arkadaşlar size bir kaç civciv resmi ve yazı göstercem nedir acaba

hikhol

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Screenshot_20180425-012345.pngarakadaşlar bu resimler hakkında bir yorum yaparmısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Bu işaretler sende ise tek foto çekmiş olamasın her bir işaretin ikişer tane daha fotosunu yükle bakalım farklı yönlerden kareler olsun mümkünse yanlız Google den olmasa olmazımdır

hikhol

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
videoları bile var ama googleden veya googlen olmaması nasıl olur bilemedim.yönlendirmeye göre yüklendi.resimleri kırparak yükledim.bir bakim ona göre yüklim.video olmaz muhtemelen

Pscyhe

Engellendi
Buralarin kaymagi yendi.zaten bi kac isaret olarak eklenen resimler feyk....

hikhol

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
neye göre bakir olmadığını söylüyorsun?güncel olmadığınımı yoksa başka anlamdamı!

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
videoları bile var ama googleden veya googlen olmaması nasıl olur bilemedim.yönlendirmeye göre yüklendi.resimleri kırparak yükledim.bir bakim ona göre yüklim.video olmaz muhtemelen
Kardeş demek istedigin bende böyle güzel işaretler olacak tek kare foto çekecem yani bir yerden alıntı degil ise her bir işaretin onlarca fotosunu çekerim her yönden sadece meraktan hele birde bu işle ograşıyorsanız düşün kaç kare foto çekilir bu işaretlerin neyse varsa foto yükle bakalım selametlen

hikhol

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kaymağı yendi derken alınmışmıdır? askerle yazı arasında 300 metre var. civcivli olan yer başka yerde hangisinin kaymağı yendi?

hikhol

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hangisini gönderim vadi var köprü var çok eski bir köprü tabiki heryeri çektim birsürü foto var askerin ayağının altı nehir ayağının bir ucu karşıda bir yeri gösteriyor orada da bir ayak tam smetrik olarak iki ayak birbirine bakıyor

hikhol

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
siz bu görüntülere göre ne yorum yapabilirisiniz? boşverin kaymağı yenmiş ve yenmemiş. sizin bilgi ve tecrübenize göre birşey diyebilirmisiniz sizden ricam!

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
siz bu görüntülere göre ne yorum yapabilirisiniz? boşverin kaymağı yenmiş ve yenmemiş. sizin bilgi ve tecrübenize göre birşey diyebilirmisiniz sizden ricam!
Kardeş herbiri için ayrı konu aç ve tek foto yükleme örnegin civcivli tavuk için konu aç ve farklı yönlerden çekilmiş uzak yakın fotolari yükle bakalım asker için de aynı şekilde konu aç selametlen

hikhol

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
deli fırat askerle yazı aynı yerde onun içinde burda sade onu konuya alacam.en son gönderdiiğim köprüde asker ve yazının devamında arasında 200 metre var

hikhol

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu fotolara göre burası nedir veya ne vardır veya yoktur?

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
deli fırat askerle yazı aynı yerde onun içinde burda sade onu konuya alacam.en son gönderdiiğim köprüde asker ve yazının devamında arasında 200 metre var
Tamam o zaman fotoları artır ve yönleri yaz dere ile olan mesafe nedir onuda yaz ki daha iyi yorum gelsin tek kare foto ile kimse yardımcı olmak istemez seni yanlış yönlendirmek istemez selametlen