Afyonkarahisar'da dedektörle define ararken yakalandılar

Ebu Computer

Bilgili Üye
Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Bayat ilçesinde dedektör ile define aranacağı yönünde istihbari bilgiye ulaşıldı.

Jandarma ekiplerince Bayat ilçesi, Yenibağlık mevkiinde gerçekleştirilen önleyici hizmet devriyesi sırasında H.İ.G., H.Ç. ve H.A. isimli şahıslar arazide dedektör ile tarihi eser ararken yakalandılar.

Suç unsurları ele geçirildi
Yapılan aramada; 3 adet dedektör, 1 adet kazma, 1 adet keser, 1 adet çapa, 7 adet metal parça ele geçirildi.

Soruşturma sürüyor
İHA'nın haberine göre, olayla ilgili adli tahkikata başlanıldığı bildirildi.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Çok komik çok
Dedektörle define aranacağı istihbaratı almışlar yaa vay anasını arkadaş rezilliğin bu kadarı.
Kazma falan olmasaymış iyiymiş ama yine de istihbarat enteresan tabii🤣
Faturayı cebine koyup çıkacaksın ama kazma vs. Olmayacak. Gelsin alsın bakalım nasıl alıyor o cihazı??

Amisos

Bilgili Üye
ALLAH a büyük konuşmayayım anma bu şekilde de kimseye kolay kolay prim vermem görevi başındaki memura mukavemet ederim yine ona cihaz vermem kırarım yine vermem ulan soysuzlar sen hiç keser ile çapa ile kazma ile nerde define aranmış yazık çoook yazık yahudinin kanunun bekçiliğini yapan bizim milletimiz şuraya bak ya karaktersiz miş bu görevli subay lar ...yine de ALLAH kimsenin başına vermesin iyi polis var kötü polis var hep iyiler le karşılaşmak ümidiyle...

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Mukavemet de olma ustam. Bir hak iddia edemezsin daha da kötüye biner. Düzgün bir şekilde izah etmek lazım olay yerinde. Başıma defalarca geldiği için söylüyorum. Düzgün bir şekilde ifade ettiğinde karşındakinde ne oluyor lan diyor? Ben doğru mı yapıyorum? Diyor!! Çünkü o da bilmiyor bizlerin haklarını. O yüzden konuşularak her şey daha da kolay çözülüyor inan bana. Her meslekte var işgüzar insanlar.

kanije

Bilgili Üye
Suç unsurlari ele gecirildi.
Evet ele gecirdigin suç unsuru ile hidrojen bombasi yapacaklar ve memleketi havaya ucuracaklardi.
Memleket açık hava tımarhanesi oldu iyice.