Atlantis

Herkan

Member
Selam ustalar manisada oturuyorum ve meshur spil dagimizda cok nadir insanlarin bildigi birkac şeyi aramaktayim birincisi atlantis mitojik kentin girişi digeride biz kaya uzerinde raylarin uzerinde giden tren çizimi bunlar hakkinda bilgisi olan varsa bilgi dönebilirse özellikle bu bölgede yasayanlar sevinirim hayirli aksamlar tekrardan

ÜstaD1

Bilgili Üye
Manisa bu konuda cok zengin bir yer ancak bu sebeple dolandırıcıların da bolca cirit attığı bir ilimiz. Elde veri yoksa yer aramak hayal kurmakla eş deger bir durum. Bu Yüzden bir senaryo üzerine yer ve işaret aramak yerine, doğada gezerken bulduklarına yorum yapmak aynı zamanda bulduğuna kanaat etmek en dogrusu olacaktır. Defineci nasibini alsın yeter bu benim Görüşüm saygılar.

Herkan

Member
Aynen size katılıyorum bende zaten yorumladıÄ£ım cozumleme yaptiÄ£ım yerlerde ve gelen guvenebildigim insanlarin işaret ettigi yerlerde calisma yapmaktayım evet dolandırici gercekten çok ama ben calismalarimi manisa merkez spil ve civari gerceklestiriyorum o dolandiricilar genellikle duz ovada akhisar tarafiinda bende yine bjr tavsiye bir mal bulunduysa parcalar halindeyse aliciya hepsini asla gostermiyceksin parca parca az az ozaman dolandirilma imkanin biraz duşer cunku o alici o parcanin yanindakini bilir ve onuda merak ettigi icin iyi para verir ve bekler

Abdullah kardeş

Yeni Üye
Selam ustalar manisada oturuyorum ve meshur spil dagimizda cok nadir insanlarin bildigi birkac şeyi aramaktayim birincisi atlantis mitojik kentin girişi digeride biz kaya uzerinde raylarin uzerinde giden tren çizimi bunlar hakkinda bilgisi olan varsa bilgi dönebilirse özellikle bu bölgede yasayanlar sevinirim hayirli aksamlar tekrardan
Abi Manisa ile atlantisi bağlayan hiç bir kaynağınız var mı
Hani varsa yazılı bir kaynak bende yardım ederim.

Herkan

Member
Haydar aksakalın kitaplarında cokca gecer ve bazi anlatilanlar var emareler var isaretler var sanirim manisalisin sende

ÜstaD1

Bilgili Üye
Manisada Atlantise ne gerek var, dağ taş her yer tarih, her yer antik geçmiş. Çok sağlam Güzel yerler var, bence doğaya çıkın, sit alanlarından uzak durun ve bol bol dolaşın. Emin olun nice Atlantislerle karşılaşacaksınız.

Herkan

Member
Bekleriz hocam yoldaş oluruz yani senden öğreneceklerimiz var zaten dedigin gibide yapıyoruz yakinda ins yapariz guzel paylasimlar burdan bizde gizli saklı yok

ÜstaD1

Bilgili Üye
Bekleriz hocam yoldaş oluruz yani senden öğreneceklerimiz var zaten dedigin gibide yapıyoruz yakinda ins yapariz guzel paylasimlar burdan bizde gizli saklı yok

Allah nasip etsin size güzel kardeşim inşallah.

Nil

Engellendi
bolca tümülüs , höyük ve kaya mezarı var , atlantis çok fazla uçuk geldi, spil in illuminatici lerin mabedi olduğunu biliyorum ama atlantisi hiç duymamıştım