Belki defalarca sorulmuştur...

uv7

Yeni Üye
Selamün aleyküm. Sevgili emektar ustalarım, Daha önce jeosonar 3d kullandım ve sattım. Pek bir şey anlayamadım o cihazdan. şimdi tek para için bir cihaz almak istiyorum. Racer 2 için çok iyi diyorlar. videolarda gerçek arazi testlerini izledim Ordu dedektörün sahibi olduğunu düşündüğüm bir abimiz her halde testi yapan, güzel şeyler çıkardılar. 3 gündür araştırma içerisindeyim. şu cihazlardan birini düşünüyorum ama karar veremedim.

1. Makro Racer 2
  2. Makro cf77
  3. Xp gmaxx 2
  4. Nokta fors serisinden biri gold-relic velox (kararsızım)

hemen hemen hepsinin 40'lık başlıkları mevcud. Bu da 70-80 cm kadar arama olanağı sağlar diye düşünüyorum. Elimde derin arama için delta pulse 3s var. aslen çubukcuyum. ama emin olmak için 2 cihazım olsun istedim. Çok param da yok işin aslı :apologetic:. istişare de hayır vardır. Sizinle istişare etmek daha uygun olur diye düşündüm. ne önerirsiniz. ?

MendereS

Bilgili Üye
eski modelleri boş ver fors core Xp gmaxx 2 ve racer bunlardan birini seç tek parada aşağı yukarı en iyileri bunlar, garrett at pro bunuda listeye al ben ne yaptım ? eleme yapacağımıza çoğalttık neyse at proyu çıkar söylediğim 3 tanesine yoğunlar iyice ele dersen ben eleye eleye fors coreyi bırakırım.

tevfik

Aktif Üye
eski modelleri boş ver fors core Xp gmaxx 2 ve racer bunlardan birini seç tek parada aşağı yukarı en iyileri bunlar, garrett at pro bunuda listeye al ben ne yaptım ? :zuhaha: eleme yapacağımıza çoğalttık :72:neyse at proyu çıkar söylediğim 3 tanesine yoğunlar iyice ele dersen ben eleye eleye fors coreyi bırakırım.
fors core Xp gmaxx 2 bence bu daha iyi :244:hayırlısı olsun

bermina

Aktif Üye
At pro al. En azindan satabilirsin.

uv7

Yeni Üye
Cevaplarınız için teşşekür ederim. Fors relic ile racer 2 arasında kaldım :73: 2 cihaz da yurd dışına giden ve kabul gören cihaz.

bermina

Aktif Üye
Elindeki 3s i ver 3splus al. Hem vlf hem pulse bir cihaz

mguleryuz

Aktif Üye
gmax2 tuğla altında ve altına karşı çok duyarsız tavsiye etmem

uv7

Yeni Üye
racer 2aldım. Memlun kaldım. Cihaz çok iyi tasarlanmış istediğiniz aralıkta arama yapabiliyorsunuz.İnşaat kalıntıları arasında bile. en beyendiğim özelliği aşırı minarelli toprakta otomatik ve sürekli toprak ayarı yapabilmesi. güzel cihaz. Yerli cihazları pek tavsiye etmezlerdi.yerli firmalar artık güzel işler yapmaya başlamış.