Açılmamış Kaya Mezarı ..

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Burası 1. derece sit bölgesi ve bölge komple izleniyor . Etrafta taş ocakları bilirsiniz böyle yerleri . (Resimler Hep Aynı Yer)
Daha çok mezar tespiti ettiğim yerler , boşluğu alınan ,içerdeki sesi dinlenen , makina tutulan hatta kapağın nerde oldugu belli olan yerler .
Şimdi düşünenler olur gece 2 kişi gelip pata küte ... Aman aman gündüz ben tespit bilgi amaçlı izinli dolaştım .Gece zaten giriş yasak ,olduki yanlışlıkla girdin yolunu kaybettin :) .Gözünü sorgu odasında açan çok tanıdık oldu .
Durum bundan ibarettir . .
Örnek amaçlı ,üstünde kanallar suyun aşındırmaması için baştan sona açılmıştır . Bu kanallar mezara sunum yapılan oyma kanalı değiller ! .
Ve düz duvardaki çatlaklar ,oraya kapı çalar gibi tıklat içerden açacaklar gibi oluyor. Burasının resmi kayıtlarıda var kaya mezarı olarak . Açılmamış hali . Ve ben ufak bi kes yapıştırla size nasıl olabilceğini resimle anlattım . Aynen de böyledir.İlerleyen yıllarda veya cüneytin teki açınca yine yüklerim gerçek açılmış resimlerini .

Ekli dosyalar

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu resim açıldıktan sonraki hali olacak . Nasıl olmuş fazla özenmedim ama .
Gören gidip kontrol edecek buna eminim .Şaka maka birisi açıyormuş ,gel bakalım [MENTION=14077]kazama[/MENTION] derler sonra bana :) :)

Ekli dosyalar

APOLLONUS

Super Moderator
Süper Moderatör
Taş ocağındaki operatöre bi güzellik yapacan oda sana yapacak on dklık bi güzellik

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu akşam bilgisayarı açmıyayım cep ten şöyle 1 bakayım dedim [MENTION=14077]kazama[/MENTION] ustam pc açmadığıma pişman ettinya beni negüzel konu açmışsın.. Tşk.eline koluna sağlık

İndiana jones1

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Üstat güzel paylaşım emeğine sağlık

kabakburgiba

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] ustam sabah sabah bize şaka yapıyosun.yeni araba almışsın hayırlı uğurlu olsun ustam.hayırlı ve bol kazançlar.2018 model herhalde.araba yeni ama içindeki müşteriler yolcular baya yaşlı zannedersem.

Ekli dosyalar

Blackjest

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yarın ordayım ozsman [MENTION=14077]kazama[/MENTION] ustam:)