• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Acil yardim arkadaslar

meksikalı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kaplumbaganin altindaki otlarin oldugu yer otlar kupkuru,ama otlari yatirip toprağı hafiften eşeleyince keserle solucan fiskiriyor aşı bir nem rutubet kayada artik kirmizimsi kahverengine dönüşmüş. Ve kaplumbaganin baktiğı yerdeki kayadaki bu murc izi ve bu kayada önden bakinca ayni koltuk gibi.egerki altini kazarsak kaplumbağa dusebilir sanki tuzakli görüş ve önerileriniz benim için çok önemli yer ist avrupa yakasi.. tılsımı ve tuzağı olurmu

Ekli dosyalar

meksikalı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kaplumbağa

Bu taşta çevreye yakın kaplumbaganin baktığı bir kaya bana deve gibi geldi benziyor ama tek hörgüçlü kasa olabilirmi kaplumbağanın baktığı işaretli taşın 4 metre ilerisinde..

Ekli dosyalar

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Delikli tasin arkasi kucuk duzlukmu

Tastan

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Fotograflama iyi olursa yorumlar bir okadar degerli olur kendisimi arkasımı baktıgı yermi ortaya cıkar

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Kaplumbaganin altindaki otlarin oldugu yer otlar kupkuru,ama otlari yatirip toprağı hafiften eşeleyince keserle solucan fiskiriyor aşı bir nem rutubet kayada artik kirmizimsi kahverengine dönüşmüş. Ve kaplumbaganin baktiğı yerdeki kayadaki bu murc izi ve bu kayada önden bakinca ayni koltuk gibi.egerki altini kazarsak kaplumbağa dusebilir sanki tuzakli görüş ve önerileriniz benim için çok önemli yer ist avrupa yakasi.. tılsımı ve tuzağı olurmu
arkadaşım aynı konuyla alakalı tek konudan dewam edin..4 tane konu açılmış konun bu şekilde dağılır...

meksikalı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kaplumbağa

Kaplumbağa baktigi yerdeki deveye benzer taş kafası düşmüş gibi

Ekli dosyalar

meksikalı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kuyumu var acaba bu kadar nem ve rutubet inanılcak gibi değil

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Çevresinde ne var buranın çevresini görelim.