Acil yardım içinde ne olabilir

SLayer

Bilgili Üye
Acil bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim arkadaşlar hayırlı akşamlar bu arada herkese

Smokin

Moderatör
Moderatör
Sertlik durumu nedir ?
Buna benzer topları çıkaran bir arkadaş; süryani birine danışır.
Kendisi süt ün içine koy der. Daha sonra süt ün rengi değişmiş (koyulaşma) ve süryani 3000 tl ile satın alır.
Süt ün içine koymadan evvel röntgeni çekişmeler lakin içinde bir şey olmadığı görülüyor. Süt işleminden sonra toplarda bir sıvı birikmiş. Olay aynen böyle oldu.
Ama sizin toplarda bir emare var .
jeolog

hepastios

Editör
Bunun benzerini bir ay önce gördüm üstünde vk yazıyordu 2 tane vardı birisi 120 gram diyeri 112 gram dı ama arkadaş bir türlü içini açmaya yanaşmadı ilk defa gördüm içinde ne olduğu muamma birazdan resim atacam hocam mutlaka bak ama bildigim bişey ve kesin tanesi yüz bine gidiyor

orcun

Member
jeolog abi, Smokin abinin yazdığı durum ile ilgili bir açıklama bekliyoruz. Şahsen bende merak ettim. Süt ile kayalarda bir ayrıştırma olayı mümkün mü, mümkünse hangi olay için kullanılır : ) Bilgin varsa ve açıklarsan memnun olurum.
Sertlik durumu nedir ?
Buna benzer topları çıkaran bir arkadaş; süryani birine danışır.
Kendisi süt ün içine koy der. Daha sonra süt ün rengi değişmiş (koyulaşma) ve süryani 3000 tl ile satın alır.
Süt ün içine koymadan evvel röntgeni çekişmeler lakin içinde bir şey olmadığı görülüyor. Süt işleminden sonra toplarda bir sıvı birikmiş. Olay aynen böyle oldu.
Ama sizin toplarda bir emare var .
@jeolog

SLayer

Bilgili Üye
İçinde bir şey var ses geliyor sertlik durumu çok sert bir şeye benzemiyor sağlam bi tane vursan kırılır keserle falan mezarda ne işi olur anlamadım 4 tane ve 4ude içinde sallanan bir şey var

Smokin

Moderatör
Moderatör
Bunun benzerini bir ay önce gördüm üstünde vk yazıyordu 2 tane vardı birisi 120 gram diyeri 112 gram dı ama arkadaş bir türlü içini açmaya yanaşmadı ilk defa gördüm içinde ne olduğu muamma birazdan resim atacam hocam mutlaka bak ama bildigim bişey ve kesin tanesi yüz bine gidiyor
Yüz bin olması için icinde 2 karat elmas olmasi gerek ustam .
Ama 30 bin e satanı biliyorum.

SLayer

Bilgili Üye
Muhakkak bekliyorum resmi kardeş teşekkür ederim yorumun için

Moneyman

Bilgili Üye
Tanıdığın var ise bir röntgenini çektir görüntüyü buraya koyarsan içindeki ile alakalı sana Bilgi veririm.

Smokin

Moderatör
Moderatör
İçinde bir şey var ses geliyor sertlik durumu çok sert bir şeye benzemiyor sağlam bi tane vursan kırılır keserle falan mezarda ne işi olur anlamadım 4 tane ve 4ude içinde sallanan bir şey var
Mezarın altında bir mezar daha olma olasılığını düşünerek bir yoklama yaptınız mi ?
Yada 2 metre yakınında?
Kırılınca gizemi bozulabilir . Ve değerini yitirebilir . Kilise topu diye bir şeyde duydum . Ama ne icin kullanılıyo orası muamma

Smokin

Moderatör
Moderatör
jeolog abi, Smokin abinin yazdığı durum ile ilgili bir açıklama bekliyoruz. Şahsen bende merak ettim. Süt ile kayalarda bir ayrıştırma olayı mümkün mü, mümkünse hangi olay için kullanılır : ) Bilgin varsa ve açıklarsan memnun olurum.
Anlattığım olay van ilimzde oldu. Irtibaya geçebilen kişi mardinden . Soruna jeolog ustam cevep verirse daha iyi olur düşüncesindeyim.