• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Arkadaslar bu yapi dogalmi yardimm

Zaspan3334

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Beyler elimde suanlik bu fotolar var burasi dogalmi birde uydudan alani taratma.diye bisey varmi birisi bana diyor burda su su var atiom 3 lahit 2 boy heykeli 20 kilo altin gibi hepsini soyluyor boyle bisey varmi adam herseyi cikarmaya razi masraflsri kendisi karsiliyo benden tek istegi tapu fotokopisi ne diosunuz bu ise sansimi denesem tapu fotokopisiyle bisey yapabilirmi bana

Ekli dosyalar

Zaspan3334

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eleman yasal kazi gibi biseyden bahsedio bi kurum var diyo senin adina bi dosya acilcak ondan fotokopi istiom diyor butun sorumluluk bnde diyo istersen gelme oraya diyo

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Burasımı senin arsa.

20180816_160549.png

Zaspan3334

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aynen hocam.orasi o 1.resimdeki insan yuzune benzeyen nokta.tam tepede

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Elletmezler burayı, kimseyede tapu mapu falan verme, otur çay iç, mangalını kendin yap dayı.

Zaspan3334

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Artik bilmiom dayi napacam ben burayi basimiza bela oldu

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
böyle insanlara güvenmeyin,böyle işlere de girmeyin,madem kendi yeriniz bu işlere de meraklısınız alın izinlerinizi yasal yoldan yapın

Zaspan3334

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dogru soyluyosunuz sanirim en mantiklisi bu olucak

akyol

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dostum bana özelden yazdığın zaman ben sana cevarmdim ama şimdi konu açmışsın diye cevap yazıyorum kim olursa olsun güvenme hiç birşey verme ister bulunduğun bölgede olsun isterse burada olsun sana ortaklık teklif edene fırsat verme inanma yapabiliyosan kendin yap yapamıyorsan bırak kalsın tapu işine gelince haberin olmadan adına neler yaparlar ruhun duymaz sonrada altından kalkamazsın sayın dostum

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
ilginç bir hikaye ama konumu gerçekten çok iyi hakim ufak bir tepe gibi.. dikakt çekici gelelim malum şahsa böyle şeylere cidden girmeyin... ben babama güvenmem bu işlerde...