Ankara Kırşehir yol güzergahı

R

remuss

Misafir
Herkese kolay gelsin
Bende bir anons geçeyim madem site de yasak değil
Bir Avcı elinde iki tavşan ile hatıra fotoğrafı çektirmis arka fonda ciflesen kaplumbağa kaya bunu biri görmüş netten sanırım ama ağır bi abi şimdi 5 kişi ile bu iki şehrin ortasındaki bir şehirde lux bir otelde konaklamaktalar beni arayan arkadaş bir bilgin var ise sadece yeri gösterip karşılığını alacaz dedi
Eger bilen gözüne çarpan var ise üst üste çıkmış kaplumbağa yi sağlam bilgidir zaten onun malını alamayizda çok zordur devlet olmak lazım işte bilen duyan bir foto çeker ise pazarlığa oturur
Saygılar. ..

yuans

Aktif Üye
remuss

Bu resimi kim görmüş?
Çekilen kişi hakkında bilgi?

Birazcık ipucu ver de, kişinin GBT sini çıkarayım. :)

Belaruslu

Yeni Üye
Kırıkkale'de hangi otelde konaklıyorlar? Söyleyin ziyaret edelim :)

Kristof34

DogacıyıZ
Tc kimlik numaralarıyla anne kızlık soyadlarını da yaz tam olsun. remuss abican o fotoyu buraya da yüklersen daha saglıklı bilgi alırsın

Kristof34

DogacıyıZ
Arkadaslar kırıkkale nerden çıktı? Kırşehir yazıyor yukarıda

Battal Gazi

Yeni Üye
Arkadaslar kırıkkale nerden çıktı? Kırşehir yazıyor yukarıda
O iki ilin ortası diyor ustam oda bizim memleket Kırıkkale oluyor fakat bizim memlekette lüks otel yok malum ankaraya çok yakın olduğu için lüks konaklama ya ihtiyaç olmuyor..

Belaruslu

Yeni Üye
Hemşerim yardım lazımsa benide çağır :) fakat bizim memlekette lüks otel varmıydı?

Benim bildiğim kaplumbağa yok :) Migros'un üstünde var bir tane. Üç ya da dört yıldız galiba. Ayrıca Hasandede yolunda da var Hollandalı'ların oteli.