• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Arkadaşlar yardımci olurmusunuz Burda ne olabilir???

BamBam45

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

BallıKaya

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Osmanlı çeşmesi bışey olucanı sanmam

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Hoşgeldin kardeşim. Bu bir hayratmı? Ki hayrata benziyor. Açıklama istemişsin. Eğer hayrat ise ben sana yapayım açıklamasını. Bu hayrata dokunmazsan kıyamete kadar orda dökülen su yapan kişinin sevabınadır. Dokunur da bozarsan ömür billah çekeceğin çile dert bir yana gece gündüz hayır işlesen bile bütün sevapların o şahsa gider. Ayrıca öbür tarafta vereceğin hesapta ayrı bir sıkıntı çünkü şahsın daimi işleyen sevap makinasını bozuyorsun. Bu durumda sana zerre kadar yardım eden de bu işte ortak olduğu için ben şahsen kesin ve katı bir kararla kesinlikle karışma derim. Gerisi sana kalmış. Selametle

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
dagda bayırda calışılcak yerler bittimi git oralara böyle güzel eserlerde bırak kalsın

Alaattin

Üye
Kayıtlı Kullanıcı
o gözlerin birinde o çeşmeyi yaptırmak için 3 veya 5 akçe var desem gitti eser.

BamBam45

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eyv yorumlarınız için hepsini ayrı ayrı dikkate aldım teşekkür ederim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Hoşgeldin kardeşim. Bu bir hayratmı? Ki hayrata benziyor. Açıklama istemişsin. Eğer hayrat ise ben sana yapayım açıklamasını. Bu hayrata dokunmazsan kıyamete kadar orda dökülen su yapan kişinin sevabınadır. Dokunur da bozarsan ömür billah çekeceğin çile dert bir yana gece gündüz hayır işlesen bile bütün sevapların o şahsa gider. Ayrıca öbür tarafta vereceğin hesapta ayrı bir sıkıntı çünkü şahsın daimi işleyen sevap makinasını bozuyorsun. Bu durumda sana zerre kadar yardım eden de bu işte ortak olduğu için ben şahsen kesin ve katı bir kararla kesinlikle karışma derim. Gerisi sana kalmış. Selametle
Allah cc razı olsun.
İşin Uhrevi yönünüde sen yazmısın kardaşım.

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
aga osmanlıdan bizlere bizlerden de gelecek nesillerimize kalsın böyle güzel eserler [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] baş tacısın