• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Antalyali olan varmi ustalar

Pirana

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Antalyali olan varmi aranizda ustalar

Pirana

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Demre bolgesine biraz arastirmalarim oldu genelde antik yerler aski kale kiliseler cok ama sonuc almak zor tek tek yapiyorlar genelde

timur964

konularim
Süper Moderatör
[MENTION=18550]Pirana[/MENTION]@TURKO USTA VAR MANAVGATDAN

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=18550]Pirana[/MENTION]@TURKO USTA VAR MANAVGATDAN
Ben tek çalışırım usta :) en fazla yanımda biraderlerim den biri olur. Babam ı bile götürmem , Sonra benden habersiz gidip açıyor.

Pirana

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
;-)haklisin sende .turko

Pirana

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben istanbuldan gittim bi arkadasin yaninda kaldim bir hafta beraber dolastik .noel baba dan bahsetti ama gitmedik ben tek teki sevmiyorum toplu veya daha buyuk yerler icin cabam .ama o arkadaslarda tek tek pesindiler bir kac iyi yer vardi calismak istemediler zor diye oyle bi gezi yaptim guzel yerler her yer tarih biz buralarda bisey gormuyoruz

Pirana

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sen neresindensin .mal bulanindir ustat

Pirana

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Uc yer kaldi aklimda calisamadan tekrar donmek zorunda kaldim

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Bir alemsin sen kardasim :)))
Abi ne yapayım , kafayı yedirecek bana . Telefon ettim internetin ı aç sana mesaj atacağım dedim , Tamam dedi hal hatır Vs kapattık telefonu. Mesaj attım , dedim ki cumartesi akşama geleceğiz çocuklarla Pazar piknigine , yukarlari gezip pasimizi atarız dağ havası alırız dedim , Pazar kalabalık olur rahat edemez çocuklar dedi , sıkıntı yok alışkın lar dedim , Sen biliyon dedi, Tamam dedim kömürü , eti , mangalı aldım , şirket arabasını teslim ettim elemana pazartesi gelir alırsın beni dedim , indim ana birde ne göreyim arabam otopark ta değil , çıktım eve hatun araba nerde baban geldi götürdü , la niye adamın kendi arabası var benim arabamı Niye aldı ne bilim anlamadım dedi. Aradım hayırdır ihtiyar arabamı almışsın , seninle konuştuk gelecektim program yaptık Niye böyle yaptın. Emmin lerle konuştuk biz gidicez pikniğe demezmi , Daha dedim sana selam sabah hoş beş , yer söylersem , çarpsın lar beni çukurun içinde :) Bilal inci gibi bastı kahkahayı ben sana babana bile güvenme demedim mi iki oldu sen akıllanmaz sin ama üzülme et getiririm sana tadımlık dedi. Pazar günü sinirden ıkı demlik iki paket duasını okudum .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Abi ne yapayım , kafayı yedirecek bana . Telefon ettim internetin ı aç sana mesaj atacağım dedim , Tamam dedi hal hatır Vs kapattık telefonu. Mesaj attım , dedim ki cumartesi akşama geleceğiz çocuklarla Pazar piknigine , yukarlari gezip pasimizi atarız dağ havası alırız dedim , Pazar kalabalık olur rahat edemez çocuklar dedi , sıkıntı yok alışkın lar dedim , Sen biliyon dedi, Tamam dedim kömürü , eti , mangalı aldım , şirket arabasını teslim ettim elemana pazartesi gelir alırsın beni dedim , indim ana birde ne göreyim arabam otopark ta değil , çıktım eve hatun araba nerde baban geldi götürdü , la niye adamın kendi arabası var benim arabamı Niye aldı ne bilim anlamadım dedi. Aradım hayırdır ihtiyar arabamı almışsın , seninle konuştuk gelecektim program yaptık Niye böyle yaptın. Emmin lerle konuştuk biz gidicez pikniğe demezmi , Daha dedim sana selam sabah hoş beş , yer söylersem , çarpsın lar beni çukurun içinde :) Bilal inci gibi bastı kahkahayı ben sana babana bile güvenme demedim mi iki oldu sen akıllanmaz sin ama üzülme et getiririm sana tadımlık dedi. Pazar günü sinirden ıkı demlik iki paket duasını okudum .
Vay benim kardasim,
Allah cc yardimcin olsun.
Yalniz sunu anladim;
Senin baba cok karizmatik ve neseli biri.
Senin dustugun durumu hayal edup epey gulmustur. :)

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Vay benim kardasim,
Allah cc yardimcin olsun.
Yalniz sunu anladim;
Senin baba cok karizmatik ve neseli biri.
Senin dustugun durumu hayal edup epey gulmustur. :)
Küçük birader tatile yanıma geldi , Biraz yeni moda 24 yaşında acayip bir argo var anlamıyorum zaten kurduğu cümleleri ,olay olduğunda buradaydı,istihbarat için babamın yanına gönderdim otobüse bindirip :) abi Babam sana tag layf yaptı dedi pis pis güldü , kafam attı bastım şamarı kulağının köküne bindirdim otobüse :)