Akdeniz bolgesi

Oguzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamaleyküm ustalar bu konularda acemiyim ama bi yer gezdim gecen hic islem gormemis hayvanat bahcesi gibi kaplumbaga kurbaga yilan kaya mezarlari sanirim donem soygunu yemis acik cunki dun gece size yilani atdim ama sitede acemi oldugum icin biraz aceleci davrandim ben size bi kac resim daha atiyim bi yardimci olursaniz sevinirim saygilar

Ekli dosyalar

sef_er

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=23032]Oguzzzz[/MENTION], güzelmiş, ama yanlış sunum yapıyorsunuz, once bir tanesini, isaretin yakın, uzak, dort tarafran fotosunu yokleyin, hepsini atinca kim nerede nevar nasil anlayacak degilmi. Sizinki corba gibi olmuş, yazik etmeyin teker teker konu olarak atin bencee

Oguzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Haklisin usta ama isde acemilik diyelim bunlarin hepsi 2km alan icinde ve dahada fazlasi var yerlesim yeri bellinher tarfda izleri isaretler var

sepetkaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=23032]Oguzzzz[/MENTION] şimdi biz hangisinden başlayalım, çok güzel çeşit çeşit yerlerin var, bu şekilde hepsine birden yorum istersen bu işin içinden çıkamazsın..bana sorarsanız ilk resimdeki kapamadan başla istersen, dikkat et temkinli ol yalnız gitme, Allah yardımcın olsun...

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamaleyküm ustalar bu konularda acemiyim ama bi yer gezdim gecen hic islem gormemis hayvanat bahcesi gibi kaplumbaga kurbaga yilan kaya mezarlari sanirim donem soygunu yemis acik cunki dun gece size yilani atdim ama sitede acemi oldugum icin biraz aceleci davrandim ben size bi kac resim daha atiyim bi yardimci olursaniz sevinirim saygilar
Koltuğun solu altta bak tık tık

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Soru işaretli yerde figür var mı?
İşaretlediğim yerlerde boşluk kontrolü yapılacak, ayrıca kayanın geniş açıdan ve önlü,arkalı fotoları.

IMG-20190130-WA0026.jpg

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
İkinci foto kurbağa arkasına geç nereye bakıyor dikkatli bak farklı olan ne varsa kontrol edin altına da bak

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Burayı bırakma tecrüben artar..
Eğer 2. Fotoğraf yakından çek kurbağa yı doğrularsa yakında dere veya oda olması lazım

Smokin

Moderatör
Moderatör
Alan güzel de sunum maalesef çok kötü. Özellikle koltuk açık ve net.

Oguzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustunde kaplumbaga figuru var buranin

Oguzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gezdim yanini horasanla orulmus bi yapi tam alti dolma tasla doldurulmus

Oguzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Klkurbaga net horasannla yapisdirilmis taslarla orulu tam dibi bosluk var sanirim dolgu taslari var

İndiana jones1

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kırbağ zıplama mesafesinde hediye olur değerli maden tesbiti yap ön taraflarda kurbagnin

sepetkaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=23032]Oguzzzz[/MENTION] üsdat birde şu gördüklerini yazdıklarını resimlersen konun için güzel olur.. biryerden başlangıç yap acele etme yavaş yavaş gidelim inşallah..fitolamaya devam...

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
İşaretler güzel, sunum zayıf : )