Pirinç bakır çubuk

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Pirinç bakır çubukğum evde altını rahatlıkla bulabiliyor ama arazide sakladığım yüzüğü neden bulamıyor çubukları nasıl geliştirebilirim saygılar ustatlarım
Kendin sakladigin icin olabilirmi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.

Bu konuyu okuyunuz insallah.
Meseleyi anlayamamis olabilirsiniz isin baslangicindaysaniz. O zaman cubukla alakali tum yazilanlari okumaniz sonrasinda da sorular sormaniz gerekecek.

ahmet.63

Aktif Üye

Bu konuyu okuyunuz insallah.
Meseleyi anlayamamis olabilirsiniz isin baslangicindaysaniz. O zaman cubukla alakali tum yazilanlari okumaniz sonrasinda da sorular sormaniz gerekecek.
Usta şişleme tarzı şeklinde yapıyoruz yoksa cubuğa temasmı yapıyoruz orda kafam karıştı minarel elemek için

KULT

Aktif Üye
Evde test olmaz üstadım. Ev ortamında tüm duvarlar içinde elektrik tesisatı var yani her tarafınızda enerji akışı mevcut. Her yer envai çesit metallerle dolu. Apartman dairesinde oturuyorsanız alt katınız boşluk, müstakil evdeyseniz yan odanız boşluk. Mutfak ve banyo tesisatınızda su dolu. Şimdi mevzuya dönelim, şimdi bu kadar çeşitlilik içinde sakladığınız yada saklattırdığınız altını bulmanız sizce normalmi. Ama armıza hoş geldiniz. Evde bulduğunuzu sandığınız altın metabolizmanızı kesinlikle bozdu. Artık sizde bizden birisiniz.?

Karacasan

Aktif Üye
Evdeki tespit ile topraktaki tespit maalesef aynı değil. Bunu tecrube ettim sende etmissin. Bu sitedeki bilgiler koca bir kütüphane gibi okudukça arama ve tespitin hiç kolay olmadığı zaten anlaşılıyor. Sende yeni olmadığını yazmıssın. Bende acemiyim. Kendime test sahası hazırladım. Buradaki bilgiler tavsiyeler ışığında altın gümüş demir ne olursa hazırladım. 7 aydır toprak altında bekliyor. Bakalım toprak ana ile sınavımdan geçebilecekmiyim. Naçizane tavsiyem test sahası hazırla kendine. Çubukla devam edeceksen daha çok yolumuz var....

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Evdeki tespit ile topraktaki tespit maalesef aynı değil. Bunu tecrube ettim sende etmissin. Bu sitedeki bilgiler koca bir kütüphane gibi okudukça arama ve tespitin hiç kolay olmadığı zaten anlaşılıyor. Sende yeni olmadığını yazmıssın. Bende acemiyim. Kendime test sahası hazırladım. Buradaki bilgiler tavsiyeler ışığında altın gümüş demir ne olursa hazırladım. 7 aydır toprak altında bekliyor. Bakalım toprak ana ile sınavımdan geçebilecekmiyim. Naçizane tavsiyem test sahası hazırla kendine. Çubukla devam edeceksen daha çok yolumuz var....
Test sahasi yapip calisan cubukcu bu isleri cozer biiznillah.