Abartmayalım.

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Arkadaşlarım gönüldaşlarım. Son zamanlarda gerek bizim sitede gerek farklı site gurup ve sayfalarda çubuklarla ilgili ilginç yorumlar ve paylaşımlar okuyorum. Bu işin bu kadar abartılı bir hale geleceğini hiç düşünememiştim. Ben kendimce uyarımı yapayımda dikkate alınır alınmaz ayrı konu.
Definecilik kimine göre hobi kimine göre iş kimine göre meslek kimine göre ise geçim kapısı. Kim nasıl görmek istiyorsa öyle yaklaşsın bir diyeceğimiz yok. Lakin bu işi yaparkan mantık çerçevesinde bilimsel ve teknolijik yöntemlerle yapın.
Elhamdülillah müslümanız Allaha olan kulluk görevimizi biliyoruz. inancımızı definecilğe alet etmeyin. Alet etmeye çalışanlardan uzak durunuz. Kaldıki bütün dünya bizim olsada gün gelecek ebedi yolculuğa hepimiz çıkacağız. Yapabilirsek allaha karşı olan kulluk görevlerimizi yerine getirelim. Ahirete yüzü ak şekilde çıkmak istiyorsak çabamız bu yönde olsun.
Çubukla konuşanlar, çubuğa kumut verenler, havas ilmini kullananlar, horozun boynuna muska takanlar,ruhları çağıranlar, cinlerle sohbet edenler, metallere ayetler yazarak define arayanlar. Raşit olmayan çocukların anlına muska bağlayanlar. Bu tür şeylere baş vuranların Kazançları ne olduda sizede kazandırsınlar. Siz siz olun dünya malı için bu tür şeylerle uğraşmayın. Rızkınızı allahtan isteyiniz nasibinizde varsa gelir sizi bulur. Ahiretinizi şimdiden azap kapısına cevirmeyiniz.
Belki yeri gelince zor durumlarda bazı hocalardan yardım alınabilinir. Kazıya başlamadan önce ayetler okunabilinir. Bunlar ayrı şeyler.
Nasıl bir tepkiyle karşılaşacağımı bilmiyorum ama yinede böyle bir konu açmayı uygun gördüm. Kalın selametle

GERMO

Engellendi
Aliömer ustam güzel kardeşim, Velhasıl bu işinde cılkını çıkardılar diyorsun hemi, yüreğine emeğine sağlık kardeşim, varolasin.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aliömer ustam düşüncelerime tercüman olmuşsunuz.Böyle hassas bir konuda,gayet yerinde uyarıda bulunduğunuz için kutlarım sizi.

sepetkaya

Editör
Aliömer üstad ağzına yüreğine sağlık kardeşim,gerekli bir konu olmuş...

Ustalarım,hayat zor sizlerden ricam zayıf insanlar zayıf yollara baş vuranlar bu zorlu yolda ilerlerken patır patır dökülürler.. Ustamın dediği gibi kısmetimizi allahtan isteyelim.. Şuan bulunduğumuz bu zaman en kıymetli hazinedir

hepastios

Editör
Eyvallah kardeş yerinde olmuş bu yazıya tepki verileceğini sanmıyorum selametle

ZİKRULLAH

Engellendi
Yazdığınız işleri uygulayanlar şirke düşer.Dinden çıkar.Katılıyorum size.Fakat ilim en büyük hazinedir.Havvas 2 Koldur 1 hakikat babı diğeri çizgiler semboller cin işaretleri ve arapça kullanılarak yapılan melek isimleri yazılan sapık büyü havvasıdır.Bu konuyu aydınlatmak gerekir Beşikten mezara kadar ilim.

Yazdığınız işleri uygulayanlar şirke düşer.Dinden çıkar.Katılıyorum size.Fakat ilim en büyük hazinedir.Havvas 2 Koldur 1 hakikat babı diğeri çizgiler semboller cin işaretleri ve arapça kullanılarak yapılan melek isimleri yazılan sapık büyü havvasıdır.Bu konuyu aydınlatmak gerekir Beşikten mezara kadar ilim.
Ustam bu havvas nedir birinci hakiki kolu.. Sakıncası yoksa biraz anlatırmısınız son zamanlarda konularda isim olar geçmeye başladı en azından genel ön bilgi olsun

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yuregine saglik ustam. Selametle kal

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Elbeteki ilim büyük bir hazine doğru insanların elinde olduğu sürece. Malesef kimi insanlar ilmi kötü emelleri için kullanabiliyor. Havvas ilminde vermiş olduğunuz örnek gibi. Ustam yanlış anlaşılmasın biz ilime veya bilime karşı değiliz. Amaç dışı kullananlara karşıyız.

ZİKRULLAH

Engellendi
Hazır konu açılmış iken Ali abimizin izni ile bir konuya açıklık getireyim.

Sapık olan Havvas işaretler , çizgiler arapça yazılar vb vb melek cin isimleri kullanılarak yapılandır her yerde kullanılır fakat şirktir.

Bizim Hakikat babı dediğimiz Havvas direk Allahtan istemek doğru ayeti doğru yerde temiz bir dil ve yürek ile okumak zikir ile meşgul olan manevi kalp ile idrak etmektir.Dolayısı ile tasavvuf ve tarikat geleneği vardır.Arabi Hz lerinden gelir ve Arabi Hz leri bu ilmi ehli olmayana öğretmeyin demiştir.Biz ehlimiyiz değiliz nasip lenmis bir kuluz.

Bir kardeşimize yardımcı olmuştum ve halloldu inşallah reçete yazmıştım.
Lütfen linkten bakın hakiki ilim Havvas budur.

Kafa Karışıklığı | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Peki bu sapık Havvas nerden çıktı Yahudiler arabi Hz lerinin kitaplarını bozdular sifrelediler açık yaptılar ortalığı toz duman ettiler sapık dualar sapık tertipler ile müslümanlara soktular bu havasın dinle alakası yoktur büyüdür.

Son düzenleme: