Acil yardım sağ köşe de el ve yukarda adak yeri ?

#ZET

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
image.jpegimage.jpeg Bilginize ihtiyacım var?

#ZET

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
El işaretinin altın da X çarpı var. Bu nedir yön ? Yada kapak mı

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
el işareti ise elini işarete koy ayagının altını konturol et müjde olabilir

x bayır yukarı git tepede düzlükte kesme kayada işaret bak mahsen olmalı konturol et

#ZET

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cuma o bölgeye gidicem inşallah abim çok detaylı fotolar atıcam. Ön bilgi almaktı hani bakıcağım yerleri öğrenmek için resim attım Teşekürler

#ZET

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Abim inşallah gittiğim de bakıcam. Detaylı resim atarım Teşekürler

botan5656

Engellendi
dikkatli bak bu elin serçe parmağı eksik. bunun tek bi açıklaması var eksik parmak istikametinde yoğunlaş kardeş ve o eksik olan parmağı ara 20 mt civarı geçmez. X işareti bilinenin aksine son nokta anlamı taşımaz aradığın şey buralarda çok yakında demektir. civarda kayalarda araştırma yap. uzatmaya gerek yok yapman gereken serçe parmağı bulman, şunuda belirtmek isterim bu serçe parmak çizimde olabilir kayanın kendiside benzetilmiş olabilir. eksik olanı buldun mu hemen orada 2-3 metre işlem yaptın mı hayırlısı olsun sana.

Acemikurt10

Member
Kayıtlı Kullanıcı
El yemin işaretidir benim bildiğim allah rast getirsin ustalardan daha iyi yorumlarda gelir

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
işaret parmağı istikametin'de araştırma yap yığma eski ağaç öncelikli varsa fosu ekle konuna zet.

#ZET

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
image.jpeg
dikkatli bak bu elin serçe parmağı eksik. bunun tek bi açıklaması var eksik parmak istikametinde yoğunlaş kardeş ve o eksik olan parmağı ara 20 mt civarı geçmez. X işareti bilinenin aksine son nokta anlamı taşımaz aradığın şey buralarda çok yakında demektir. civarda kayalarda araştırma yap. uzatmaya gerek yok yapman gereken serçe parmağı bulman, şunuda belirtmek isterim bu serçe parmak çizimde olabilir kayanın kendiside benzetilmiş olabilir. eksik olanı buldun mu hemen orada 2-3 metre işlem yaptın mı hayırlısı olsun sana.
Üstadım kesik parmak göremedim el tam oturuyor ama detaylı fotolaraflar atıcam bölgeye gidince inşallah

#ZET

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
işaret parmağı istikametin'de araştırma yap yığma eski ağaç öncelikli varsa fosu ekle konuna zet.
Abim inşallah orada hareket var yakalıycam Allah nasip ederse cuma akşamı paylaşım yapıcam tekrar dedikleriniz bilgileriniz benim için çok önemli teşekür ederim

ateduman

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aaaa.jpeg selam kardesım sansın bol osun. ılk resımde cıdden gozlerım agrıdı. buradan cıkan bır haç işareti var. bu resımle bu kadar detay cıkarabıldım. bulundugu yer yuksek bır tepe ise eğer burası bır kılıse yada ayin bölgesi harabesi. ama gömüsü olan zengin bir yer. yıne roma rakamı ıle 4 işareti cıkıyor. ama ınce ayrıntılar var gibi. sen gene de bulundugu ıssarettın 4 adım karsısında caprazlarında ara bakalım. ama yer cok guzel bır yer. ama eger tepe başı degilse yakınlarında bır kılıse harabesi var statüsü yüksek. ayrıca çevreden duydugun varsa bölgenin ismi ne diye geçiyor?ve ayrıca ısaretledıgım yerlerı tam net gunes ısıgı almadan ve ıslatarak resımlerını cekermısın. bır de tepe bolgesını

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

#ZET

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 127023 selam kardesım sansın bol osun. ılk resımde cıdden gozlerım agrıdı. buradan cıkan bır haç işareti var. bu resımle bu kadar detay cıkarabıldım. bulundugu yer yuksek bır tepe ise eğer burası bır kılıse yada ayin bölgesi harabesi. ama gömüsü olan zengin bir yer. yıne roma rakamı ıle 4 işareti cıkıyor. ama ınce ayrıntılar var gibi. sen gene de bulundugu ıssarettın 4 adım karsısında caprazlarında ara bakalım. ama yer cok guzel bır yer. ama eger tepe başı degilse yakınlarında bır kılıse harabesi var statüsü yüksek. ayrıca çevreden duydugun varsa bölgenin ismi ne diye geçiyor?ve ayrıca ısaretledıgım yerlerı tam net gunes ısıgı almadan ve ıslatarak resımlerını cekermısın. bır de tepe bolgesını
Abi açıklaman için çok teşekürler vallahi ince detaylar var Ewet abim Allah nasip ederse cuma en geç ctesi resim atıcam inşallah

#ZET

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Önceliğim burası

image.jpeg?????

botan5656

Engellendi
Ekli dosyayı görüntüle 127026
Üstadım kesik parmak göremedim el tam oturuyor ama detaylı fotolaraflar atıcam bölgeye gidince inşallah
diğer parmaklara göre biraz silik o zaman ve bu belirttiğim çözüm şeklini değiştirmez. sonuçta ya eksikte olabilir veya fazla bellide olmayabilir. sen dediğim gibi o bölgedeki kayalıklarda araştırma yap. işaretin bulunduğu kayaya dokunma bile orada bişey yok çünkü.