ARKEOJEOFİZİĞİN.. Ekmeğini nasıl yerizzz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Biraz.. Masraflı ancak. Kendini. Söyle sağlam. İki üç. Diş çekmede. amorti. Edebilecek. Garanti. Yöntemdir.. Yaa biz bunu biliyoz. Çok masraflı.. O cihazın verilerini okumak işlemek dönüştürmek.. Zoorr. Dediğinizi duyar gibiyim.... //... 1. Sit alanlarının sınırlarını belirlemede. 2. Gömülü kalıntıların yerlerini, derinliklerini, geometrilerini belirleme ve eski kent planını görüntülemede. 3. Tümülüslerin yapısını çıkarma ve kazı yönlendirmede. 4. Yeraltına çizili boş odaların yer ve boyutlarını belirlemede. 5. Eski su yolları ve yeraltı donanımını belirlemede.

B) Elektromagnetik Yöntemi İletkenlik Araştırır: 1. Gömülü definelerin yer, derinlik ve boyutlarını. 2. Yeraltındaki eski ve tesisatların uzanımlarını belirlemede.

C) Magnetik Yöntem: Mıknatıslanma Araştırır: 1. Kalıntı yeri, eski kil üretim ocak ve fırınları. 2. Uygarlık yaşı belirlemesi.

D) Gravite Yöntemi Yoğunluk Araştırır: 1. Sit alanı sınırları. 2. Yeraltı boşlukları, gömülü odalar, yer, boyut ve derinlikleri. 3. Tümülüs araştırması.

E) Sismik Yöntem Hız Araştırır: 1. Akıntı kanalları, körfezler, göller, lagünler, ayırıcı engeller, tuz ya da şeyl domları ve karstik boşluklar. 2. Denizin karaya doğru ilerlediği (trangressive) ya da gerilediği (regressive) yerler belirlenir. 3. Yeraltı boşlukları.... Ekli dosyayı görüntüle 210512Ekli dosyayı görüntüle 210513Ekli dosyayı görüntüle 210514Ekli dosyayı görüntüle 210515Ekli dosyayı görüntüle 210516Ekli dosyayı görüntüle 210517Ekli dosyayı görüntüle 210518 godaman abiler Bi el atın da bu konuya şu toprakaltında ki değerlerimiz bir nefes alsın.. Tabiki bizdee

Kamhi Leonard

PiSaGoR

Mal bulanındır

Archeologyofksş üstad neyi anlamadın. Dedimki. Sen bu işin okulunu okudun ama yapmıyorsun. Başka Bi iştesin.
Alt yapın varr.. Aradasırada. Küçük nüansları açıkla ve ipuçları ver.. Dedim. Mecbur değilsin ama seninde çorbada tuzun olsa daha lezzetli olurr

Hocam zaten bunun için buradayım lütfen lafı bile olmaz bunun hepinize yardım etmek istiyorum tabii ki fakat şu anda çizim yapacak bir aletim olmadığı için ancak anlatarak yardım edebilirim bir cizim aletim olunca size resimin üzerine çizim yaparakta yardım edeceğim çok teşekkür ederim açıklaman için :)

Mal bulanındır

uçanhollandalı üstad bak bu konu tamda
Senin 20.cm haberine göree.. ama birazdan negatif yorumlar gelir çünkü asıl bu sayede büyük gömdüler bulunur geçen biri ekonomik yönden müsaitim cihaz lazım dedi bende ozaman Georadar al dedim.. WAY senmişsin bunu diyen biyğklendiler bana hatta birisi eee bilader vatandaş daha normal cihazı kullanamıyor buyuk cihazı nasıl kullansın dedi. Tabiki öyle dicek alışmışlar millete bobin teli sarılı ekrana hafızaya önceden yüklü sahte feyk görüntülü cihaz yitelemeye.. Welhasılkelam büyük cihaz büyük iş demek gücü olmayan zaten kafasına göre takılıyor