Ağzıni acmış

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bir yerde oturuyordum kulak misafiri oldum
aslında doğru deyil.ama. öyle hararetli Ağzını açmış konuşuyorki şu tarikat şirk,
Şu hoca sapık, şu hacca boşa gitmiş,
Bunun gibi namaz kılacaksam hiç gitmem. Daha neler.
Dayanamadım Dedim kurban islamın
Şartı kaç dedim
Dediki beş
Sen hangilerini yapıyorsun
Hacca gittinmi yok
Zekatı vedinmi borçluyum
Namazını kılıyormusun sonra kılarım
Orucu tutuyormusun çalışıyorum
Senin gibileri geldi geçti hepsi cehennemde.

balkaya34

Bilgili Üye
Bir yerde oturuyordum kulak misafiri oldum
aslında doğru deyil.ama. öyle hararetli Ağzını açmış konuşuyorki şu tarikat şirk,
Şu hoca sapık, şu hacca boşa gitmiş,
Bunun gibi namaz kılacaksam hiç gitmem. Daha neler.
Dayanamadım Dedim kurban islamın
Şartı kaç dedim
Dediki beş
Sen hangilerini yapıyorsun
Hacca gittinmi yok
Zekatı vedinmi borçluyum
Namazını kılıyormusun sonra kılarım
Orucu tutuyormusun çalışıyorum
Senin gibileri geldi geçti hepsi cehennemde.

Selam Kafkaslı, O adam islamın 5 şartının bir kısmını bilerek ,bir kısmınada maddi gücü olmadığından dolayı yerine getirememiş , Bu durumda sadece kendisi bu gorevlerini yapmadigindan ,yada yapamadigindan Sorgulanacak. Kulhakkida yoksa ,ALLAH BAGASLAYANDIR belki bir guzel sey bulunurda kurtulur ,,,,,,, AMMA Ben Şıhım ,ben şeyhim ,Benim.elimin dedigi cehennem atesi görmez, Ben Mehdiyim ,Bu gun seninle benim Ruyamda nikahimi kiydilar melekler , git kocandan boşan gel , Diye geri zekali kadinları eslerinden bosandiran ,Kapima köpek gibi sürünerek girin diyenler veya bunu bildigi halde ses cikarmayanlar ,,, ALLAH deyip YALLAH diyenlerin haline bakmak lazim.o kandirdigi insanlardan, Şirke düşürdüğü insanlardan dogan kul haklarından dolayı Acaba CEHENNEMIN neresinde olacaklar adresleri neresi acaba.

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bakaya 34 kardeşim senin dediğin şeyhler ingilizin kurdurttuğu tarikatlardır silsilesini araştırmaya kalkarsan bakarsın Bi evveli yoktur onlar örnek OLAMAZ örnekte gösterilemez asıl mürşidlerin silsilesi bellidir araştırırsan sonuna kadar ulaşabilirsin zaten İslami azıcıkta olsa bilen biri bunları birbirinden ayırabilir onun için o sapıkların peşine düşmez.. Ama kim olursa olsun Müslümanları hakir göremez herkes kendi hesabını verir.. Hey sen Müslüman, başkasının namazını orucunu haccını VS beğenmeyen kardeşim sen öyle bir İslami yaşa ki başkası onlara değilde sana bakarak işte İslam bu desin.. Hepinizi ALLAHcc için seviyorum

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selam Kafkaslı, O adam islamın 5 şartının bir kısmını bilerek ,bir kısmınada maddi gücü olmadığından dolayı yerine getirememiş , Bu durumda sadece kendisi bu gorevlerini yapmadigindan ,yada yapamadigindan Sorgulanacak. Kulhakkida yoksa ,ALLAH BAGASLAYANDIR belki bir guzel sey bulunurda kurtulur ,,,,,,, AMMA Ben Şıhım ,ben şeyhim ,Benim.elimin dedigi cehennem atesi görmez, Ben Mehdiyim ,Bu gun seninle benim Ruyamda nikahimi kiydilar melekler , git kocandan boşan gel , Diye geri zekali kadinları eslerinden bosandiran ,Kapima köpek gibi sürünerek girin diyenler veya bunu bildigi halde ses cikarmayanlar ,,, ALLAH deyip YALLAH diyenlerin haline bakmak lazim.o kandirdigi insanlardan, Şirke düşürdüğü insanlardan dogan kul haklarından dolayı Acaba CEHENNEMIN neresinde olacaklar adresleri neresi acaba.
.
.
Senin işin uzun ...anlattığın biraz saçma sorduğun son soruda biraz saçma ...
İslamın 5 şartını ... bilerek .... aman allahım ... o nasıl 1 şey ... bikerek yerine getirememiş .... üüüfff üff üff üff ... o nasıl 1 şey öyle ... haşa ..haşa .... abicim ne diyon ... o nasıl 1 hafife almak öyle ..... üff üf üf üf ... o anlatımın bile sıkıntılı ...
Haç ve zekat zaten maddi ibadet maddiyatın varsa yapıyosun .... maddiyat yoksa sorgu yok ... oruç ... sağlığınız la alakalı .... sağlığın bozuksa .. müslüman olduğuna inandığın doktırun tutma derse tutmuyosun .... bariz hastalığın varsa dıktorada gerekyok ..... ne kaldı geri ... namaz ve kelime-i şehadet ..... onuda ne yaptın ne ne ne ? Bilerek terketmek .... vay vay vay vay ne cesaret .....
Diğer bahsettiğin konular ..... vay onların halineki .... ahiretini dünya menfaatine çook ucuz satanlar ..2 ci kısım .. islamı ve müslümanları kötüymüş gibi göstertmek için küffar tarafından açılmış olanlar .... genelde bozgunculuk için açılan yerlerde bilerek suç işlenir veya hata yapılır ki islamiyet ve müslümanlar zarar görsün diye ... bunuda fitneciler bozdukları yerden bozuk plak gibi o suçu ve hatayı söyler dururlar .... allahın rahmetinden ümit kesilmez .... bilerek farzından kaçanlar içinde kesilmez ... fitne fücür yapanlar içinde kesilmez ... kafir içinde kesilmez ... o bahsettiğin kimseler içinde kesilmez yaşadığı soluk aldığı sürece .....fakat .... o hal üzere ölürsen ..... kafir için rahmet bitmiştir ... diğer kısma girmiyeyim ... uzayacak ..... yalnız senin işin uzun ...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hacı hoca birde bu konu olunca defineye bağlamam gerekli müsadenizle daha teğze 4 adet resim çekmiş bana yollamışlar benim böyle bir kabiliyetim yok şimdi bizim yiğenler diyorki bu bölgede işlem yapalım dedik bir kıvılcım bir ateş çıktı topraktan sonra benim tansiyon fırladı birinin inmiş biri bir daralmış fenalık gelmiş sizce bir şeyemi rast gelmişler yoksa doğal bir gaz sıkışmasımı :unsure: fikir ve düşüncelerinizi yazarsanız memnun olurum arkadaşlar :giggle:

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bir çalışma alanında çalışılırken göze perdeli varlıklar müdahil ise duruma bazen şu durum vuku bulabiliyor. Çalışır iken yerden gökyüzüne doğru ışık patlaması sesli veya sessiz olur.Bu alanda ki kişi baygınlık hissiyatı ile yüksek korkuya kapılır ve çalışmayı bırakır.Durum böyle ise Gaz sıkışması değildir.Ufak tefek bir gaz durumu zaten farklıdır.Bu durum ender görülür.Bazen duyduklarını orada yaşamış gibi anlatır insanlar.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hacı hoca birde bu konu olunca defineye bağlamam gerekli müsadenizle daha teğze 4 adet resim çekmiş bana yollamışlar benim böyle bir kabiliyetim yok şimdi bizim yiğenler diyorki bu bölgede işlem yapalım dedik bir kıvılcım bir ateş çıktı topraktan sonra benim tansiyon fırladı birinin inmiş biri bir daralmış fenalık gelmiş sizce bir şeyemi rast gelmişler yoksa doğal bir gaz sıkışmasımı :unsure: fikir ve düşüncelerinizi yazarsanız memnun olurum arkadaşlar :giggle:
Gaz sıkışmasi olabilir
@mayhem dostum konu arızalı galibağa hemen sileyim

balkaya34

Bilgili Üye
.
.
Senin işin uzun ...anlattığın biraz saçma sorduğun son soruda biraz saçma ...
İslamın 5 şartını ... bilerek .... aman allahım ... o nasıl 1 şey ... bikerek yerine getirememiş .... üüüfff üff üff üff ... o nasıl 1 şey öyle ... haşa ..haşa .... abicim ne diyon ... o nasıl 1 hafife almak öyle ..... üff üf üf üf ... o anlatımın bile sıkıntılı ...
Haç ve zekat zaten maddi ibadet maddiyatın varsa yapıyosun .... maddiyat yoksa sorgu yok ... oruç ... sağlığınız la alakalı .... sağlığın bozuksa .. müslüman olduğuna inandığın doktırun tutma derse tutmuyosun .... bariz hastalığın varsa dıktorada gerekyok ..... ne kaldı geri ... namaz ve kelime-i şehadet ..... onuda ne yaptın ne ne ne ? Bilerek terketmek .... vay vay vay vay ne cesaret .....
Diğer bahsettiğin konular ..... vay onların halineki .... ahiretini dünya menfaatine çook ucuz satanlar ..2 ci kısım .. islamı ve müslümanları kötüymüş gibi göstertmek için küffar tarafından açılmış olanlar .... genelde bozgunculuk için açılan yerlerde bilerek suç işlenir veya hata yapılır ki islamiyet ve müslümanlar zarar görsün diye ... bunuda fitneciler bozdukları yerden bozuk plak gibi o suçu ve hatayı söyler dururlar .... allahın rahmetinden ümit kesilmez .... bilerek farzından kaçanlar içinde kesilmez ... fitne fücür yapanlar içinde kesilmez ... kafir içinde kesilmez ... o bahsettiğin kimseler içinde kesilmez yaşadığı soluk aldığı sürece .....fakat .... o hal üzere ölürsen ..... kafir için rahmet bitmiştir ... diğer kısma girmiyeyim ... uzayacak ..... yalnız senin işin uzun ...

Selam usdad ,Inan ben senin yazdigini begendim.
Bu ümmete islamin 5 sartı örgütlendi, Her kisi bu örgütün kaçını yerine getirdi kaçını yerine getirmediyse, bu ALLAH ile kul arasinda olan bir muhakeme ile sonuclanir ,,,,,,,,,,, Ama O sahte müslumanlara ,Ölürken ben varmadan canınız çıkmaz ben siz ölürken yanınıza varıp size benim.müridim oldugundan dolayi zorluk olmayacak, diye o zavallıları kandırmamış, Haramdan binalar kurmamış , Milletin elindeki parayla UCAK almamış,Otobüş filolari kurmamiş, Katlar yatlar almamis,
Peki ne yapmamış , Kelimei Sehadet getirmiş , Ama , Oruç tutmamış ,Namaz kilmamış,Hacca gitmemiş,Zekat vermemiş ,Bu kisi mükellef oldugu görevinin sualini verecek ,Dedikya BU kişi kul hakkindan degil de üzerine farz olanı yapmamış bunun borcü ALLAHA dır , Ya öteki ,O.mal mülk yilan olacak , zakkum olacak ,Sekar olacak,ki one kotu bir icecekdir , ALLAH AYETINDE BELİRTMİŞ , bunlara ne olacağını düşünmek .bile insani ürpertiyor.