arazide denk geldiğim domuz sunak ve kaplumbağası

bartini

Bilgili Üye
değerli yorumlarınızı bekliyorum ustalar

sandalci14

Operatör
resimler yetersiz dostum.2 resmin sağ tarafında kayanın alt taraflarına doğru boşluk bakılabilir sunağın bitimine, kuru dere tarafı sanırım o taraftan karşı resimler olsa iyi olurdu kayalarda traşlı yerler varmı sunak varmı diye.blok kayalar önemlidir yığma tarzı yada örme tarzı durum var gibi geldi bana

bartini

Bilgili Üye
fotolar yetersiz evet farkındayım kısa zamanda daha fazlalarını atacağım bunlar üst üste konma blok kayalar üzeri bu kaplumbağayla domuz arası kırk metre falan ayrıca birde

bartini

Bilgili Üye
domuz için yorumunuz olur mu acaba
resimler yetersiz dostum.2 resmin sağ tarafında kayanın alt taraflarına doğru boşluk bakılabilir sunağın bitimine, kuru dere tarafı sanırım o taraftan karşı resimler olsa iyi olurdu kayalarda traşlı yerler varmı sunak varmı diye.blok kayalar önemlidir yığma tarzı yada örme tarzı durum var gibi geldi bana
domuz için yorumunuz olur mu acaba

sandalci14

Operatör
yakınlarda kapalı mağara bakılır ayı ve domuz.kayada kabartmamı kaya şeklindemi yavruları varmı birçok etken var. yakınlarda şelale varsa kazan yapan yere yakın 4-5 kişinin kaldırabileceği siyah taş kapama olurmuş. işaret kaya büyükse altından girişte olabilir baktığı yön önemlidir

bartini

Bilgili Üye
çubukla detaylı inceleme yapcam bakalım nasip olursa

bartini

Bilgili Üye
domuz oturmuş vaziyette arka ayakları üstüne alında bişi olma ihtimali var mıdır acaba

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Domuz dediğiniz kaya ilginçmiş ama domuzmu değilmi orası pek net değil bana göre ve eğer ki define işaretiyse işaretin direk içinde veya altında olacağına ihtimal vermem. İşareti gören yakınında ki başka bir kaya varsa onları dikkatli incelemek lazım.