Afyonkarahisar'da temel kazısında lahit bulundu.

Youtube defineciligi bu yeni moda izlenme icin.
Memleketim de de neler cikiyomus bize rast gelmiyor hic.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şu adamın bir sürü videosunu izledim. Bana pek inandırıcı gelmedi.

O kadar kazıpta ufak tefek bir iki parça çıkarmaları mantıklı değil.
Çünkü tamamı kurgu. adam iki günde bir define bulmuş.Buldukları da saçma sapan metal objeler. Gerçekten tarihi eser bulsa bunları ifşa eder mi?
Ama gel gör ki buna inanan milyonlar var.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Çünkü tamamı kurgu. adam iki günde bir define bulmuş.Buldukları da saçma sapan metal objeler. Gerçekten tarihi eser bulsa bunları ifşa eder mi?
Ama gel gör ki buna inanan milyonlar var.
ben öyle makinayla çıksam çekiçle kayaya vurmayı bırak araziye çıktığım anda tepemde biter kolluk kuvveti adımız çıkmış defineciye :cool: pikniğe gidiyorum defineci diye ihbar gidiyo artık:LOL::LOL: videodakilere bakıyorumda elini kolunu sallaya sallaya hallediyolar.

Karabulut

Operatör
Başkan bunun içine koymuşlar Diyor ulen sen koymuşsun diyende yok Delik açıyor alttan içine paraları koyuyor sonra cihazla bakıyor burda diyor üstten bakıyorsun birşey yok bilmeyen yemezmi O değil millet heveslenecek her kayada altın var zannedecekler Bunlara inananlar varsa hiç heves etmesin hepsi dalevere

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Başkan bunun içine koymuşlar Diyor ulen sen koymuşsun diyende yok Delik açıyor alttan içine paraları koyuyor sonra cihazla bakıyor burda diyor üstten bakıyorsun birşey yok bilmeyen yemezmi O değil millet heveslenecek her kayada altın var zannedecekler Bunlara inananlar varsa hiç heves etmesin hepsi dalevere
Bunları izleyip dedektör alıp yanıma gelen bir tanıdığım var inanmış ozaman çık dedim araziye çıktı sonuç sıfır hayal kırıklığı :LOL: inanan çok kişi var malesef en yakınlarımız bile kanıyor bunlara bizim sözümüzü dinlemeyip inanıyolar en kötüsüde o. Definecilik keşke videodakiler kadar kolay olsa.

Bende izliyiyorum.her yerde aynı malzemeler metal objeler aynı kutu ve yeni küpler...bi yabancı çekim var o biraz gerçekçi ondakilerde değersiz malzeme.videolara işlem yapmak kolay..