• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Arkadaslar 1.5 mt indikten sonra bu cikti

Tos

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_1238.jpgIMG_1239.jpg

Cenat

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Slm örme taş bariz belli bunu açıkta bulmadın zaten işlem yaptıktan sonra çıktı diyorsun taşları birbirinden ayır bakalım dikkatlice ne olacak nasibinde varsa zaten gelir sana .
Kolay gelsin.

uçanhollandalı

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Böyle konu açılmaz ki.Önce bir anlat bakalım bu aşamaya nasıl geldiniz? İşaretler mi sizi yöneltti? Bölgenin tarihiyle çalıştığınız yerin bir ilgisi var mı? cihaz veya çubukla sinyal aldınız mı?

İki çukur fotosu ilerlemenize destek olmak için yeterli değil.Dışarıda çevrede durum nasıl?

Tos

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba efendim etrafta eski yasanti oldugu soyleniyor cubuk tutuldu burayi gosterdi 1.5 mt indikten sonra burası cikti orme taslari birbirinden ayirdik lakin bisi yok daha derine mi inmemiz lazim

mucit

Super Moderator
Süper Moderatör
Merhaba efendim etrafta eski yasanti oldugu soyleniyor cubuk tutuldu burayi gosterdi 1.5 mt indikten sonra burası cikti orme taslari birbirinden ayirdik lakin bisi yok daha derine mi inmemiz lazim
çubuğukla ne tesbiti yaptınız bu önemli ilk önce boşluk sonra tek tek maden testi yapmalısınız yoksa boşa emek harcamış olursunuz boşluğu net vermeli kare dikdörtgen ve büyük yok eğer boşluk bakmadık derseniz maden tek tek hepsini denemelisisniz mineral sizi yanıltır bu tür toprakta çok olur

uçanhollandalı

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
İndiğiniz yerde tekrar çubuk tuttunuz mu?