20 Yıl Öncesi için Soru

zebo

Yeni Üye
Sevgili ustalarım Konuyu fazla uzatmadan direk olaya girecegim yardımlarınıza ihtiyacım var, bundan 20 yıl önce dedemler biyerde çalışma yapıyorlardı odaya rastladılar ve tuvalet gideri gibi bir delik mermer gibi birşeyin üzerinde gül kabartması kazınmış şekiller bir kaçtane gülden bahsediyorum + kırık testiler cıktı yan taraflara gidince su geldigini görüyorlar ve korkup olayı bitiriyolar baya bi çalısılmıs ama yetersiz bilgilerden dolayı su geldiginde korkulup kapatılmış Sizden öneri almak istiyorum bunların bi anlamı varmıdır ? Buraya odaklanmam gerekirmi şimdiden tesekkürediyorum yerden cıkan topraklar böyle altın rengi ama toprak toz toz oluyordu sadece bunu hatırlıyorum birde bazı yerlerden siyah toprak cıkıyordu koyu renkli böyle o altın rengi kumlar taş taş gibiydi elle sıkınca parçalanıyordu sizde burayla ilgilenmelimiyim şimdiden tesekkur ediyorum birde unutmadan o gül kabartması gibi olan yerin altındaki mermeri kırdıklarını hatırlıyorum sanırım su ondan sonra gelmişti ve kapatılmıştı tekrar tesekkurler

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
güller sanatsal acıdan cızılmış olabılır küp kırıkları yaşam alanı oldugunu gosterır makıne ıle kontrol etmeden çalısmak kas yapar

zebo

Yeni Üye
Teşekkürederim artık musait bir zamanımda direk kepçeyle giricez