Alttan kanallı iki yuvarlak oyma ve ters v isareti

darendli44

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar resimlerde iki tane yan yana oyma var ve iki oyma arasında alltan delinmiş birbirine birleştiren kanal var var üstten bakılınca görünmüyor. Solda görünen oymaya su dokunce su tasmadan sağdaki oymaya boşalıyor ve göründüğü üzere ters V isareti var bu V işaretinin sol ucu soldaki oymanin içine giriyor sağdaki ucu ise sağdaki oymanin yanıbaşında kalıyor bunun anlamı nedir yorumlarinizi bekliyorum degerli dostlarım.. Saygılar..

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Su nereye akıyor toprağa düşmüyor mu ?

erbay

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bence o ters v değil ustam v nin ilerisi kırık yani ya çarpı yada ıstavroz tabiki benim düşüncem farklı düşünene saygu duyarım

darendli44

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Aynen turku usta zaten isaretin olduğu kaya yerde nerdeyse toprakla bir su dokunce su toprağa düşüyor

darendli44

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Erbay kardeşim dediğin doğru olabilir ben ters v olarak gördüm onun için öyle yazdım

timur964

konularim
Süper Moderatör
bariz yön var ama resim yetersiz

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Alttan birbirine bağlı sunak hiç görmedim. Vardır belki amma ben görmedim.
Ayrıca sunakların işçiliği çok zayıf.

Hayvan bağlama yeri olabilir mi..?
Veya başka birşey için kullanım amaçlı..???

darendli44

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bulursamkader resimde dediğin gibi işçilik zayıf görünüyor ama şunu söylemek isterim ki kendi gözlerinle gördüğün zaman Çok güzel görünüyor. Çok işaret gördüm ama bu işaret en çok beğendiklerim arasında ve isaretin bulunduğu kaya toprakla hemen hemen aynı seviyede kayaya vurunca çok güzel boşluk sesi alıyorsun

blackjack

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
boşluk sesi aldığınız noktada işlem yapacaksınız ustam artık, zaten yakalamışsınız boşluğu size düşen devamını getirmek ancak bana kalırsa pek tatmin edici bir yer gibi görünmüyor nitekim işçilik zayıf görünüyor yine de kısmettir hayırlısı olsun selametle