Açılmamış Kaya Kasalar Var Sanki ?

arahnikaya

Bilgili Üye
Üstadlar dostlar selamın aleykum uzun bir aradan sonra yine sahalara döndüm küçük nasiplerle başlayalım istiyorum.Bölge klise bölgesi çok fazla açılmış kasa var kayalar 10 metre ve 100 ton civarı bi kayada 5 6 tane açılmış kasa var arada açılmamışlar varmış gibi geldi işaretledim değerli yorumlarınızla yardımcı olursanız çok sevinirim :) Ekli resimleride kaldırırsanız

Ekli dosyayı görüntüle 153709

Ekli dosyayı görüntüle 153710

Açılmış kasaların içi ortalama 30 cm uzunluğunda küçük görünüyor uzaktan :) 3.foto yakın çekimleri.
Ekli dosyayı görüntüle 153714

Ekli dosyayı görüntüle 153713

Son düzenleme:

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hoşgeldin ustam. Kayanın tamamını gösteren farklı açılardan da fotolar varsa yüklermisin

Enazından burayıda görüp merakımızı giderelim
Ekli dosyayı görüntüle 153717

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu kayanin karsisinda kuru dere varmi, kayanin karsisinda farklilik gorebildinizmi. Ikinci resimde sol alt kosede oyuk var oraninda incelenmesi lazim, parmaginiz icine oturuyorsa size ayri bir yon verebilir. Normalde bu isaretin us tarafi yukselerek gidiyorsa ve dere gibiyse yukarilara cikmali ve oralarinda incelenmesi lazim, patika yolu takip etmeniz yeterli olacagini dusunuyorum. Selametle

SelçuK

DogacıyıZ
şüphelendiğin yerlere h2O hidro klorik asit yada tuz ruhu dökerek reaksiyon gösterecekmi ( köpürme ) diye kontrol et reaksiyon gösteren yer acılıp kapatılmıştır :23:

arahnikaya

Bilgili Üye
kasa

Açılmış kasalar dereye derenin tepeye doğru başına 6 7 metre altımda açılmamış mezar gibi duran kaya 4 5 fotodaki derenin dibinde dereden çok para aldılar alan kişi şuan amerikada ikiz kulelerin yanında şirketi var milyarder yani neyse bana bu paraları aldıran hoca söyledi onlar bans vermedi zamanında diye dereye git ortasına gel kuzey batına bak horasan orda al dedi söylediği gölgemin olduğu kayamı diğerimi tam anlayamadım

Son düzenleme:

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Yapman gereken tıklamak zaten noktalarını belirlemişsiniz. Burada asıl mesele hediyeyi bulmaktan ziyade asıl olayı bulmak bul karayı al parayı hesabı.. Hadi bulun biraz arayın ;)

arahnikaya

Bilgili Üye
tam 3 noktaya sınır olabilir bi tıklayayım bakalım

arahnikaya

Bilgili Üye
tıkladım o üç noktaya suda döktüm orda iş yok gibi 4 5 foto kapalı yazan yere mezar dedi birisi tuz ruhunu döktüm el içi kadar bi noktası fokur fokur kaynadı köpürdü resim geliyor