acil yardım edersenız sevınırım dostlar

zeus3446

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 metreden cıkan kayanın uzerındekı kabartmayı tam cozemedık yardımlarınızı beklıyorum saygılar sevgıler herkeze

Ekli dosyalar

zeus3446

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
abiler kayanın üzerindeki bu kabartmanın ne oldugu hakkında yardımcı olabılıcek kımse yokmu?

zeus3446

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kabartmadan mı bahsedıosunuz ?

Extra06

Engellendi
Evet man_correct'in de dediği gibi dökme horasan bencede.sanirim o kaya kapama yada doldurma icin konulmuş ve boşluklarına horasan dökülmüş kabartma dedigin sekilde bu şekilde oluşmuş

timur964

konularim
Süper Moderatör
başa dönelim 1 mt açmanı ne sağladı onu göruyormuyuz,işlem yapmana sebep nedir?:174:son resimdeki asa baston ağaç dalı fosilide olabilir [MENTION=12326]jeolog[/MENTION] ustada bir baksın

zeus3446

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hemen anlatayım calısma yapılmıs olan bu bolgede herhangi bir işaret yoktu gectıgımız senelerde bir tanıdık vasıtasıyla buraya odaklandık burasının ısareti yaklasık 3 ile 5 km bır mesafeden adam bıze burayı anlattı ıkı derenın bırlestıgı yer dıye bız ılk bas cok uzak alakasız dıye ılgılenmedık daha sonra yolumuz dustu ve bı bakalım dedık ıkı derenın bırlestıgı yerde sagda bır mezardan bahsettı bızım yaprak işareti diye tanımladıgımız işarete bakarak ve dereyi cızmısler dıyerek anlattı ve burdakı tarıf ettıgı yerdekı yıgmayı farkettık baktık olumlu sınyaller kafamıza yatınca baktıksureklı toprak degısık ve renklı taslar mevcut hatta ufak pembemsı bı tasta hac ısaretı vardı fotosunu cekmeyi unuttuk buyuk taslar ortada cok buyuk kenarları ıse sıkıstırılmıs taslarla cevrılıydı en son bunda takıldık zamanda yetmedı gucte kalmadıgından yarıda bıraktık bız asa baston belkı yada yon verıo olarak yorumladık ama topragı cakıl toprak dolgu tasları gıbı 3 4 farklı ustadım ayrıca bu işaret kayanın alt atarafında cıktı degısık taslar cıkmaya baslayınca ıncelemeyle ılerledık durum budur.