Artık Son Nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pusula17

Engellendi
Baslamadan önce şöyle soyliyim buna cok tasa tutarlar şimdi 6 7 aylik bir kendi cabamla ve 2 kisi sayesinde cok sey ogrendim ama henuz tam degil yerlerim 4 yere baktirdim @Nil ablaya hepsi ayni cikti bu videoda hicbir bagim yok bircok muhendisle konustum hepsi mumkun dedi Yanlış anlamayın teknoloji ile hersey mumkun benden bu kadar videoyu izlerseniz anlarsiniz reklam vs amacim yok bunu tekrardan soylemek istiyorum bana yardim eden usta lara çok tesekkur ederim.

Izleyin görün.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Başarılarınızın devamı dileğimle bol nasipler
. Her çalışma emek takdire şayandır. Yeterki takla olmasın.. Anladığım kadarı ile takla yok.. Selametle

hidalgo_

Yeni Üye
Guzel abi emegine saglik..guzel bir paylasim olmus detayli olarak her konuya deginmisin basarilarin devamini dilerim selametle..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ben bu gibi siteleri takip eden biyerii. takip ediyordum.. Sona kardeşş bir kilise kalıntısı ın koordinat ını denemek için bura açıktan attım bekledim ben yeri biliyordum muşun yazlalı köyünde yeraltında kiliseydii. Burdan bir arkadaş yarımsaat e Google eart yandex den bulup aha burası dedi nevar orda dedi şuu var dedim yakın olan tanıdığı olan baksın dedim. Aynı davayı 2.ay sona Bi daha yaptım.... Nokta atışı yerler tamam. Fakaaaaat öyle bir takla yapılmış kii.. Takip eden ler tarafından.. Artık ogibi koordinat yazıp aradığımda 1000.km uzağında alakasız yerleri gösteriyorlar. İfşaa olupta bulmayalım diyee bu konu gerçektir hertürlü ispatlarımm.. Demem okii yapı olan yerlerin örnek kordinat ların Bi kontrol edinn pusula17

hidalgo_

Yeni Üye
Vallahi abi sistem bende yok herkesdede yok olanlar disinda lakin tecrube sahibi ustadlar dan yardim almakla cok iyi yapmişin umarim bu konuda eksik olan ustadlarimiz var dir hala cozemedikleri eksiklikleri sende onlara yardimci olursun bilgi paylaştikça guzeldir..selametle..:)

OsiriS

Moderatör
Moderatör
timur964 abi bu isleri ticaret rant icin yapmiyolarmiş....hangisini yazmamı istersin acaba... :23:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...