• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

4 tane oyuk yaninda birtane daha var yardimm

kacak

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 tane oyuk var yaninda ayriyeten bir tane. Tam olarak oyuklarin alti kazildi buyuk bir oyuk cikti onun altinda bir tane daha .sizce bu nedr ?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

LabarNa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş kusura bakma ama resimleme olmamış

kacak

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dogrudur ama aksam vakti oldugu icin bu sekil cekebildim kards. Guzel foto almak bnde isterdim

kacak

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O sekilde yapcm+.

ateduman

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21.jpg1. resim senin resmin. 2. resim daha once başka bir arkadasın actıgı bır konudakı resım ve iki resimde aynı. demekki bu oymaların net bir anlamı var. aynı yer değil oymalardan belli bu. çok merak ettim bende 112.jpg

kacak

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardes 4 oyma yan yana 5 incisi frkli yonde resmde tam gzkmuyor ve oymalrn altnda alt alta baya buyuk kuyu cikmis senin resimde biraz farkli gibi.

ateduman

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
farklı olan bı sey yok sadece benım ekledıgım resım de 5. oyma yok:))) dıger 4 oymanın dizilişine kadar hepsı aynı :)) ama burada akıntı ve kaya ucuna en yakın olan oyma onemlı dıyor genelde. akıntıya bakmak lazım . sanırım

kacak

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aynn bende o sekilde cok duydum. Iste orda toplmda 8 10 tane kuyu gibi birsey cikti hangisine su koysan ayni yere akiyo. Bn yarin guzel bi foto aticam ins

ateduman

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
o zaman aktıgı yoe dogru meyıllencen

kacak

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aynn bende o sekilde cok duydum. Iste orda toplmda 8 10 tane kuyu gibi birsey cikti hangisine su koysan ayni yere akiyo. Bn yarin guzel bi foto aticam ins

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
resimler farklı kazının yapıldığı resimdeki oymalar ile diğer resimlerdeki oymalar farklı. kazının yapıldığı resim daha önce forumda paylaşılmıştı.

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Burda bir çalısma olmuş oymaların olduğü kayadaki karları temizle ortaya cıksın dört tarafını uzak yakın fotola kayanin ustünde dur etrafıda fotola karda net birşey çıkmaz izleri işaretleri kapatır yinede bakalım