ABİ lerim BU SEMBOLLER NE ANLATIYOR

Amisos

Bilgili Üye
biliyorum ki resimler yyine yetersiz ben çekmediğim den :200: bu sefer eminim ki karşı taraf istedigim şekilde çekimleri yapacak :confused: yinede başkasının ağzından söz vermiş olmim ama inanıyorum bu kez aksilik olmayacak yer samsun yerleşkesi gitme mesafemde ama azcuk arabam bağlı halannnn :16: bunlara bakarak bir tahminde bulunabilirmiyiz bilginize sunağa benzeyen bir çanak var sanırım alınmış olabilir devamı var mı bilmem semboller hep aynı yerde imiş SAYGILAR

Amisos

Bilgili Üye
​son resim de bizim ssanatimiz ekmeğimiz herşeyimiz altin bileziğimiz

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Böyle olabilir mi ?
Buranın detaylı resimleri ve tam dibinden değilde az daha yakın fotolar ve diğer cephelerinin resmi gerekli .

Amisos

Bilgili Üye
Böyle olabilir mi ?
Buranın detaylı resimleri ve tam dibinden değilde az daha yakın fotolar ve diğer cephelerinin resmi gerekli .
İnşallah onları da yapacaz abim azcuk sabur da bu semboller evi mi gösteriyor birtek tek yoğunlaşmamız gereken ev mi yani ? Daha kolay bişey yok mudur acaba ?

kazama

Sen tünellerle uğraşmayı seven bir arkadaşsın .Bak diğer tümsek olmayan açıklıkta kalan yerler deki kayaların üstünün toprakla doldurulduğunu düşün.Oralarda güzel yerler .

Amisos

Bilgili Üye
Sen tünellerle uğraşmayı seven bir arkadaşsın .Bak diğer tümsek olmayan açıklıkta kalan yerler deki kayaların üstünün toprakla doldurulduğunu düşün.Oralarda güzel yerler .
Ah güzel abim severim iş olsun her türlüsünü severim. Ama bölge benim değil o zaman önce annem gelse nereye ve nasıl gidecem nerde kapm yapıp nerden tüycem onların fizibilitesini yapmalıyım haksiz mıyım arazi geniş gibi buluruz her halde bi deluk

kazama

Haklısın .Şöylede bir gerçek var ,yıllarca plan proje yaparsın olmaz denk gelmez yani bazende kafan atar bodoslama dalarsın 2 dk sürmez deliğe düşersin.Şans işi nasip yani .Allah nasibini bol eylesin iyi şanslar dileyim sana .

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 149485
bu 2 taşın ortası kesik gibimi kapak mı yapılmış baktınmıydı .. gözüm mü yanılıyor ...

ilerdeki kayalık ta düzlükler var sanki mearsim alanı gibi oralara da geçebiliyonmu ... geçersen oralarıda yakın uzak fotolandır .... kolay ve rast gelsin