• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

7 yuvarlak oymadan sonra alan taramayla gelinen zirve

eses26

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar 7 yuvarlak oymadan sonra alan tarama cihazıyla eski medeniyet yolunu takip ederek buraya geltik ve cihaz en çok burda sinyal verdi

Ekli dosyalar

AyazEfe

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.a genis acili foto varsa atmanizi tavsiye ederim yoksada en azindan burayi bi tarif etseniz.

eses26

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
geniş açılı foto çekmedim.şu an buluduğum yere yer 50 km uzaklıkta.sık sık gidemiyorum geniş açılı foto çekip yeri deşifre etmek istemiyorum.fakat etrafta çok ilginç bir ağaç mevcut.son fotodaki de aslında yan göründüğüne bakmayın merdivendir.merdivenin sol tarafı düz kesilmiş sağ tarafı irili ufaklıdır.resimlerden de görüldüğü gibi doğal olması mümkün değildir.üçgen olan resmin çıkış noktasına resimden de görüldüğü gibi güneş sanki biri ayna tutuyormuş gibi yansıma yapmaktadır.yorumlarınızı bekliyorum.

eses26

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslr yardımcı olacak kımse yok mu ?

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
değerli sinyalimi aldınız boşluk sinyalimi . merdivenler nereye çıkıyor baktınızmı etrafta açılmış yer varmı 2 resimde olan çukur nedir . biraz bilgi verir seniz yerle alakalı arkadaşlar muhakkak bildiklerini yazıcaklardır iyi forumlar.

eses26

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
degerlı sınyalı aldık merdıvenlerın cıktıgı yer yesıllık bır alan resımlerde olan cukur ana kayanın baslangıc noktasında olan bır yer etrafta acılmıs yer yok

timur964

konularim
Süper Moderatör
resimler yetersiz merdivenlerin butununu başlangıç ve bitiş yönlerini çevresiyle beraber ekleyin merdivenlerde boşluk sesi varmı araştırın

ares_0003

Member
Kayıtlı Kullanıcı
S.a. bu resimlerden yorum yapmak falcılıktan başka birşey olmaz.

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
geniş açılı foto çekmedim.şu an buluduğum yere yer 50 km uzaklıkta.sık sık gidemiyorum geniş açılı foto çekip yeri deşifre etmek istemiyorum.fakat etrafta çok ilginç bir ağaç mevcut.son fotodaki de aslında yan göründüğüne bakmayın merdivendir.merdivenin sol tarafı düz kesilmiş sağ tarafı irili ufaklıdır.resimlerden de görüldüğü gibi doğal olması mümkün değildir.üçgen olan resmin çıkış noktasına resimden de görüldüğü gibi güneş sanki biri ayna tutuyormuş gibi yansıma yapmaktadır.yorumlarınızı bekliyorum.
geniş açı fotoğraf sizin yerinizi asla deşifre etmez
bu şekilde kısıtlı fotoğraf ve kısıtlı bilgi ile de bir yerlere varmak
hem ustalar için hemde sizin için zaman kaybı olacaktır

merdivenden çıktıktan sonraki yeşil alana yoğunlaşın

selametle

eses26

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim alan taramayla zaten buraya kadar geldik elimiz de dedektor yok işaretler bunlar cihaz bulana kadar belki bu isaretlerden yola çıkarız diye paylaştım ben

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim alan taramayla zaten buraya kadar geldik elimiz de dedektor yok işaretler bunlar cihaz bulana kadar belki bu isaretlerden yola çıkarız diye paylaştım ben
bazı gömü fotoğrafları vardır ki
ustalar direk nokta verirler

ama sizin mevcut emareleriniz buna müsait değil
yoruma açık, dolayısı ile çevre fotoğrafı şarttır

selametle

Shekiller

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH in sana buyurdugu rızık fizan da olsa sana gelecektir senin degilse rızık burnun ucunda olsa ne gorursun ne duyarsin ilk once buna itikat sonra da ustadlarima itikat etmende fayda var derim selametle Rabbim bereket versin

Pscyhe

Engellendi
Bu bakis acisiyla yardimci olmak cok zor.konuyu detaylandirin resimlerle elimizden geldigince yardimci olalim..resim eklemekten korkmayin yeriniz desifre olmaz kimsede elinizden almaz

fatih7979

Super Moderator
Süper Moderatör
merdıven nerde arkadaşlar bu goruntu dogal