemen bütün detektörler aynı işi görür, o nedenle ne alırsanız alın, multi (çoklu frekanslı olsun). Bol şanslar.

Delta 3 pulse 6 plus
Golden rain

Golden mask 1
Vrp 1000
Nokta makro simplex
Nokta makro Impact pro
Jeo finder a z plus
Via gold
Gold finder

Macro racer
Xp deus
Garret ace apex
Minelab Vanquish 540
Minelab Equinox 800
garret at pro

(çizilmiş olanlar bütçenizi aşan detektörler)

Haylazzzz

Yeni Üye
Usta, 2 yıl boşuna beklediğiniz. 2 sene içerisinde detektörlere zam geldi, döviz uçmuş. 2 sene önce 6.000 TL bütçeyle nerdeyse 2 detektör alırdınız. Şimdi ise seçenekler kısıtlıdır.
Benim tavsiyem, hemen hemen bütün detektörler aynı işi görür, o nedenle ne alırsanız alın, multi (çoklu frekanslı olsun). Bol şanslar.

Delta 3 pulse 6 plus
Golden rain

Golden mask 1
Vrp 1000
Nokta makro simplex
Nokta makro Impact pro
Jeo finder a z plus
Via gold
Gold finder

Macro racer
Xp deus
Garret ace apex
Minelab Vanquish 540
Minelab Equinox 800
garret at pro

(çizilmiş olanlar bütçenizi aşan detektörler)
Evette 6 bin limit ama at pro 7 bin felan alınabilir sknti yok yani üsttekilerle ilgilenmiyorum şuan sadece at pro ve impact arasında kaldim