Belirsiz işaretler

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sotho hoş geldiniz. işaretler belirsiz değil çok net. Fakat çevresel fotoğraflarını görmeden ustaların yer belirlemesi olanaksız. Yerinizle ilgili bilgi alışverişi yapmanızın, işaretler ve çözümleri hakkında bilgi almanızın yasal bir sakıncası oldugunu sanmıyorum.

sotho

Yeni Üye
Teşekkür ederim bozoklu fakat tereddütlerim var eğer fikir sahibi olan varsa özelden iletişime geçebilirse benim için çok iyi olur ricamdır

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sotho kardeşim hoşgeldin .. formun hayırlı olsun ... biz burada yasal olmayan 1 iş yapmıyoruz zaten ... resmiyetten önce .. yani resmi izin almadan önce .. resmi izin alacaklara ..ön bilgi amaçlı bilgi paylaşıyoruz ...velevki senin yükleyeceğin konundaki resimlerede .... ayni işlemi yapacaz ... tespitini kolaylaştırmak amaçlı ön bilgi paylaşımında bulunacağız ... tespitte bulunduktan sonra sende tespit yoklamalarını yaptıktan sonra ... resmi makamlara gidip ya kazı izni alacaksın ... o bölge izin almaya müsaitse ... yada vatana faydamız olsun deyip müzeler müdürlüğüne gidip benim böyle böyle 1 tespitim var .. gelip bakmanıza deyip dilekce verip onlara yönlendireceksin ... kanun ve devlet ne diyorsa o .... rast gelsin kardeşime ..

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Forum de iletişim bilgileri paylaşmak yasaktır. İhtiyacınız olan tüm bilgiyi konunuzda sorarak öğrenebilirsiniz. böylece daha çok ustanın görüşünü almış olursunuz. Buda sizin için bir avantajdır

Son düzenleme:

sotho

Yeni Üye
uçmuş cevabınız için çok teşekkür ederim. Kıbrısta kazı işi yasal değil. Zaten kar amacımda yok sadece merak ediyorum. Devlete talepte bulunup ortak bir şekilde kazı yapılması olası. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Forum kurallarını inceledim sanırım 13 tane kadar belirli açılardan fotoğraflama yapmam gerekiyor. Sabah ilk işim bu olacak teşekkür ederim ilginizi için tekrardan

timur964

konularim
@uçmuş cevabınız için çok teşekkür ederim. Kıbrısta kazı işi yasal değil. Zaten kar amacımda yok sadece merak ediyorum. Devlete talepte bulunup ortak bir şekilde kazı yapılması olası. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Forum kurallarını inceledim sanırım 13 tane kadar belirli açılardan fotoğraflama yapmam gerekiyor. Sabah ilk işim bu olacak teşekkür ederim ilginizi için tekrardan

devletle ortak bir şekilde işlem olmaz talep edersiniz uygun tapulu şahıs yeri ise uygun görunurse izin veririrler tum masraflar size ait olmak kaydı ile sonuçda kutur varlıkları arasında sayılan bir şeyler çıkarsa ilişiniz kesilir alan sit alanı ilan edilr devlet kendi devam eder , imkan dahilinde sesiz sedasız işinize bakın bence :)

sotho

Yeni Üye
@timus964 fikir için teşekkür ederim :) bugün gün içinde her açıdan görüntüleri atacağım. Bakalım neler çıkacak

timur964

konularim
işaretler 1 ad kaliteli içinde lahit olanmezarı aramanı söyluyor kıbrısda hiç lahid duymasdım ama hadi hayırlısıilki senin olsun işallah