acil yorumlarınız lazım ustalarım kaplumbaga ve göz simgesi

Defıneci666

Member
ustalarım acil yardımınıza ıhtıyac vardır gözler ınsanı sımgeler gıbı duuruyrdu burun gözler tam bas kısmında degısık bır tas ve uzerı cızgılı dıgerıde kaplumbagaya benzettım uzerındekı sımgeyı cozemedım yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

Defıneci666

Member
diğer resımlerde bu ustalarım ayrı ayrı yerdeelr mevkı olarak bır bırlerıne 4 km mesafe var ..sımdıden tskler bugun ıncelemeye gıdecegım ıstedıgınız ekstra varsa bakayım

Ekli dosyalar

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Teknolojiden faydalanmanızı öneririm .

Kainatımca doğal gibi ama kontrol etmekte fayda var.

Karabulut

Operatör
Çubuk kullabiliyorsanız Etrafından Bir gezdirin Daha sonra üzerine tutun bakalım

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
burdakı kayanın ustundekı ısaret dıkkatımı cektı o yuzden ozellıkle attım bunu asagısında dere var
Bu kısımda birileri bir şeyler aramış ufaktan.
Fakat bu resme ben ne hikmetse dakikalarca baktım. Bana garip gelen bir yerleşimi var. Ben olsam incelerdim iyice. O içe kıvrılan kaya neden o şekilde? Doğallığa aykırı. İyice incelersin ben olsaydım.

Karabulut

Operatör
Fakat bu resme ben ne hikmetse dakikalarca baktım. Bana garip gelen bir yerleşimi var. Ben olsam incelerdim iyice. O içe kıvrılan kaya neden o şekilde? Doğallığa aykırı. İyice incelersin ben olsaydım.
Ufak bir tümülüse benziyor

Defıneci666

Member
dun aksam uzerı gıttım yenıden resım cektım kaplumbagada arka tarafta yıga tepe var onun en ust taraflarında magaralar var ustadlar ...
2.olarakta daha oncekı attıgım ınsan gozlerıne benzer resmın 20 mr arkasında bır tane daha göz gibi bır tas bulduk tas tamamen dogal gorunuyordu temızledık etrafındakı yapımı kırdık 20221011_165304.jpg resımden bahsedıorum

Ekli dosyalar

Defıneci666

Member
sımdı hocam oranın yapısında en ustte magaralar var.. alt tarafında 3 tane tunelın oldugu soylenıyor orda göz sımgelerı ınsan kafası kaplumbaga hepsıde ayrı ayrı tumulus gıbı yerlerde 4 tane boyle yer var detaylı ıncelıcem bende dedıgınız gıbı .bunun arka taraflarında garıp bır tas daha buldummm yukseltı var ınsallah daha ıyı resım atacam sızlere

Ekli dosyalar

Tantulus

Aktif Üye
Burdaki ilk resim höyük o taslarda duvar taşı gibi ama taşlar gayet büyük ve düzgün kesimli varlıklı birinin mekanı sanki