• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

At lı Kaya nerelere bakıyım

Deli_Defineci

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar kayanın yüzeyinde kocaman üstüne binip gidecek kadar at var yazılar var neler yapıyım nereleri uçuruyum yoksa atın üstüne binip gidiyimmi şaşırdım yardım edin bu garip çobana .Bu atın az üstünde patijkadan geçince aynı böyle fil var biyerden su içer gibi ?? ? ? ? ? ?

Ekli dosyalar

• 1.1 MB Görüntüleme: 379

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim benim burada kırmak dökmek uçurmak yok.. Yorumuna gelince tek resim olduğu için sağlıklı yorum alamaz sın. Resimlerini çoğalt.. 1 de mümkünse hiç 1 şeye zarar verme.. Rast gelsin

Deli_Defineci

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim benim burada kırmak dökmek uçurmak yok.. Yorumuna gelince tek resim olduğu için sağlıklı yorum alamaz sın. Resimlerini çoğalt.. 1 de mümkünse hiç 1 şeye zarar verme.. Rast gelsin
Ben zararsızım sıkıntı yok

Deli_Defineci

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ıhhuhuahahahuhuahah hadı bahalım ohhh ohh oohhhhhh buşlalım su hazıneyı boluselım otekı resımlerıde yukleyecem daha cok var ganyan bıle oynanır burdakı atlarla

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Bunları gören bilen çoktur, devlet gözetliyordur. görsel olarak renk katmış olsun. sizde turistik olarak gezersiniz. elinize sağlık.

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Yurt dışı resimleri tr'de bile değil . görsel olarak dursun kapatmayalım :200:

Pscyhe

Engellendi
Arkadaşımıza cok gormemek lazım bazı şeyleri..

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bir siteye, bir tane yeterli aslında.
bizim fıratımız var.
bu bir tık daha fazla. :200:

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
ıhhuhuahahahuhuahah hadı bahalım ohhh ohh oohhhhhh buşlalım su hazıneyı boluselım otekı resımlerıde yukleyecem daha cok var ganyan bıle oynanır burdakı atlarla
Zararsız bir deli ve genarel bir handa aynı oda'da misafir olurlar .
Deli Hancıya sabah erken saat'de yola Çıkması gerektiğini söyler Sabah ezanında uyandırmasını rica eder .
Hancı deliyi istediği vakitde kaldırır , Karanlıkta giyinmeye çalışan deli yanlışlıkla generalin elbiselerini giyer ve yola koyulur.
Epey yol kat etdikten sonra ortalık aydınlanınca üzerindekileri fark eder ve şöyle söylenir .
Vay aptal hancı : Benim yerime Genareli uyandırmış...