Bakalım neler var

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20170930-WA0005_1506791333453.jpgIMG-20170930-WA0005.jpgIMG-20170930-WA0008.jpgIMG-20170930-WA0008.jpgIMG-20170930-WA0012.jpgIMG-20170930-WA0011.jpg123456789

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çok güzel bir yermiş on numara .İşin zoru kralı yani üst tepede ben burdayım diyor .Muhtemelen dramosla ulasırsın tünelle dip noktada derindedir o .Ama burda baska işlerde var akıllıca inşa edilmiş görünen tüm kayalar ayrı ayrı görevdeler hep hiç birisi boşta durmuyor .Dikkatimi çeken burası oldu kestim yakınlaştırdım .Bu taşların altında doldurulmus yer var örülü duvar var kanal var .Güzel yer emek verirsenin emeğinizin karşılıgını alabilceğiniz yer .Bu tepeyi uzaktan görmek lazım cepheleriyle birlikte belki büyük olana giden yolu görebiliriz yinede daha detaylı uzman foto çekilmesi lazım .Bu şekilde burdan ancak o şekilde net fikirler yürütülebilir .

Ekli dosyalar

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Bu kısımlarada bakılmalı resimler yetersiz IMG-20170930-WA0005.jpgIMG-20170930-WA0011.jpg​

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yorumlar için teşekkürler ik resimdeki murç izini aceba

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burdada saklama olayı var .Tek bu açı tek bu görüş ? ? Burasıda mezar olabilir herşey olabilir. Buda dikkat çekici kapatılmıs ağır kütleli kayalar caydırıcı oluyor ,ama zamanında burayı tek kişi yapmadı .Tepe zaten piramid gibi :) Bir ordu insan çalışmışdır bir sürü vinç sistemleri kurmuslardır .Bu yüzden çoğu zaman bakınca asla olamaz imkansız bu kayayı buraya kimse getirip koyamaz olamaz yapamaz dediklerimizin ,geneli işi sonuca bağlayan emareler olmustur .Olayın büyüklüğü ortada önce ne ile uğraştıgınızı bilmek gerekir .Çizdiklerim bu resimlere göre olası ihtimallerdir .

Ekli dosyalar

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel bir yermiş on numara .İşin zoru kralı yani üst tepede ben burdayım diyor .Muhtemelen dramosla ulasırsın tünelle dip noktada derindedir o .Ama burda baska işlerde var akıllıca inşa edilmiş görünen tüm kayalar ayrı ayrı görevdeler hep hiç birisi boşta durmuyor .Dikkatimi çeken burası oldu kestim yakınlaştırdım .Bu taşların altında doldurulmus yer var örülü duvar var kanal var .Güzel yer emek verirsenin emeğinizin karşılıgını alabilceğiniz yer .Bu tepeyi uzaktan görmek lazım cepheleriyle birlikte belki büyük olana giden yolu görebiliriz yinede daha detaylı uzman foto çekilmesi lazım .Bu şekilde burdan ancak o şekilde net fikirler yürütülebilir .
Ustam resimler yeğenim tarafından çekildi o yüzden çok ayrıntı yok rastgele fotolar.gozune calan üzerine gitmemi istediğin yol varsa yazarsan memnun olurum.

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İlk görür görmez aklımda canlanan (Sadece bu açı ve resim için ) Taş yığınlarından tünel ile tepenin 0 noktasına kadar tünel ile açılan yer ve oranın burdan oldugu oldu .

Ekli dosyalar

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burdada saklama olayı var .Tek bu açı tek bu görüş ? ? Burasıda mezar olabilir herşey olabilir. Buda dikkat çekici kapatılmıs ağır kütleli kayalar caydırıcı oluyor ,ama zamanında burayı tek kişi yapmadı .Tepe zaten piramid gibi :) Bir ordu insan çalışmışdır bir sürü vinç sistemleri kurmuslardır .Bu yüzden çoğu zaman bakınca asla olamaz imkansız bu kayayı buraya kimse getirip koyamaz olamaz yapamaz dediklerimizin ,geneli işi sonuca bağlayan emareler olmustur .Olayın büyüklüğü ortada önce ne ile uğraştıgınızı bilmek gerekir .Çizdiklerim bu resimlere göre olası ihtimallerdir .[/QUOTE.buradada bir kapama var sanki

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İlk görür görmez aklımda canlanan (Sadece bu açı ve resim için ) Taş yığınlarından tünel ile tepenin 0 noktasına kadar tünel ile açılan yer ve oranın burdan oldugu oldu .
Ustam yorumların ve çizimlerin için çok esekkur ederim.yarin araştırma yapacağım bir yer var degerlendirmeni ve yorum yapıp görüşlerini almak isterim aydınlatır san sevinirim