bu yazıyı okuyan varmı

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Pc de değilim.Pc de olduğum zaman detaylı açıklama yapacağım.Yazıda bir manastır ve bu manastırda saklanan bir şeyden bahsediyor. [ Baştan görseldeki yazıların orjinal olmadığını belirtim.Birçok kelime hatası var ]

Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Nerden geldi bu size ? Konumunuz yunanistan belirtmişsiniz greek dil bilmiyormusunuz.İskeçeye yakınmısın ? Eğer oradan size geldiğse bu uzak durun Sahte.??

Son düzenleme:

batitrakyali33

Yeni Üye
Nerden geldi bu size ? Konumunuz yunanistan belirtmişsiniz greek dil bilmiyormusunuz.İskeçeye yakınmısın ? Eğer oradan size geldiğse bu uzak durun Sahte.??
greek dili biliyorum. ama bu eski yunanca olabilir.cunku hic bir sey anlasilmiyor eger greek olsaydi anlardim ne dedigini. iskece bolgesine yakin bir yerdeyim. bu tur haritalar cokmu var orada? sahte oldugu nerde belli oluyor ?

Lee

Aktif Üye
ANFİAVRO MANASTIR PELİZ ANA
çevirdiydim sildim :)

Son düzenleme:

Lee

Aktif Üye
işteyim telefondan da yakınlaşmıyor , nerden buldun bu yazıyı :)

Lee

Aktif Üye
belki 40 senelik bir kagit parcasi artik elimde parcalaniyor
yukarıdaki yorumlarında yunanisyanda yaşadığını belirtmişin. Ben Bulgarca ve Rusçam ile yazının anlamını çözdüm :) sen yunanistan da oturduğun halde yazının yazılışını ve anlamını soruyorsun . Okuma yazman yok yada yunanistan da yaşamıyorsun. biraz garibime gitti o yüzden çevirdiğimi de sildim .Sadece o kağıt parçasından bu kalsın aklında "anfiavro manastır peliz ana "

batitrakyali33

Yeni Üye
yukarıdaki yorumlarında yunanisyanda yaşadığını belirtmişin. Ben Bulgarca ve Rusçam ile yazının anlamını çözdüm :) sen yunanistan da oturduğun halde yazının yazılışını ve anlamını soruyorsun . Okuma yazman yok yada yunanistan da yaşamıyorsun. biraz garibime gitti o yüzden çevirdiğimi de sildim .Sadece o kağıt parçasından bu kalsın aklında "anfiavro manastır peliz ana "
yunanistanda yasiyorum evet a,a bulgarca ve ruscala ne alakam olabilirki onu anlamadim. yunanistanda yasiyanlar bulgarca ve rusca mi biliyor?