Acil burda ne yazıyor

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Roma mezar stili gene bizim koylulerimizden Allah arazi olsun alip hemen yalaga yapistirmislar.nerden geldigi ciktigi bilinmiyorsa bosuna ugrasmayin

kralbenim

Member
Kayıtlı Kullanıcı
DAHA ZEKİ OLMANIN TEK YOLU , DAHA ZEKİ BİR RAKİPLE
Önemi olmaz mı değerli yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim.her ayrıntı ayrı bir önem taşıyor.eski diller hakkında bilgi 0 bende . Ama öğrenmenin yaşı yoktur. Bilenler varsa yorum bekliyorum tekrar teşekkür ediyorum herkese iyi geceler

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Bulunduğu yerde kilise yada bildiğin bir yapı varmı haç kilise haçı isimden çok rakam içeriyor bu yönde araştırma yapabilirsin .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Gozluk olmadan Turkceyi bile okuyamiyorum Kardasim. :)

Bilen birisi gorunce sana yazar ne yazdigini insallah.

Geldigi yerin bilinmesi cok iyi.

Kolay Gelsin.

zay46

Member
Kayıtlı Kullanıcı
yazıdan çok google dogrulama kodlarını andırıyor. ya da yapan işçi bizde oldugu gibi bir şey de anlatmaya çalışmış olabilir, bırak nece yazıldıgını herhangi bir şeklin ne oldugunu anlamak bile zor.

kralbenim

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bulunduğu yerde kilise yada bildiğin bir yapı varmı haç kilise haçı isimden çok rakam içeriyor bu yönde araştırma yapabilirsin .
Köy yeri çıktığı yer biliniyor ben yakın zamanda gidicem usta. Rakamlar derken mesela gözüne çarpan bir rakam varmı okuyabildigin. ?

kralbenim

Member
Kayıtlı Kullanıcı
fenike ve eski yunan rakamlarına bak ilk gün baktım net bakamadım fakat rakam H H o o gibi c.c gibi takip ediyor bir birini karşılığı var net cevap olmaz yazsamda imkan varsa taşı temizle ıslat belli olsun tam hep beraber bakalım.

Bu Konuyada bir bak . Bazı harflerin sayısal değerleri. | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü
Ustam yardımın için teşekkür ederim. Gidince dediklerini yapicam o zaman konuyu tekrar hortlatirim. Herkesin emeğine sağlık teşekkürler