arkadaşlar bu bir mezar mi

vedattt

Yeni Üye
arkadaşlar bu bir mezar mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

vedattt

Yeni Üye
yardim

bu işaretler doğal mi hebsi yan yana

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bunun derinliği ne kadar diğer tarafa kadar delik mi? Çevre resimleri ile birlikte detaylı resimlerini çekip yükleyin. Biraz geriden resmi varsa yükle bakalım. Selametle

Pscyhe

Engellendi
Burasi bir mezar degil ama sol taraftaki ölü çiceklerine bakarsak kayalarin arasinda yada cevrede mezarlarin olma ihtimali fazla.kayalik alamda isaret arayin bu konuya ekleyin bakalim.fakir fukara mezarligi olma ihtimali cok fazla bolgenin.

vedattt

Yeni Üye
öncelikle sagolun dediginiz gibi foto var çevrenin ama buraya yukleyemiyorum x işareti gibi birşey var yanın da mezara benzer bir yer derinlik çok fazla

vedattt

Yeni Üye
foto atamyrm konunun üzerine yaninda x işareti var taşlarda delikler var foto atamiyrm beceremedim

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Acilmis kasa gibi geldi bana. X burayi gosteriyor olabilirmi. Yakininda cesme, degirmen tasi yada oturak gibi yerler varmi dikkat ettinizmi kardesim. Selametle

ragıp

Uzman
@vedattt

iyi bayramlar, iyi formlar
en kolay yol
çubuk ile arazide gezmek, boşluk ve
değerli bakmak olacaktır
selametle

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
Merhaba burayı geniş açılı paylaşırmışsınız bu kayalar yer altından kırılarak çıkarılmış ama nereden etrafta büyük mağara varmıdır eğer Yok ise bu iyi haber

vedattt

Yeni Üye
foto çok var ama bu konu üzerine paylaşma yapmıyor veya bilmediğimden etrafta mağara yok düz alan sadece 30 40 metre enine ve genişliğine tas parçaları kaya parçaları var

vedattt

Yeni Üye
yok sadece 40 50 metre enine ve genişliğine tas kaya parçaları var dağın tepesinde x işareti mezara benzer yerin ve su oymanin arasında bir yerde ama ogrendigime gore ermeni lerin eski yerleşkesi olduğu söyleniyor