Aslan isareti

TANRININKIRBACI1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20170526-WA0002.jpg

IMG-20170526-WA0003.jpg

IMG-20170526-WA0004.jpg

Evt Arkadaslar kartal ve kaplumbagadan sonra aslan hakkinda degerli yorumlarinizi alayim.ne dusunuyorsunuz.bazi resimleri sebeblerden dolayi yayinlayamiyorum.dikkatinizi ceken gozunuze carpan bizim goremedigimiz seyler var ise birde siz bakip yorumlayin.selamet ile.

Pirana

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu yer turkiyedenmi

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aslanla ndan başkabir şey yok neye bakipta neyi yorumlayalim.genis acılı fotolarini koymalisin

TANRININKIRBACI1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Evt turkiye ve alinti degildir.bend3ki kartal aslan kaplumbaga ve diger tum isaretler alinti kopya vs degildir.gidip gorup teyitli kendiccektigim resimlerdir tamami.dedigim gibi bazi fotolsri bazi gerekcelerden dolayi koyamiyorum.evt farkindayim.isciligi cok agur mesekkatli is makinesi olmadan olmaz.farkindayim.yorumlarinizi bekliyorum

Son düzenleme:

malibu_18

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
fotoğraf çözünürlükleri çok kötü ve oynama var gibi duruyor , siz çekmediyseniz ilgilenmeyin derim . siz çektiyseniz de orjinal çözünürlükte ve çevre resimleriyle birlikte atarsanız ona göre konuşalım .

TANRININKIRBACI1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Son yazdiklarimi oku malibu.okarakterde bir insan degilim.resimde oynamada yok.kendim gidip cektigim resimler tamami.orjin olmadigini dusunuyorsan yorum yapma zahmet etme.

malibu_18

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Son yazdiklarimi oku malibu.okarakterde bir insan degilim.resimde oynamada yok.kendim gidip cektigim resimler tamami.orjin olmadigini dusunuyorsan yorum yapma zahmet etme.
yazdıklarımda küsecek yada hakaret algısı oluşturacak bir durum yok . resimler tutarsız göründü gözüme , bununda nedeni çözünürlüğün kötü olması dedim . burada her konu açan kendi çektiği resmi atmıyor sağdan soldan toplama resimlerle bir ton konu açılıyor , bu sorulardan rahatsız oluyorsan sende konu açmayacaksın , zaten biliyormuşsun neyin ne olduğunu o zaman yardıma ihtiyacın yok demek ki . istediğin nedir tam olarak ?

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Aslana benziyorda degil başka birşeyler var burda çubuk kullanmayı biliyorsanız aslana benzeyen kayanin önünde düz bir taş var orda boşlük bakın işaretli kaya kasa var açılmış bölgede başka kasalarda olabilir bu kayada domuzada benziyor alt köşe onun üstünu bir tokmakla cizili yeri boşluk sesi alacakmısinız20180125_001735.jpg
Yesil cali olanyerdede boşlük bakın

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Sirvan aslan o cizdiginiz kaya degil .sagindaki kaya
Bende görüyorum sağdaki kaya gözlerim o kadar bozulmadı daha. Yazdıklarımı dikkatli okumamışsın aslana benzeyen kayanın önündeki düz taş var bir çizgiyle belirtmişim orayı boşluk bakin diye . Aslana benzeyen kayanin solundaki kayada baziyerleri işaretledim köşedeki domuza benziyor demişim neyse bir daha oku yazılanlari20180125_001503.jpg

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Kardeş senin için mahsuru yok ise hangi bölge oldugunu yazabilirmisin bu işaret sanıldıgı gibi tepe tümulus aratmaz fazla uzak olmamak kaydı ile zemin altı oda der ama dar bir tünelden gecer yolu ve tuzaklıdır yakınlarda olur önce aşagı dogru inen tünel gitikce dar olmaya başlar dört mt den sonra iniş biter çok dar bir giriş olur sürûnerek başlar ördek yürüyüşü ile devam eder çok sürmez odaya gelmen herşey ordadir selametlen

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
ustam burası iyi 1 incelenmişl ellenmiş uygulama yapılmış 1 yere benziyor ....sen burada negibi tespitler yaptın ... boşluk oda tünel negibi bulguların var ...

TANRININKIRBACI1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Zont 12 ve mala jeo radar ile 15 mt derinlikle bazi bulgulara ulastik.giris kapisi kursun dokme ile kilitli idi.hidrorik delici karot yardimi ile bisiler yapmaya calistik.dramos tunelleriyle karsilastik 3 adet ve tek bir dramos tunele baglandigini gorduk.4 5 mt kadar buyuk kayalarlada karsilastik.aslinda etrafda spilos oyma tipi mezarlar var.spilosun icinde oymalarda mevcut.buda bize odanin icinden baska bir odaya gecisin ifadesi.baya karisti isin acikcasi.kisaca baya ugrastiriyor bizi.ALLAH in izniyle bisiler yapacaz insaallah.

Son düzenleme:

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Aslanın solundaki kayada niş var gibi hem yakin hem uzak detayli foto gerek