Arazi Hakkında Bilgi

Moonstar

Member
İyi Akşamlar Arkadaşlar Daha Öncede Bu Konu Hakkında Bilgi Talep Etmiştim Ama Yanlış Yerde Yazmışım Tekrardan Bilgilerinize Başvuruyorum.
Dedeme Ait Bir Tarla Var Devamlı Tuğla Ve İşaretli Taşlar Çıkıyor En Son Babamlar Tarla Sürerken Üzerinde Hac Ve Oyma İşareti Bulunan Bir Taş Çıkartmışlar Ve Değersiz Diye Tarla Sınırına Bırakmışlar Ama Ertesi Gün Geldiklerinde Taşı Götürmüşler Ve Bende Biraz Araştırma Yaptım Ve Buranın Eskiden Bir Yerleşim Yeri Olduğu Bilgisine Ulaştım.Arazi Düz Ekilen Bir Tarla Ve Yüksek Tepede Arazinin Köşesinde Çok Yaşlı Bir Ağaç Var Ve Arazinin Dibinden de Geçmişte Dere Aktığı Bilgisinede Ulaştım Ama Şimdilerde Kurumuş Köye Yakın Kazı Yapılamaz Kolay Kolay. Araştırmalarım Sonucunda Garret 400i Cihazını 1 Hafta Kiralamaya Karar Verdim Acaba İş Görürmü Görmezmi Burada. Yoksa Nasıl Bir Yol İzlemeliyim Burada Siz Değerli Arkadaşların Değerli Yorumlarını Bekliyorum.

akyol

Bilgili Üye
dostum makina kiralayarak bir ton para vercen sen önçelikle çubuk kullanmayı biliyorsan cubukla bıoşluk ve değerli tespiti yap bilmiyorsanda iyi bir çubukcu bul iyice kontrol etsin eminim bişey varsa sonuç alaçaksınız cubukla sonuç alamazsan zaten makinaya gerek yok ha sonuç olumlu olursa o zaman merakını gidermek için bir makina getirir erakını giderirsin nasibin bol olsun

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Usta sen direk georadar ile bak oraya.. Hiç bari somut ver olur.. İçine hafızasına önceden yüklenmiş feyk görüntü olmaz.

Moonstar

Member
Çubuk ile sadece boşluk bulunuyor diye biliyorum ama ben acemi biriyim profesyonel değilim ondan dolayı boşa makine almaktansa kiralayım diye düşündüm. Şimdi işleri bilmediğim için yanlıs birşey yapıp da elimden de uçurmak istemiyorum

Moonstar

Member
Bunu net de okumuştum bu yer altı görüntüleme den bahsediyorsunuz heralde uydudan bakıyorlarmis

akyol

Bilgili Üye
bölgene gerçekten inacın varsa Mal bulanındır dostum haklı makinaya inanıyorsun kiralamak için para sorununda yok ras gele

Moonstar

Member
araziye 20 si gibi gideceğim o zamana kadar arastırmaya ve sizin gibi bilgili tecrübeli arkadaşlardan bilgi edinmeye devam edeceğim ki yanlış yapmayayım diye