Ayin Alani Mi..? Bu isaretler nedir ustalarim?

Kadir 44

Yeni Üye
Herkese hayırlı bayramlar öncelikle..yeri müsait olan böyle bir bölge var bu konularda hiç bir bilgim yok bu gün resimlerini çektim uzun zamandır aklımda olan bir yer şimdiye kadar hiç cihazla bakılmadı rast gele kazan oldu...geçen hafta buraya bakmak için m1 pulse diye bir cihaz aldım umarım işe yarar buradaki arkadaşlar resimlerle ilgili yorum yaparsa sevinirim şimdiden teşekkürler...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Herkese hayırlı bayramlar öncelikle..yeri müsait olan böyle bir bölge var bu konularda hiç bir bilgim yok bu gün resimlerini çektim uzun zamandır aklımda olan bir yer şimdiye kadar hiç cihazla bakılmadı rast gele kazan oldu...geçen hafta buraya bakmak için m1 pulse diye bir cihaz aldım umarım işe yarar buradaki arkadaşlar resimlerle ilgili yorum yaparsa sevinirim şimdiden teşekkürler...
Kadir bubaa hosgeldin
Anlatimla resimler uyusmiyii sen burayi bilmimisiin dedektorle tek para bulmayami geldin
Oyle yerde giris noktasini bulacaksin gerekli ekipmanla açip girip gezeceksin
Tabiki orayi sana yadirirlerse ispitlenmezsen olur
Bide karsidan genis acili goster mekaani net fotolarla

Kadir 44

Yeni Üye
Usta yeni gördüm bu uygulamayı resimler hakkında bişeyler yazdım ama sanırım gözükmüyor

Kadir 44

Yeni Üye
Kadir bubaa hosgeldin
Anlatimla resimler uyusmiyii sen burayi bilmimisiin dedektorle tek para bulmayami geldin
Oyle yerde giris noktasini bulacaksin gerekli ekipmanla açip girip gezeceksin
Tabiki orayi sana yadirirlerse ispitlenmezsen olur
Bide karsidan genis acili goster mekaani net fotolarla

Kadir 44

Yeni Üye
Usta ben bu konuda acemiyim dedektör iş görür sandım gerekli ekipman ne gerekir biraz Bilgi verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Tamam teşekkürler
Sen ilgilendigin yerde ne yapiyon neyi nasi ariyon
Bize sanki bi cocuk parkini gosterir gibi mekaani genis açili redimlerle gister biz sans nrrde salincak var nerde kayacäk nerde tahterevalli nerde bank var onu gosteririz
Kspiiişş