Bende varim ??:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cikcikefe

Engellendi
Abiler ben bir bayanim :) ve uzun yillardir bu islere merakliyim evliyim .aklim hep define nasil bulunurda:) malatyaya gidince bile bizim koye hep takilir aklim gezdigim heryerde illa gozum define olabilecek ilginc seylere dikkat cekiyorum aklim hep eskilerde. Merakliyim eski yapilara tas toprak cikinti adam sekli tepe cikinti vs . Ben sizce bu isin ustesinden gelirmiyim ? Aslinda osmanli kadini gibiyim Allahtan baska birseyden korkmam.cesaretli ve mantikliyim zekiyimdir.. Abiler kardesler helw diyin bakalim ben nasil gazine bulurum :)Malatyali AYŞE

Darkangel34

Member
Tek olmadığıma sevindim bende antikalara özel parçalara merakımla bu konulara müdahil oldum düşünüyorumda benim çocukluğum hazineler içinde geçmiş tüm işaretler tanıdık oturak taşı kaya kasalar işaretler vs annemlerin köyünde şelale var yakalaşık 20-30 metre ilerisinde oturak taşı çıkıp otururdum şelale üstü mağra şelale içinde işaretler vs ilk fırsatta bende memlekete gittiğimde daha dikkatli inceleyeceğim ve neden olmasın bilgi güçtür bilgi cinsiyet ayrımı yapmaz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Sen çoktan bulmuşsun hazineyi zatenn gündüzden beri kafan Bi milyon. Hadi git Yat uyu bacım... Bura atari salonu değil bizde kafa bulunacak tipler değiliz.. Nurlu cemalin nazar değmesin hadi bacım.. Ötede oyna. Cikcik kardeşş

Cikcikefe

Engellendi
Merhaba tesekkurler sizdemi bayansiniz??:)

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Hoş geldin Ayşe
seni bi yerlerden gözüm ısırıyo ama du bakalım

Cikcikefe

Engellendi
Ayip ediyorsunuz kafam bir milyon da degilll... delikanli erkek olmaz sadece kadinda olur... ne var bunda cinsiyet ayrimimi yapiyorsunuz???

poseidon2023

Uzman
kimse bu işleri ana karnında ögren miyor merak salmışın niye olmasın ögren menin yaşı yok bursa dayım cevremde üç dört tanıdıgım bayan var define ciyim diye gezen erkeye on basar

en basit cubuk kullanmayı ögren cevrende gezerken şüpelendigin yerler olunca bakarsın

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bu işler de mesafe katetmek çok emek, zaman,sabır, cesurluk ister, bunları göze almalısınız, Cikcikefe ama herkes kendi çapında, gücünün yettiği kadar bir şeyler yapabiliir, burda her türlü yardımı verir ustalar, sağolsunlar; (bazen kızsalarda) sonradan belli etmezler, güzel biiir hobi, boş zamanlarda uğraşırsınız, kolay ve rastgelsin inşallah diyeyim, Malatya da güzel bu iş için evet, memleketin her yeri hatta.........gerçekten harika, bunun için şükretmek lazım,hoşgeldin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...