• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Akrep yuvası ve 3 yapraklı yonca aynı bölgede lütfen yardım

harem

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese selamlar bu yüklediğim fotoğrafların hepsi birbirine 50 - 100 mt mesafedeler yakınlarında herhangi bir çalışma kazı vesaire yapılmamış yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

APOLLONUS

Moderatör
Moderatör
Hani demiş ya,bu değil,bu değil,bu bizim köyden de değil diye. O hesap bu kayalarda bu işaretlerde bizim ülkeden değil gibi. Alışmışız sunak,mihrap,üçgen,kare,dikdörtgen :)

harem

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yok arkadaşım bizim ülkemizden kendim resimledim, izmir mevki. gerekirse tekrar gider kayanın üstüne çıkıp güncel bir gazeteyle tekrar fotoğraflayabilirim yeterki geçerli bir sebep olsun. saygılar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Tek kare fotografa ancak;
Guzel bir isaret denir.

Fotograflama nasul yapilmali konusunu okuyunuz.
Olayin mantigini anlayiniz ve tekrar resimlemek icin bolgeye gidiniz. 200 den asagi resimle donmeyiniz.
15-20 resimi de konuda anlatildigi uzere siteye yukleyiniz.

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
2. resim Ana Tanrıça sembolü. Asur tanrıçası ishara nın ise insan tasvirinin bilinmedeği hayvan tasvirinin ise akrep olduğu belirtilir. Kült ün Hititler zamanında kuzey suriyeden ve mezapotamyadan anadoluya geçtiği söylenir. Anadoluda kayıp (yeri bilinmeyen) tapınağı henüz bulunamamıştır.

Son düzenleme:

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Sıradan çiçek işaret lerinden biri. Sap kısmı yada uc sivri kısmı yön verir. Yalnız kaya yüzeyi tamamen murc lanmis . Belki yakın yüzey de ufak bir yön veren işaret olabilir. Ustam akreplerin olduğu kaya bana pek tatmin edici gelmedi sanki Akrep değilde ceylan gibi yada belki sürüngen lerden kertenkele yada bukalemun gibi tasvir edilmiş . Kalabalık oluşu korumayı yada toplanmayi anlatıyor gibi . Geniş açılı resimler ile birşeyler çıkar . Rast gelsin.

fatih7979

Super Moderator
Süper Moderatör
alanı genış bır sekılde resımle bakalım

DİVANE

Moderatör
Moderatör
[MENTION=14156]harem[/MENTION] kardeşim etrafta çalışma olmadığını yazmışsın fakat 1ci resim arkasında iki yer açılmış içeri bakarsan içerisi taş kırıklarıyla dolu uğraşılmış yer buldularmı bilemem ustalarımın dediği gibi resimleri detaylandırın kolay gelsin

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Akrep işareti gömüder resimleri çoğaltmanız gerekir. Malı ya zehirli veya tuzaklıdır cıplak.elle dokunulmaz fazla uzakta degildir

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Yapraklarin olduğü kayayi genis acilı fotolarini.yukleyin