Bakın ne varmış burda :)

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
küp gördüm gibi :36:

SelçuK

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Penis bariz ortada

SelçuK

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
çözümde belli oda ortada

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Usta seni tanidigim kadariylan sen önce isareti çözer öyle paylasirsin bu isaretin çözümu nedir daha dogrusu ne cikar
Çözüm ortada ustaların dediği gibi :) orda bir penis var ve tam ucunda da kadın cinsel organı.

Yani Geriye kalan Toprak ananın Rahmi girebilirsek.

Burda iyi bir define olduğu belgeyle geldi. Bizede yeri bulmak kalmıştı. Yanlış yer ihtimalide var elbet. Ama uyusuyor arazi birebir.

Ha bu arada şu Eşkiya belgeliri gibi değil bu bilmem Volçan ne gibi değil.

Isaretlerde var büyük bir kare oyma ve tuzaklı kalp işareti şu simsekli cinsten. Onlarıda eklerim konuya

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Çözüm ortada ustaların dediği gibi :) orda bir penis var ve tam ucunda da kadın cinsel organı.

Burda iyi bir define olduğu belgeyle geldi. Bizede yeri bulmak kalmıştı. Yanlış yer ihtimalide var elbet. Ama uyusuyor arazi birebir.

Ha bu arada şu Eşkiya belgeliri gibi değil bu bilmem Volçan ne gibi değil . hade hayirlisi ustam bu arada özel baktinmi

Isaretlerde var büyük bir kare oyma ve tuzaklı kalp işareti şu simsekli cinsten. Onlarıda eklerim konuya

Son düzenleme:

carsambali

Editör
Kayıtlı Kullanıcı

Ha bu arada şu Eşkiya belgeliri gibi değil bu bilmem Volçan ne gibi değil.

ustam bu işaretler (penis ve kadın organı) tünel yada mağarada ise yine çözüm aynı yollamı olur? sizinkiler dışarda,çözümü sabırla bekliyorum

kabakburgiba

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tasviri ele alırsak girilmesi gereken yer kapalı bir yer.zor bi yer.alttan girilmesi gereken bi yer.tuzaklı bi yer.dar bi giriş ve daha sonra genişleyen bi yer.mağara olma olasılığı hayli yüksek.tünelli ve oda.üstten tuzaklı bi yer.girişin bir tanesi nden girmek imkansız gibi.

kabakburgiba

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sağda dışarı çıkmakta diye yazdığım işareti benim avatarıma bakarak benzediğini fark ettim.ya siz ne dersiniz.