Pirinç bakır çubuk

Phoenix00

Aktif Üye
Evdeki antremanlar benim gibi takıntılı insanlar için can sıkıcı oluyor evdeki numunenin işaretini alıyoruz ikinci denemede farklı bişey oluyor evdeki enerji akımlarına takılıyor galiba en guzeli araziye gidip tertemiz havada antreman yapmak her maddenin işareti aldıktan sonraki haz hiç bi yerde yok ? birde ustam elimdeki prinç cubuklara neodyum taktım prinç cubuklarda olumsuz etki etmez mi yoksa tersine daha stabil mi olur?

ahmet.63

Aktif Üye
Evde test olmaz üstadım. Ev ortamında tüm duvarlar içinde elektrik tesisatı var yani her tarafınızda enerji akışı mevcut. Her yer envai çesit metallerle dolu. Apartman dairesinde oturuyorsanız alt katınız boşluk, müstakil evdeyseniz yan odanız boşluk. Mutfak ve banyo tesisatınızda su dolu. Şimdi mevzuya dönelim, şimdi bu kadar çeşitlilik içinde sakladığınız yada saklattırdığınız altını bulmanız sizce normalmi. Ama armıza hoş geldiniz. Evde bulduğunuzu sandığınız altın metabolizmanızı kesinlikle bozdu. Artık sizde bizden birisiniz.?
Evde çubuklar çok rahat altını buluyor ustat arazide bulamıyor

ahmet.63

Aktif Üye
Evdeki tespit ile topraktaki tespit maalesef aynı değil. Bunu tecrube ettim sende etmissin. Bu sitedeki bilgiler koca bir kütüphane gibi okudukça arama ve tespitin hiç kolay olmadığı zaten anlaşılıyor. Sende yeni olmadığını yazmıssın. Bende acemiyim. Kendime test sahası hazırladım. Buradaki bilgiler tavsiyeler ışığında altın gümüş demir ne olursa hazırladım. 7 aydır toprak altında bekliyor. Bakalım toprak ana ile sınavımdan geçebilecekmiyim. Naçizane tavsiyem test sahası hazırla kendine. Çubukla devam edeceksen daha çok yolumuz var....
Benim bildiğim bir yöntemım var altını mıknatıs gibi çekecek çubukların her iki uçuna 1 rer parça altın bağla ve çubuğun tutugun yerinede 1 rer parça bağla sonra denemesini yap usta bak çekiyor mu cekmiyormu

ahmet.63

Aktif Üye
Evdeki tespit ile topraktaki tespit maalesef aynı değil. Bunu tecrube ettim sende etmissin. Bu sitedeki bilgiler koca bir kütüphane gibi okudukça arama ve tespitin hiç kolay olmadığı zaten anlaşılıyor. Sende yeni olmadığını yazmıssın. Bende acemiyim. Kendime test sahası hazırladım. Buradaki bilgiler tavsiyeler ışığında altın gümüş demir ne olursa hazırladım. 7 aydır toprak altında bekliyor. Bakalım toprak ana ile sınavımdan geçebilecekmiyim. Naçizane tavsiyem test sahası hazırla kendine. Çubukla devam edeceksen daha çok yolumuz var....
Bir arkadaşım o yöntemle altını rahatlıkla bulabiliyor

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Benim bildiğim bir yöntemım var altını mıknatıs gibi çekecek çubukların her iki uçuna 1 rer parça altın bağla ve çubuğun tutugun yerinede 1 rer parça bağla sonra denemesini yap usta bak çekiyor mu cekmiyormu
hacı abi
butip iddialar da bulunanlarin ispatla mukellef oldugunu ve bir ornek gercekci videoyla mevzuyu sunmalari gerektigini yazdigim hicbir iddaa sahibi 2 senedir dönūş yapmadi ve coguda fantazili cubuklarini pazarlamak gayesindeydi....
belki sen yaparsin.

ahmet.63

Aktif Üye
hacı abi
butip iddialar da bulunanlarin ispatla mukellef oldugunu ve bir ornek gercekci videoyla mevzuyu sunmalari gerektigini yazdigim hicbir iddaa sahibi 2 senedir dönūş yapmadi ve coguda fantazili cubuklarini pazarlamak gayesindeydi....
belki sen yaparsin.
O kadar yaşlı değilim ?

@ibrhm

Bilgili Üye
Ustam merhabalar anlattığınız sistem ev tipi , arazi görmemiş, minerallerle tanışmamış çubuk versiyonudur. Yüzeyde yüz evde saklanani bulur stabil bir şekilde size katılıyorum.
Arazide her şey bir birine girecektir emin ol.
Araziye uyması için bulduğunuz numune altının üzerine bir tane siyah kurşun kalem, veya bir parça linyit kömür ,mangal kömürü vs koyun ,, aramayı bırakın üzerinde durun çubuklara altın işareti verdiremezsiniz. Altını tanımaz arazide dahada farklı olacak .