• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

AÇILMAMIŞ MI ? Ben mi Yanlış Gördüm ? saygılar...

ArkeonuR

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20170326_161419.jpgIMG_20170326_161427.jpg

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu duvar sıvalı gibi duruyo kireç çözücü dök bakalım köpürecekmi ona göre devam ederiz konuya

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
iyide
birinci fotoğrafta var olan Türk şanlı bayrağı
ikinci fotoğrafta neden yok oldu

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Açılması gereken bir şey mi var orada? Kayada boşluk testi ve ya çubuk testi ya da ne bilim herhangi bir cihaz ile bakıldı mı? İşaret belirlenmiş mi? Neye göre açılmalı önce bir üstadlarımızı bilgilendirirmisin rica etsek.

ArkeonuR

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sıvalı değil üstad yanı şelale bununda üzerinden su akıyordu galıba onun tortusu oluşmuş inceledimde .

ArkeonuR

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstad Arkeologum oncelıkle belırteyım yanlıs anlasılma olmasın bılgı paylasma amaclı kaya mezarları bolumunden bır kısmını cektım dıkkatımı cektı bu alan zaten kaya mezarları ve atolyelerın bulundugu bolum belkı yanlıs goruorum her ne olursa olsun ama ezıcı tarzda manalı msjlar uygun olmuyor .

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Üstad Arkeologum oncelıkle belırteyım yanlıs anlasılma olmasın bılgı paylasma amaclı kaya mezarları bolumunden bır kısmını cektım dıkkatımı cektı bu alan zaten kaya mezarları ve atolyelerın bulundugu bolum belkı yanlıs goruorum her ne olursa olsun ama ezıcı tarzda manalı msjlar uygun olmuyor .
:226:​

ArkeonuR

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
''Açılması gereken bir şey mi var orada? '' gülecek bişey yok yaştanmı kaybedıorsun akıldanmı ?

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Ezmek gibi bir niyetimiz yok kardeşim kalbine zerre kadar şüphe girdiyse hakkını helal et. Mesajın sonunda "rica etsek" cümlesi var dikkat edersen. Lâkin yazılar vurguları ve duyguları iletemediği için yanlış anlaşılmalar oluyor. Hayırlı akşamlar.

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
GÖRÜNÜMÜ DOĞAL GİBİDIR.YİNEDE BİR İNCELE .

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
evet harbiden bayrağımız nereye neden gitti????
Tahminimce arkadaş bu alanon değerli olduğunu fark edince bayraktan yeri belli olur düşüncesiyle silmiş olmalı. Ama ben ilk baktığımda bir ayı solunda bir porsuk ve sağında da yukarıdaki yerde de anlam veremediğim bir çizim gördüm. akat burası temizlenmeden ve işaretler netleşmeden sonuç almak çok zor. Sormak istediğim diğer konu su nasıl kesilmiş veya biri yön mü değiştirmiş. Bunu da iyice araştırıp yazarsan memnun olurum.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
''Açılması gereken bir şey mi var orada? '' gülecek bişey yok yaştanmı kaybedıorsun akıldanmı ?
Arkeolog bey yazilanlar icinde seni rencide edecek bir yazi yok. Ama senin soylemlerin hakaret tarzinda. Burda arkadaslik ortami havasinda bilgi paylasimi yapiyoruz..burda en bilgili en tecrubeli ustalar bile kendileri konu actiginda yazan kisi kim olursa olsun yazilan ne olursa olsun mutavazi olur. Ben buyum demez.. Madem arkeologsun madem yer senin git bul calis arkadasim.. Kolay gelsin