• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Arazide gezerken yol kenarında gördügüm yerin devamında olanlar

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.JPG

Muhteşem yapı 100%90 roma dönemi

SAHBAZ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Nasibin bol olsun ustat once can dikkat et..

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
S.a. değerli poseidon2023 ustam ellah cc hayirlisindan nasip eylesin dileğim orani hediyeleri ilk siz alirsiniz.dikkat li olun gaz omayabilir ama o zamanin kimyasal lara karşi önleminizi alin derim.
çalişma sonuçlar paylaşimini bekleriz.

Saygilar ve sevgiler

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
S.a ustam. İnşallah hayırlısı ile sonuca ulaşırsın. Önce can güvenliği gelir bu yüzden gaz ve bulaştırılmış zehirlere dikkat et. Böyle bir yer tuzaksız olmaz diye düşünüyorum. Hakkınızdan hayırlısı.

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu arada cihazın markası nedir ?

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Aminnn inşAllah çalışma yaparken gelişmeleri paylaşırım kimyasal aklıma gelmemişti baş tacı gazı dalgıç tüpü düşünü yorum basit tünelin 100%30 gelince yan duvarlarda çözemediğim metallır tespit ettim karşılıklı büyük ihtimal başka tuzak var onuda on tekerli el arabası yaptırıp önden onu itmek gibi @nik

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
sağ olasın inçe eliyorum hepsini düşünü yorum yere gidip hiç bir şey yapmadan saatlerce düşünü yorum

küçük alan tarama kendimiz imal ediyoruz satışını daha yapmıyoruz altın gümüş bakır ve özellikle kurşun @dadas_25

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
poseidon burasının üç odalı tünelli geciş oldugunu nasıl anladınız yani neye dayanarak bu önceki sayfadaki şablonu çizdiniz .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Aminnn inşAllah çalışma yaparken gelişmeleri paylaşırım kimyasal aklıma gelmemişti baş tacı gazı dalgıç tüpü düşünü yorum basit tünelin 100%30 gelince yan duvarlarda çözemediğim metallır tespit ettim karşılıklı büyük ihtimal başka tuzak var onuda on tekerli el arabası yaptırıp önden onu itmek gibi @nik

İceride hicbir metale kesinlikle eller basta olmak uzere, ciplak olarak teninizden hicbirsey degmesin.
Cok iyi bir aydinlatma sart. En az 3 tane ciddi tuzak vardir. Tuneli kesinlikle kalaslarla veya baska bir yontemle gecmelisin. En tehlikeli tuzak, tunelin cokmesi olur. Digerlerini iyi bir aydinlatmayla gorursunuz.

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı günler dilerim herkeze @kazama

sayfada yazdım arazid gezerken ikinci resimde olan yeri gördün çevreye bakınca birinci resimdeki tepeyi gördüm yapıyı inceledim sonra alantarama ile etrafı taradım altın tepeyi gösteriyor makinayı nekadar iyi kullanırsan herşeyi söyler bir iki üç yerde altın yakaladı gümüşe baktım aynı yerde var bakır kurşun altının olduğu yerde yok tepeye gidip merkezini buldum sonra boşluk tespiti sonra başka yerlerden giriş varmı baktım yok odalardan çıkıp tünel izasında devam edip resimdeki yere geldim ğirişte kapıyı tespit edip işimi bitirdim bunu iki çeşit alan tarama ile yaptım ve üç saatimi aldı ama keyfi böyle yerin keyfini çıkara çıkara sonrada pilanını çizdim

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
derlerya binkere düşün bir kere yap bende onu yapacam projektör düşünü yorum o seviyeye gelince boyacıların kullandığı uzayan fırçalar ile zemini ve duvarları ğörecek kadar temizlemek tünel çok ğeniş bir arana çok rahat içiri ğirer özel tekerli araba yaptırma düşünü yorum küçük tekerli kasası olan yetmiş kilo taş koyup arkadan itmek ginbi @BulursamKader25 bi oralara gelelim