Antalyada 3 kişi yakalandı

İndiana jones

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 250202Antalya'nın Korkuteli ilçesinde SİT alanı içinde kaçak kazı yapan 3 kişi Jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Yenice mevki Güllük Dağı Milli Parkı ve Termessos 1'inci derece arkeolojik sit alanı sınırı içinde bulunan Büyük Yenice Hanı içerisinde kazı yapan R.A., E.B. ve H.U.'yu suçüstü yakaladı. Devriye sırasında yakalanan 3 kişi ile birlikte 1 adet sinyal alıcı boru, 1 adet dijital altın arama detektörü, 1 adet alan arama tarama cihazı, 1 adet sinyal çubuğu, 1 adet dizüstü bilgisayar, 1 adet kürek, 1 adet 7,5 metre uzunluğunda ip ele geçirildi. İfadeleri alınan 3 zanlı, Korkuteli Adliyesine sevk edildi.

Turko

Uzman
Sinyal alan cibih ta neymis neyin sinyalini aliyiimis
Bak ben sana izah edeyim uyardım da ha uyarmasam tamam şans diyeceğim.

Bu cihazlar alet edevat lar malum sitede yayında kiralanir yer bakılır başlığı altında kirası 750 tl , biri çağırır sit alanına sokar kuytu köşe bir yere girersin çöker ler arkana baka baka gidersin yapmayın böyle bir kazanç böyle bir zihniyet yok , memlekette kıl kuyruk çok kafes atarlar dedim. Olan olmuş :) Geçmiş olsun . Korkuteli adliyesi çok başarılı bu işlerde .

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bak ben sana izah edeyim uyardım da ha uyarmasam tamam şans diyeceğim.

Bu cihazlar alet edevat lar malum sitede yayında kiralanir yer bakılır başlığı altında kirası 750 tl , biri çağırır sit alanına sokar kuytu köşe bir yere girersin çöker ler arkana baka baka gidersin yapmayın böyle bir kazanç böyle bir zihniyet yok , memlekette kıl kuyruk çok kafes atarlar dedim. Olan olmuş :) Geçmiş olsun . Korkuteli adliyesi çok başarılı bu işlerde .
Ustam haklisin...tamamen taklaya gelmisler..wifi gibi dusun bolgene bi dedektor tarama cihazi girdimiydi cenderme sinyali aliyii nokta atisi tepene biniyii bazende uzaktan durbunle bakip tamda kapagi acarken yada mali toplarken sucustu yapip prim toplayip alkisi aliyor bu budurr